Метровий сантиметр• 05 апреля в 21:57

Як із зарплатнею 21 тисяча знайти хорошого чоловіка?

21 тисяча - чисті гроші, за оренду і комунальні вже заплатили.
Як виглядати гарно і привертати увагу, якщо все, що можна дозволити на ці гроші, це купувати одяг в сінсей, найдешевшу косметику (у мене і то тільки доглядова, декоративної не маємо) . Про дозвілля та розваги взагалі мовчу - кафе раз у місяць, де на мене звертають увагу тільки офіціанти.
Що робити?
Просто каралева• 05 апреля в 21:57
Ви що, плануєте купити чоловіка?
Лагшмивара• 05 апреля в 21:57
За кордон виїхати
На циголках• 05 апреля в 21:58
Зазвичай жінки привертають увагу не цінником,який не зрізали з одягу.
автор Метровий сантиметр • 05 апреля в 21:58
Ответ дляЛагшмивара
За кордон виїхати
А там мене чекає натовп багатіїв 🤣🤣🤣
Просто каралева• 05 апреля в 21:58
Я студенткою заміж вийшла. Стипендія 600 грн, тратила на булки і сережки біжутерію. Косметику досі не купую, мені скоро 30.
Блін, ви заставили мене задуматися
Для драки• 05 апреля в 21:59
А вам свого рівня не підходить?Разом би досягали більшого.
Анонім-ка• 05 апреля в 21:59
Ответ дляПросто каралева
Ви що, плануєте купити чоловіка?
По кафе водить, одягать в шось ліпше, ніж СінСей і розважать свою квіточку.
Айпишница• 05 апреля в 21:59
Ответ дляЛагшмивара
За кордон виїхати
Иностранцы в очереди стоят прямо на границе
ИМХОля• 05 апреля в 21:59
У вас до речі нормальна зарплата
На циголках• 05 апреля в 22:00
Ответ дляМетровий сантиметр
А там мене чекає натовп багатіїв 🤣🤣🤣
Авторе, шукайте пару серед рівних. Мезальянс - це завжди погана історія. Хочете багатія- багатійте і тоді багатії стануть вашим оточенням та рівнею
Анонім-ка• 05 апреля в 22:00
Ответ дляНа циголках
В офіціантів, які на вас звертають увагу, зарплатня може бути більша, ніж у вас. Не цурайтеся обслуговуючого персоналу
Покорительная• 05 апреля в 22:01
Замість грошей на кафе підіть у спортзал ,
Покорительная• 05 апреля в 22:04
Можете піти ще на курси якісь англійського і т.п., де чоловіки тусять
В кафе погана ідея знайомства
Якось так і живу• 05 апреля в 22:04
Ответ дляМетровий сантиметр
А там мене чекає натовп багатіїв 🤣🤣🤣
А навіщо ви багатіям?
База_птеродактилей• 05 апреля в 22:04
Я вообще без зарплаты нашла, не работала
Не вижу проблему
ЛеньГуглить_правда• 05 апреля в 22:06
заплатили, маємо.. вас там сколько, готовый гарем?
Забризкана водою• 05 апреля в 22:07
Ответ дляПокорительная
В кафе погана ідея знайомства
Сколько я не ходила на курсы языков, там всегда одни женщины😅 точно не место для знакомств))))
TANYA 0 0 0 0• 05 апреля в 22:07
Автор у вас ще нормальна зарплата, не нийте.
Барвіночка• 05 апреля в 22:09
У грудь 5 размера и ноги от коренных зубов. Простая белая футболка и джинсовые шорты- отлично для лета. Познакомилась с мужем в супермаркете, зарплата равнялась 0
Бабайко• 05 апреля в 22:10
вы не поверите, но многие своего мужа в фуфайке и резиновых сапогах встретили.
Цукрові вишні• 05 апреля в 22:11
Ответ дляМетровий сантиметр
А там мене чекає натовп багатіїв 🤣🤣🤣
Так ищите тех кто столько же зарабатывает. Исключение если вы молода и красива
Ms. Анонимная• 05 апреля в 22:11
Я вышла замуж нищей студенткой без какой либо вообще зарплаты . Вы ж понимаете что дело не в вашей зарплате
Вкаблучках• 05 апреля в 22:12
Ответ дляМетровий сантиметр
А там мене чекає натовп багатіїв 🤣🤣🤣
Если вы молодая , красивая, интересная, то вы и без дорогой косметики и одежды будете привлекать внимание мужчин. А если вы непривлекательная , унылая и не интересная, то что не наденьте внимания от мужчин не будет много.
НаБалКоніХодять• 05 апреля в 22:12
Капець....я із зарплатою в 10500 грн (2022) з боргами ( 5 тис доларів+ потрібна була операція) в 40 р. вийшла заміж. Автор, кому ви потрібні, буде з вами зовсім не за гроші і косметику
Ви собі якусь дурню взяли до голови
Ромашкинная• 05 апреля в 22:15
Так. Стоп!!! Без паніки і ніякого розпачу.
Знайомтеся з ким угодно з іноземців, але не з нашими українцями.
P.S.: старались ви хлопці як могли, а тепер ніхто вас не хоче навіть бачити, за чоловіків не рахують. Без грошей та майна у жінки на неї навіть увагу не звернете.
Иванка Бур• 05 апреля в 22:20
Это стеб? На одну питание 5000грн, если готовить. На 16 тратьте с умом
Мяо мой мяо• 05 апреля в 22:26
Ответ дляРомашкинная
Правильно, пусть потом автор одна останется, когда иностранцу надоест, а наши будут заняты)
мадамГрицацуева• 05 апреля в 22:27
Ответ дляМетровий сантиметр
А там мене чекає натовп багатіїв 🤣🤣🤣
Шукайте військових
Гроші є.
Бажання витрачати, теж.

Від вас потрібен час і вміння слухати
Плекаю думи• 05 апреля в 22:29
Ответ дляПросто каралева
Блін, ви заставили мене задуматися
І як булки?
Ромашкинная• 05 апреля в 22:35
Ответ дляМяо мой мяо
Поверьте, никогда не будут наши парни встречаться с девушкой если ему это не выгодно. Никогда.