Цікавий писочок• 23 апреля 2024
Дівчата, як би ви вчинили в такій ситуації
Вчора я попросила подружку зʼїздити зі мною в супермаркет. Коли вона виїжджала з підземного паркінгу, автоматичні двері зачинилися після машини, яка їхала перед нею, і тепер їй треба ремонтувати машину, дуже дорогий ремонт
Вона мені вчора сказала, що якщо б не я, то сиділа вона б тихо вдома, а тепер купа грошей на ремонт потрібна. Стголні пише сума грошей, яка потрібна на ремонт.
Я почуваюся винною, хоч і знаю що моєї вини нема. Чи фінансово ви б вклалися в ремонт машини?
Результат:
вже голосів:
265 (83.6%)
Ні
52 (16.4%)
Так
Ms. Сама прямота• 23 апреля 2024
Ну допоможіть, чим зможете. Вона ж вам ніби то допомогла з поїздкою
Цікавий писочок
• 23 апреля 2024
Ответ дляMs. Сама прямота
Більше тисячі долларів потрібно на ремонт (
Я можу максимум 100 долларів дати
Само_достаточная• 23 апреля 2024
В такому випадку викликається поліція, звонять в страхову і питання врегульовується з власником паркінгу. Ви тут до чого?
На_оба_рот• 23 апреля 2024
Машина не застрахована? Почему закрылись двери? Почему она не обращалась к администрации магазина, чтоб зафиксировать случай, есть камеры
Ms. Сама прямота• 23 апреля 2024
Ответ дляЦікавий писочок
Я можу максимум 100 долларів дати
Запропонуйте
Анонимарик• 23 апреля 2024
Так это проблема паркинга, авто же точно застраховано , Вы здесь причем ?
Закусенец• 23 апреля 2024
Ну я б дала якусь частину. Тому що я попросила поїхати зі мною. Щоб очистити свою совість. Але там дуже багато факторів, де винна саме вона. Просто ви опинилися не в той час і не в тому місці
Ms. Сама прямота• 23 апреля 2024
Хоча б не морозьтесь, якщо це ваша подруга! Запитайте, чим можна зарадити, шо сума у вас не велика, але от є варіанти вам порадниці написали
Фіфачка• 23 апреля 2024
Мабуть подруга мала просканувати талончик, дочекатися поки двері відкриються для неї і тоді їхати. Вона отримала безцінний досвід, так би й не знала як із паркінгу виїжджати.
Пластилин_Колец• 23 апреля 2024
Как часто бестолковые и безответственные люди винят других в своих косяках....
Сокодавка ще та• 23 апреля 2024
Автор вибачте але чому ви не змогли піти самостійно до супермаркету?
Ви напрягли подругу через цю поїздку в неї аварія. Чому не викликали страхування? Не зрозуміло.
Але все ж таки не включайте дур@чку пропонуйте скільки можете грошей і зясовуйте за страхування
бювет_в_обед• 23 апреля 2024
Ответ дляСокодавка ще та
Аварія не через поїздку це точно:)
Сокодавка ще та• 23 апреля 2024
Ответ длябювет_в_обед
Аварія не через поїздку це точно:)
Вибачте але не було б необхідності завозить подругу до супермаркету то не сталася б аварії.
бювет_в_обед• 23 апреля 2024
Ответ дляСокодавка ще та
Ну сталась би наступного дня без подруги, коли треба з паркінгу виїхати:)
Цибулька зла• 24 апреля 2024
Ну кто ей доктор, что она не дождалась сигнала для выезда? Всегда после выезда машины двери или шлагбаум закрывается для фиксации выезда авто. Следующая машина должна было дождаться сигнала и выезжать. Протупила, а теперь ищет повод содрать денег.
Тётя Хрюша• 24 апреля 2024
То лише її проблема. Вона просто на вас злість зганяє за свою неуважніть
Luxurygirl• 24 апреля 2024
Я если честно не поняла что за двери, и я не понимаю как так можно было, надо ж подождать пока именно для её машины проезд открыт, ну да ладно
Автор ну по-хорошему помогите как можете потому что конечно вина как бы её, но блин это же просто супермаркет… за едой могли бы и сами сходить
Гигиенишвили• 24 апреля 2024
Якщо вона і справді не винна і стала жертвою обставин . Я б допомогла з ремонтом по людськи .
Тётя Хрюша• 24 апреля 2024
Ответ дляLuxurygirl
Автор тут до чого?
булоТАЙминуло• 24 апреля 2024
Неприятно конечно но вы косвенно виноваты. А если бы она кота сбила тоже ваша вина? Первый раз на этом паркинге?
Ну если подружка хорошая то я бы помогла , ну прям сильно винить себя не стоит, она может вам сказать что угодно...слить негатив и т д. Скорее всего это бы и так произошло только не сейчас а через время
Топтунша• 24 апреля 2024
Нічого б не дала. З дівчатами вище повністю згодна - міліція, страховка, камери паркінгу.
Luxurygirl• 24 апреля 2024
Ответ дляТётя Хрюша
Автор тут до чого?
Я так понимаю что они очень близкие друзья автор её просят за продуктами с ней съездить
Ты уже лучше помочь как-то, я не знаю я сужу по себе
Но!! если я знаю на месте подруги, что у автора денег особо нет, то я бы конечно попрочитала но денег с неё не взяла
булоТАЙминуло• 24 апреля 2024
Ответ дляТётя Хрюша
Автор тут до чого?
Напрягла подругу...
Знаете как почему я сломал вещь, потому что ты отвлек...
Анонимба• 24 апреля 2024
Ответ дляСокодавка ще та
ну сидела бы дома, на следующий день куда нибудь влипла и некого было бы обвинять
Ms. Сама прямота• 24 апреля 2024
Тобто подруга вам у той момент допомогла, а зараз очікує вашої допомоги? Вона ж не просить вас оплатити повністю ремонт, сподіваюсь? То в чому може полягати ваша допомога і підтримка? Якщо ви подруги