Бронетапці• Изменено 24 апреля 2024
Значення сну
Дівчата,приснився мені сьогодні дуже дивний сон і прям не можу його розібрати чи відпустити. Можливо хтось з вас знає як його трактувати.
Снится,що я стою на возвищені та дивлюсь на церкву,і починають бити дзвони,як на свято . Потім чую,що і ще десь завучить звук дзвонів. Повертаю голову,а трохи нижче,стоять ще два храми. І всі вони б´ють у дзвони. Стоїть дуже голосний передзвін. І все це відбувається у світлі сідаючого сонця. Сон дуже красивий.
Бронетапці
• 24 апреля 2024
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
триумф, победа Украины
Нехай ваші слова будуть пророчими))