Так от з мого досвіду - треба їхати додому на кілька тижнів і все стане зрозуміло. Бо от у мене все виявилося зовсім не так як я собі уявляла. Була впевнена, що буду ридати коли кордон переїдемо, що буду землю цілувати, що серце буде рватися на кожному кроці в місті, де більше двадцяти років прожила. Боялася що з чоловіком буде холодок, відвикли і все таке (ну ще й тут же завжди на цю тему понаписують). Все виявилося не так в реальності. З чоловіком наче і не було цих двох років розлуки, от взагалі ніякого відчуження. А з містом як раз холодок. Ні, добре вдома, зразу відчуваєш як спадає груз отого мовного бар´єру , ти свій серед своїх, наче риба у воді. Але є інший груз, постійної тривоги і напруження. І купа дрібних нюансів і там і тут. А ностальгії, спогадів, щему в серці і т.д. немає чогось. Я в моменті зараз. Сама в шоці чому так. За кордоном був і зем, і ностальгія, і спогади. Зрозуміла що це сум за життям і Києвом, яким від був до війни. Зараз це трохи інше місто і трохи інше життя
Так що приймаючи рішення не розуму, а серця (бо розум навряд комусь зараз скаже повертатися), слухайте своє серце і нікого більше
Ответ дляAnnaOst
Я живу в місті з населенням 30 тисяч. Ви мене весь час з кимось плутаєте
Вот смотрю такие темы- какие же вы неприспособленные, эгоисты и актрисы драмтеатра.
Выборочно любите страну- на форуме люблю, в жизни- фи.
Смотрите трезво на жизнь и иногда по сторонам. Кому вы нужны?
( а вообще все слова замените на мат и направление знаете).
Чту правила сайта😁
У меня население 1млн 300, но правда Харьков.
Приезжайте. 🥰
Чту правила сайта😁
Приезжайте. 🥰
Ответ дляAnnaOst
Бо мені так хочеться. Там вище мені розказували що я не на тому фокусуюсь, от мені здається вам варто перечитали ті повідомлення, бо я нікого і нічого гівном тут не поливала. Зеленського і зелебобіків хіба, але то вже вибачайте, як є
Ви повертаєтесь в країну, де іде війна і жалієтесь, що все не те, як раніше. Ви там, закордоном нікому не потрібні
А хєрові ми чогось))
forumchanka• 24 апреля 2024
Ответ дляМиззери
Причина конечно в войне
Я думаю если приехать в Киев (в гости , что б не кричали что зитрожрпые как война закончилась так и вернулись ) после окончания войны то конечно ощущения были бы другими
А так это осознания войны постоянно давит и угнетает
Хотя тут конечно напишут что можно жить полноценной жизнью и война мало на что влияет и … я не верю
шо там ви.коли вже з польщі та на англію?може там удача усміхнеться.
Ответ дляJsolo
А хєрові ми чогось))
Ніхто з нас не хєровий
Русня хєрова і війна
Все інше, то наші емоції,виключно наші,
в певний час
Вони не можуть бути однакові
Русня хєрова і війна
Все інше, то наші емоції,виключно наші,
в певний час
Вони не можуть бути однакові
Success2013• 24 апреля 2024
Ответ дляAnnaOst
Це буде лонгрід, а я зараз не готова його писати. Кинулось в очі що стало меньше людей і це інші люди, кинулись в очі порожні магазини в Гулівері, порожні кафе в парку Шевченка, напівпорожні дитячі майданчики. Напруга яка витає в повітрі. І багато п´яних, бомжів і божевільних. Їх в Києві завжди було багато, бо велике місто, але зараз прям різонуло око
’І багато п´яних, бомжів і божевільних’,это вы точно про Киев?Наверное я живу в другом Киеве.Хотя знаете,каждый видит только что,что хочет видеть.
forumchanka• 24 апреля 2024
Ответ дляAnnaOst
Я так і не зрозуміла що ви хочете мені сказати, але ладно
то у вас же вища освіта і не зрозуміли
Success2013• 24 апреля 2024
Ответ дляМиззери
Напряжение сто процентов
Но когда живешь в этом то не поймешь разницу
Люди поникшие , оно и понятно жить нон стоп в войне 2 года +
Постоянные тревоги тебе напоминают об опасности , такая себе рулетка
Встречаешь знакомых и все в депрессии и разговоры про войну
Никакие мы не поникшие,не пишите бред
Ответ дляvray
Чту правила сайта😁
Приезжайте. 🥰
Чту правила сайта😁
Приезжайте. 🥰
А навіщо ви в принципі ходите в такі теми?
forumchanka• 24 апреля 2024
Ответ дляSobora
Грошей при переїзді не було, працюю в офісі зараз. Не робота мрії, але і не завод. Нормально.
Головне що тут можна відкладати гроші на різні депозити, пенсію і все захищено законом. Це основна причина яка мене тримає. Хочу захищену старість, хоч до неї ще й далеко.
люди мруть як мухи і молоді.то інсульт,то тромб ,то матка випала,то рак.а на пенсії і діти поможуть,якщо путьові батьки допомогли їм матеріально ,та і за 40 років трудового життя можна і землю ,і житло підкупити,з оренди мати
forumchanka• 24 апреля 2024
Ответ дляМиззери
Она же про ощущение от города написала , с мужем все ок
Ви думаєте чоловікові більше 2 років мона не давати заради 300євро пособія?
forumchanka• 24 апреля 2024
Ответ дляAnnaOst
а зеля вас особисто чим образив?
forumchanka• 24 апреля 2024
Ответ дляМиззери
От города
Я друзей тоже Рада видеть и родственников , можно сказать только ради этого и еду
То ви ж лікуватися в Київ їхали та до квартирантів перевірити квартир и,бабло знять.підвищити оренду .роботи повно і ти ба..не страшно ні війни ні ракет)
forumchanka• 24 апреля 2024
Ответ дляСhanelKa
Ок. Це багато пояснює
це ви те ж як автор?два роки чоловіка не бачили?ви ж киянка
NesmeyanaYa• 24 апреля 2024
Ответ дляAnnaOst
Ви щось своє прочитали
Приїзжає жінка до чоловіка, якого 2.5 роки не бачила. І замість метеликів в животі і романтики - виливає на форум теми про бомжів і не такий Київ.
А так ’с мужем все ок’ звичайно
forumchanka• 24 апреля 2024
Ответ дляvray
Чту правила сайта😁
Приезжайте. 🥰
Чту правила сайта😁
Приезжайте. 🥰
ну шо ви..у них немає у Харкові квартир під здачу.чого їм хилитаться
Ответ дляМиззери
Напряжение сто процентов
Даже когда живёшь в этом все видно, просто некоторые упорно не хотят замечать такие изменения.