Так от з мого досвіду - треба їхати додому на кілька тижнів і все стане зрозуміло. Бо от у мене все виявилося зовсім не так як я собі уявляла. Була впевнена, що буду ридати коли кордон переїдемо, що буду землю цілувати, що серце буде рватися на кожному кроці в місті, де більше двадцяти років прожила. Боялася що з чоловіком буде холодок, відвикли і все таке (ну ще й тут же завжди на цю тему понаписують). Все виявилося не так в реальності. З чоловіком наче і не було цих двох років розлуки, от взагалі ніякого відчуження. А з містом як раз холодок. Ні, добре вдома, зразу відчуваєш як спадає груз отого мовного бар´єру , ти свій серед своїх, наче риба у воді. Але є інший груз, постійної тривоги і напруження. І купа дрібних нюансів і там і тут. А ностальгії, спогадів, щему в серці і т.д. немає чогось. Я в моменті зараз. Сама в шоці чому так. За кордоном був і зем, і ностальгія, і спогади. Зрозуміла що це сум за життям і Києвом, яким від був до війни. Зараз це трохи інше місто і трохи інше життя
Так що приймаючи рішення не розуму, а серця (бо розум навряд комусь зараз скаже повертатися), слухайте своє серце і нікого більше
Ответ дляforumchanka
конєчно.пристроїть 50 тис євро в трубу чужому дяді тут не тільки гідозепамом спасаться потрібно
Та я поняла что деньги у вас главный приоритет а траты это то что способно ввести в панику
Но нет, я покупала гидазепам в начале войны в Киеве , после выезда не пригодился
Ответ дляAnnaOst
Це буде лонгрід, а я зараз не готова його писати. Кинулось в очі що стало меньше людей і це інші люди, кинулись в очі порожні магазини в Гулівері, порожні кафе в парку Шевченка, напівпорожні дитячі майданчики. Напруга яка витає в повітрі. І багато п´яних, бомжів і божевільних. Їх в Києві завжди було багато, бо велике місто, але зараз прям різонуло око
Сьогодні холод собачий, вітер з дощем горизонтальний та робочий день. Не знаю, хто хоче по кафе сидіти.
Ответ дляforumchanka
а чого не продаєте київські квартири?може ракета прилетіть!страшно!або дрон!а там квартіранти!!!серце не болить?на хату в польскому селі вистачить.ну а в англії на гараж.діти самі зароблять,то в Києві вони мали свій куток
Вам завещаю может быть
Если напишите свои данные подтвержденные
forumchanka• 24 апреля 2024
Ответ дляМиззери
Я не спорю , я была зимой
Мне снился недавно кстати Киев в сирени , Ботан сад на печерске
Удалено администрацией...
Ответ дляkh0110
Не такое, как минимум населения намного меньше стало, что хорошо видно по кассам в маркетах и массы помещений под аренду.
🤣. Ржу не могу. Кассы в маркетах - в мегамаркете очереди, как всегда. В заре ещё больше. В субботу были в ресторане - еле столик зарезервировала.
Ответ дляМиззери
Тема про то что кто думает возвращаться или нет могут просто поехать в разведку и проверить свои ощущения
Я это так увидела
Собственно в названии темы и понятно что это выехавших касается , никто в ваши темы не лезет с этими советами
Я это так увидела
В развєдку, так, саме в развєдку. Развєдчікі, блін, под прікритієм
Ира Ларина• 24 апреля 2024
Ответ дляМиззери
Та не , я ж езжу часто была за год раз 5 наверное по 2 иногда 3 недели
Может еще отложилось что как не приеду так разгребая кучу проблем , переезды и часто с обстрелами совпадает
на днях читала вас в теме, где вы писали что 2 года не были в Украине, а там у вас мама одна. Она приехать к вам не может, так как самолеты не летают, а автобусом утомительно.
Ответ дляBad.girl
Ржите, но ситуацию это не изменит. Выручка суточная упала в 3+ раз, а наличие очереди в одном из самых дорогих маркетов ни о чем не говорит.
Ответ дляМиззери
А чого їздити, якщо ви від війни втекли? Ви ж втекли, бо боїтесь? А якщо по 3 тижні сидите, значить не страшно. То кого обманюєте з цим бвженством? Ви тікаєте від війни з переривами на пару недільок?
Які ті європейці нерозумні все таки,що тримають вас на своїх шиях
frumoasa17• 24 апреля 2024
Автор, ви приїхали в країну, а якій йде повномасштабна війна. Це знаєте не іграшки.
frumoasa17• 24 апреля 2024
Я можу сказати, що все нормально. Я зараз в Україні з новонародженою дитиною. Жахів я прям не бачила, які ви описали. Звісно є наслідки обстрілів рашні. Хоч останній рік живу в іншій країні. І тільки періодичними наїздами буваю.
Ответ дляИра Ларина
Це писала інша людина, я теж читала ту тему, так що не розводьте тут брехню
Любовь Вадимовна• 24 апреля 2024
Ответ дляkh0110
Да, я серьёзно. То отлично видно по транспорту (которого и так меньше стало) и по загруженности дорог. Так же по чекам в супермаркетах.
я наверное в другом Киеве живу. В час пик фиг в маршрутку впихнешься, в магазинах не смотрю в тележки к другим людям, но регулярно стою в очереди (обычно после работы). Очень много переселенцев, у нас в доме много новых лиц, семьи с детьми. Не все едут в Германии и Карпаты
Ответ дляЛюбовь Вадимовна
Это в какую маршрутку вы в час пик не влазите? Даже 401 сейчас берет всех желающих)
В очереди вы и будете стоять, так как кассиров меньше.
Много переселенцев, я и не писала, что Киев пустой, но людей меньше чем было до войны.
Ира Ларина• 24 апреля 2024
Ответ дляAnnaOst
брешите вы, а я пишу что видела.
Выбирайте выражения.