Так от з мого досвіду - треба їхати додому на кілька тижнів і все стане зрозуміло. Бо от у мене все виявилося зовсім не так як я собі уявляла. Була впевнена, що буду ридати коли кордон переїдемо, що буду землю цілувати, що серце буде рватися на кожному кроці в місті, де більше двадцяти років прожила. Боялася що з чоловіком буде холодок, відвикли і все таке (ну ще й тут же завжди на цю тему понаписують). Все виявилося не так в реальності. З чоловіком наче і не було цих двох років розлуки, от взагалі ніякого відчуження. А з містом як раз холодок. Ні, добре вдома, зразу відчуваєш як спадає груз отого мовного бар´єру , ти свій серед своїх, наче риба у воді. Але є інший груз, постійної тривоги і напруження. І купа дрібних нюансів і там і тут. А ностальгії, спогадів, щему в серці і т.д. немає чогось. Я в моменті зараз. Сама в шоці чому так. За кордоном був і зем, і ностальгія, і спогади. Зрозуміла що це сум за життям і Києвом, яким від був до війни. Зараз це трохи інше місто і трохи інше життя
Так що приймаючи рішення не розуму, а серця (бо розум навряд комусь зараз скаже повертатися), слухайте своє серце і нікого більше
Ответ дляМиззери
Напряжение сто процентов
Но когда живешь в этом то не поймешь разницу
Люди поникшие , оно и понятно жить нон стоп в войне 2 года +
Постоянные тревоги тебе напоминают об опасности , такая себе рулетка
Встречаешь знакомых и все в депрессии и разговоры про войну
вы видитe то, что xотитe видeть. ничeго того, что вы описали, я вокруг сeбя нe вижу. а разговоров о войнe и близко нeт.
Ответ дляforumchanka
То ви ж лікуватися в Київ їхали та до квартирантів перевірити квартир и,бабло знять.підвищити оренду .роботи повно і ти ба..не страшно ні війни ні ракет)
Вы так в курсе куда и по каким делам я езжу 🤣🤣
От квартирантов деньги на карту прекрасно поступают , навещать мне их нет необходимости точно
Ответ дляAnnaOst
Просто ви зайшли в тему яка вас ніяк не стосується, ну бо ви нікуди не виїхали, і розказуєте як вам не подобається те що я написала і яка я вся не така
Не перекручивайте.
Я живу здесь и я вижу, что происходит.
Вы живете там и у вас тоже есть проблемы.
Давайте форум вашей местности, где вы там обитаете. Я зайду с ноги и скажу- ну что ребята, вас тут 30 тыс. А вообще я из Украины и мне тут тяжело находиться, прям не мое. И вообще..мусорки не там, дороги, алкаш пошел.
Я живу здесь и я вижу, что происходит.
Ответ дляBad.girl
І? Поменшало -побільшало... На майданчик не ходжу, статистичний облік не веду. Не шукаю виправдання або обгрунтування своїм вчинкам і діям. Я про те, що життя є і воно йде, в тому числі в Києві. І нормально йде. Місто таке яке було. І розганяти жах-жах, не потрібно.
Не такое, как минимум населения намного меньше стало, что хорошо видно по кассам в маркетах и массы помещений под аренду.
Ответ дляvikohka
Про разговоры о войне -возможно , если видите людей часто то наверное другие разговоры
Я вижу рад в несколько месяцев или еще реже поэтому тема про войну и не с моей подачи
Насчет напряжения может не замечаешь пока все время находишься в этом
А как его может не быть ? Тревога звучит почти каждый день , смотришь в тг каналы что летит и откуда
Я на знаю какого просветления надо достичь что б абстрагироваться
Ответ дляМиззери
Так питання в тому, що ми якось самі зі своїм напряженієм без вас розберемось.
Чого ви, авторка і іже з вами досі тут, де погано?
Вам не раді в іншій кращій країні, ви досі не змогли знайти коло спілкування, яке достойне вас.
Шо за люди, лізуть і лізуть, де їм так погано, ну точно мазохістки якісь
forumchanka• 24 апреля 2024
Ответ дляМиззери
Я думаю что это не мое дело и никогда не влажу в чужие семьи со своим мнение. Людям виднее как и что точно чем мне со стороны
а сидіти чужим людям на шиї маючи житло у столиці це ок?
Ответ дляМиззери
Так и есть
У меня вообще боль какая-то в душе , возвращаться это как какую-то болезненную тему для себя поднимать
Меня сейчас заплюют но это словно видеть мать , красивой и цветущей , вернутся и увидеть худой от рака
У меня от матери точно такие же эмоции были , болезненных ощущений и безнадеги
Вот надо ехать в Киев и мне уже плохо от одних мыслей , депрессивно
Ё-мое...Вот это Вы себя накрутииили...
В Киеве сакуры цветут и сирень. Движуха, пробки.
Ну да, есть последствия прилетов. Но кто постоянно тут живет - привыкли.
Анна, вы сделали свой выбор.
Киев- прекрасный город. Живее всех живых и так будет.
Харьков- приезжайте.
Занимайтесь ребенком, меньше нервничайте, не читайте газет. Мы справимся. Откланиваюсь, бо уже месяц без света.
Давайте свой город в Германии, если что не так - порешаем😁😘
Харьков- приезжайте.
forumchanka• 24 апреля 2024
люди яким кацапи зруйнували житло мусять по лагерях та гуртожитках.а ці покидали столичні квартири і вмостилися європейцям на голову.совісті нема.
Ответ дляforumchanka
Одно дело потерявшие жилье и совсем другое-сдала три квартиры киевские (налоги не плотим)и умостилась в германии на пособия .я бы проверяла таких.место занимают.кому то нужнее.лучше бы ес эти деньги на всу ,на зарплаты.или всех на работу.и на свои хлеба с оплатой аренды,если дома экономику не поддерживаешь.
Здається, Булгаков писав не про своїх сучасників, а про сьогодення. Шарікови, Швондери наших днів.
Ответ дляAnnaOst
Бо мені так хочеться. Там вище мені розказували що я не на тому фокусуюсь, от мені здається вам варто перечитали ті повідомлення, бо я нікого і нічого гівном тут не поливала. Зеленського і зелебобіків хіба, але то вже вибачайте, як є
А как же советчица это ’шакалячий експрес’?
Или это не считается поливанием?
Ответ дляJsolo
Тема про то что кто думает возвращаться или нет могут просто поехать в разведку и проверить свои ощущения
Я это так увидела
Собственно в названии темы и понятно что это выехавших касается , никто в ваши темы не лезет с этими советами
Я это так увидела
Любовь Вадимовна• 24 апреля 2024
Ответ дляkh0110
в Киеве стало меньше населения? вы серьезно?
forumchanka• 24 апреля 2024
Ответ дляМиззери
Гидазепам ? Я тоже покупала активно
конєчно.пристроїть 50 тис євро в трубу чужому дяді тут не тільки гідозепамом спасаться потрібно
Ответ дляAnnaOst
Це буде лонгрід, а я зараз не готова його писати. Кинулось в очі що стало меньше людей і це інші люди, кинулись в очі порожні магазини в Гулівері, порожні кафе в парку Шевченка, напівпорожні дитячі майданчики. Напруга яка витає в повітрі. І багато п´яних, бомжів і божевільних. Їх в Києві завжди було багато, бо велике місто, але зараз прям різонуло око
Сдался Вам это Гуливер. Вы в Оушен съездите или в Эпицентр (люди ремонты делают - вот оптимисты :) )
Мы дважды не могли попасть в Мусафир из-за очереди.
Напруга... Есть такое, да. Мне кажется, что стали ’меньше шастать’. Потому что сложно планировать. Ты собрался погулять - а тут тревога, и не просто Миг летает, а обстрел.
forumchanka• 24 апреля 2024
Ответ дляМиззери
я не киянка .взнаю все з інету.спимо завжди.живемо як жили.
forumchanka• 24 апреля 2024
Ответ дляМиззери
а чого не продаєте київські квартири?може ракета прилетіть!страшно!або дрон!а там квартіранти!!!серце не болить?на хату в польскому селі вистачить.ну а в англії на гараж.діти самі зароблять,то в Києві вони мали свій куток