Польша и страны Балтики будут возвращать украинских мужчин домой

https://focus.ua/voennye-novosti/642536-polyaki-vo... после них могут согласиться и др страны.одни говорят,что мужчины призывного возраста сидят в барах ,в то время когда европейцы помогают Украине,другие-что Украина защищает Европу сейчас так как путин пойдет на страны Балтики и Польшу,мысли разные но факт остется фактом
показать весь текст
tanysha777 25 апреля в 22:21
Ответ дляОлечка79
Вот именно . Мой муж в 14 году после ато стал инвалидом . Перенес 6 операций, 2 года реабилитиаций . Пока войовнычи умницы сейчас пишущие про окопы жили себе не тужили. Я никого не отправляю на фронт, никого. Даже насколько я не очень отношусь к некоторым категориями беженок, вот как раз к тем, что сидят целыми семьями по взаграницам и отвоевывают чужими руками кордоны 91-го, и то я против дебильного закона и дебильных действий наших властей и не жажду чтобы их мужей насильно вернули в Украину . Ибо мы семимильными шагами приближаемся к государству , где люди это перхоть и пыль , где жизни людей это ничто . Где то во Франции тихо всплакнули сирийцы и прочие афроамериканцы ,вздохнули , и прошептали: слава богу что мы не из Украины
Я никак не могу понять, откуда пошло, что те, кто выехали, мечтают о воевать вечно?
Почти за два года я не встречала тех, кто требует границы 91 года любой ценой и голыми руками.
Полно зебанутых - это да, которые вышили портретик боневтика и восхищаются его мужеством в бункере.
Но вот даже на вчерашние события - тишина, не слышно дифирамб
Мне кажется, что желание выехавших воевать до последнего украинца, сильно преувеличено и вбрасывается специально, чтобы расколоть ещё и по этому принципу
14 3 1
Аня+Федя=Данил 25 апреля в 22:22
Ответ дляforumchanka
сделают аж бегом.как бы цинично это не звучало но ...они заботятся о своих людях.
Вы вообще мозг включаете?
6 1
RaminaSonne 25 апреля в 22:24
Ответ дляО_Юми
Чого це ніде, в рашці ще.
Примусової там нема.
І кордони відкриті.
Окрім Північної Кореї із нами ніщо не зрівняється.
10 3 1
tanysha777 25 апреля в 22:31
Ответ дляRaminaSonne
Примусової там нема.
І кордони відкриті.
Окрім Північної Кореї із нами ніщо не зрівняється.
Ну, там хоч війни немає
А в нас - джекпот
З однієї сторони - агресор, який нищить Україну ракетами, а з іншої - внутрішній ворог, що добиває, тих хто ще вцілів беззаконням і бєспрєдєлом, паралельно руйнуючи подібними законами і постановами імідж України, щоб Україна залишилась сам на сам з путіним
11 1
nata.ant 25 апреля в 22:36
Ответ дляezevika
Економіка була в прекрасному стані і без українців, коли ми приїхали в 2014 році, був економічний рост і всюди відкривалися нові іноземні заводи. А зараз читаю або слишу - там закриття заводу і там, або перевезли завод до Румунії, до Марокко. А нас все більше - де логіка?
Вони і зараз відкриваються,постійно,і все будується,може ви десь мешкаєте в не переспективнимо регіоні.Про економічний зріст,не згідна десять років тому,і близько такого не було в Польщі
lumonbka 25 апреля в 22:41
Ответ дляtanysha777
Я взагалі не в курсі, як у Франції або де інде
Я маю на увазі, що подорожувати країнами ЄС з простроченим безвізом і без картки твж, може бути проблематично в деяких країнах
Так питання не у подорожах, а у легальному перебуванні
PamPamPam 25 апреля в 22:41
Ответ дляdiana32
А кто не сидит? Можна не нада?
Стоячи п´єте чи шо?
PamPamPam 25 апреля в 22:44
Ответ дляKittu2008
Дело касается тех, кто незаконно пересёк границу.

А к тем, что законно ничего не сделают , и особенно тем, кто уже лет 10 в этих странах )
Думаєте, Польша це перевіряти стане. Дуже сумніваюся.
Raitman 25 апреля в 22:52
Украинская власть делает все что бы украинцы остались за пределами Украины. Все их действия приведут только к тому, что люди будут делать все что бы получить ВНЖ в любой другой стране.
9 1
owl62 25 апреля в 22:54
Ответ дляTammy21
’Возможна любая поддержка’ Правда? Заберуть внж у людей, які законно його отримали? Як особисто ви собі це уявляєте?)
ВНЖ видається на рік -два? Термін дії закінчився і ВНЖ не продовжили, що потім, залишатись нелегалом?
Raitman 25 апреля в 22:55
Ответ дляezevika
Економіка була в прекрасному стані і без українців, коли ми приїхали в 2014 році, був економічний рост і всюди відкривалися нові іноземні заводи. А зараз читаю або слишу - там закриття заводу і там, або перевезли завод до Румунії, до Марокко. А нас все більше - де логіка?
Действительно, с 2014 года же в Европе ничего не поменялось. Событий же никаких не было) Чего бы им массово закрывать предприятия и заводы и валить в более дешёвые страны с 2022 года, непонятно. Наверное, просто так.
Tammy21 25 апреля в 22:59
Ответ дляowl62
ВНЖ видається на рік -два? Термін дії закінчився і ВНЖ не продовжили, що потім, залишатись нелегалом?
У різних видів ВНЖ різні строки. Перейти з одного ВНЖ на інший можна. Дочекайтеся осені-зими, там буде цікаво, думаю)
Uebersetzerin 25 апреля в 23:05
Ответ дляTammy21
У різних видів ВНЖ різні строки. Перейти з одного ВНЖ на інший можна. Дочекайтеся осені-зими, там буде цікаво, думаю)
Думаю, что уже летом-осенью все узнаем. В прошлом году уже в конце лета было известно, что продлят временную защиту.
Kittu2008 25 апреля в 23:07
Ответ дляPamPamPam
Думаєте, Польша це перевіряти стане. Дуже сумніваюся.
Конечно будет- нет штампа с заграна украинской печати - нафиг с Польши ( по их новому закону необязательно в Украину) , есть - работай )
lith_oops 25 апреля в 23:08
Вони можуть багато чого заявити, але максимум вони депорт можуть вліпити. Не депортувати фізично, а поставити виїзд - можливо, без права в´їзду. Для того, щоб відправляти людей саме в Україну, має бути рішення суду, і тоді це буде екстрадиція злочинців, а не депортація чоловіків.
Ще й за депортацію по статевому цензу можна в ЄСПЛ погратись, то тим депортувальникам не сподобається.
То просто популістські ввисловлювання -не більше.
Tammy21 25 апреля в 23:08
Ответ дляUebersetzerin
Думаю, что уже летом-осенью все узнаем. В прошлом году уже в конце лета было известно, что продлят временную защиту.
Це було б дуже добре)
lith_oops 25 апреля в 23:09
Ответ дляnata.ant
Все що вони зможуть зробити,це ті в кого немає легалізації,щоб покинули країни і все
Покинули куди захочуть, а не в Україну. Щоб саме в Україну - має бути екстрадиція злочинців. Не знаю, може для того і є той закон, щоб зробити з усіх чоловіків злочинців.
3 1 1
lith_oops 25 апреля в 23:09
Ответ дляIrina-5d24
А они товарняками высылать будут или через границу в цепях переводить? Просто интересно, как будет происходить массовое изгнание украинских мужчин домой. Это будут снимать все издания мировые, все страны срочно начнут менять законодательство. Да здравствует Северная Корея, то бишь, Украина:)))
Максимально дадуть папірець з депортом і людина поїде собі далі де захоче.
lith_oops 25 апреля в 23:10
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
правоведы говорят, что в обще голяк- невозможно
Насправді є, якщо в нас чоловіків визнають злочинцями і запросять екстрадицію, то так можна. Але це буде не депортація військово зобов´язаних, а екстрадиція злочинців.
То геть різні речі.
owl62 25 апреля в 23:12
Ответ дляTammy21
У різних видів ВНЖ різні строки. Перейти з одного ВНЖ на інший можна. Дочекайтеся осені-зими, там буде цікаво, думаю)
Моя однокурсниця вийшла заміж в Данію. То ВНЖ вона кожний рік обновляла, при тому потрібна була згода її чоловіка. Це -як приклад
Irina-5d24 25 апреля в 23:12
Ответ дляlith_oops
Максимально дадуть папірець з депортом і людина поїде собі далі де захоче.
Без паспорта?
lith_oops 25 апреля в 23:12
Ответ дляTammy21
’Возможна любая поддержка’ Правда? Заберуть внж у людей, які законно його отримали? Як особисто ви собі це уявляєте?)
Ну і вони поїдуть в сусідні країни і будуть будувати своє життя там.
Irina-5d24 25 апреля в 23:12
Ответ дляlith_oops
Насправді є, якщо в нас чоловіків визнають злочинцями і запросять екстрадицію, то так можна. Але це буде не депортація військово зобов´язаних, а екстрадиція злочинців.
То геть різні речі.
Масово до Інтерполу занесуть? Ото прикол буде
lith_oops 25 апреля в 23:14
Ответ дляIrina-5d24
Без паспорта?
Німеччина вже заявила, що буде розробляти якийсь документ для нас.
https://amp.dw.com/uk/ukrainci-mozut-zalisatisa-u-...
owl62 25 апреля в 23:15
Ответ дляlith_oops
Максимально дадуть папірець з депортом і людина поїде собі далі де захоче.
А людину приймуть з папірцем про депорт в іншій країні?
1 1
lith_oops 25 апреля в 23:15
Ответ дляIrina-5d24
Масово до Інтерполу занесуть? Ото прикол буде
Я розумію, що маячня, просто не зовсім коректно казати, що механізму немає. Він є, але працювати це не буде.
Можуть поставити депорт, але проконтролювати, щоб людина саме в Україну повернулась немає ні в кого повноважень, якщо ця людина не є злочинцем. Якщо людина не злочинець, її можна виставити, але вона поїде куди зможе і захоче.
lith_oops 25 апреля в 23:16
Ответ дляowl62
А людину приймуть з папірцем про депорт в іншій країні?
Так, звісно. Наприклад, депорт Польші не заважаю перебувати в Словаччині. Чехії, Угорщині - будь-якій іншій країні. Не можна за чужу країну депорт поставити.
Tammy21 25 апреля в 23:18
Ответ дляlith_oops
Ну і вони поїдуть в сусідні країни і будуть будувати своє життя там.
Чоловіки? Так. Думаю, тих хто втік ніщо не змотивує на добровільне повернення.
Irina-5d24 25 апреля в 23:18
Ответ дляlith_oops
Німеччина вже заявила, що буде розробляти якийсь документ для нас.
https://amp.dw.com/uk/ukrainci-mozut-zalisatisa-u-...
Ну от і добре. Нехай розробляють і вже носом потикають наших телепнів
lith_oops 25 апреля в 23:18
Ответ дляTammy21
Чоловіки? Так. Думаю, тих хто втік ніщо не змотивує на добровільне повернення.
Звісно не змотивує, маячню якусь верзуть.