Польша и страны Балтики будут возвращать украинских мужчин домой

https://focus.ua/voennye-novosti/642536-polyaki-vo... после них могут согласиться и др страны.одни говорят,что мужчины призывного возраста сидят в барах ,в то время когда европейцы помогают Украине,другие-что Украина защищает Европу сейчас так как путин пойдет на страны Балтики и Польшу,мысли разные но факт остется фактом
показать весь текст
lith_oops 26 апреля в 13:28
Ответ дляKittu2008
Это не касается Польши и венгров, которые возвращают и бьют наших мужчин
Я знаю тільки про випадок, коли мадьяри прийняли наших і дали їм захист. Може раз на раз не приходиться, я те не знаю.
Точно знаю що в нас в Словаччині не били й не повертали, бо збирали їм тут вдягтись з усіх потроху. Знаю людей, які опікувались тими трьома чоловіками. Всі їм хотіли допомогти.
Щодо поляків... ну я рада, що ми не вибрали Польщу. Я люблю Словаччину, тут всі милі і толерантні. Як не толерантні - то тримають свою думку при собі. При тому, що тут досить багато проросійськи налаштованих людей, ніхто ні на кого не нападає, в них в свідомості окремо співчуття до справжніх людей і політичні погляди.
Kittu2008 26 апреля в 15:10
Ответ дляlith_oops
Я знаю тільки про випадок, коли мадьяри прийняли наших і дали їм захист. Може раз на раз не приходиться, я те не знаю.
Точно знаю що в нас в Словаччині не били й не повертали, бо збирали їм тут вдягтись з усіх потроху. Знаю людей, які опікувались тими трьома чоловіками. Всі їм хотіли допомогти.
Щодо поляків... ну я рада, що ми не вибрали Польщу. Я люблю Словаччину, тут всі милі і толерантні. Як не толерантні - то тримають свою думку при собі. При тому, що тут досить багато проросійськи налаштованих людей, ніхто ні на кого не нападає, в них в свідомості окремо співчуття до справжніх людей і політичні погляди.
Поляки не бьют, а возвращают нелегалов , а венгры бьют и возвращают
lith_oops 26 апреля в 16:48
Ответ дляKittu2008
Поляки не бьют, а возвращают нелегалов , а венгры бьют и возвращают
Ви знаходите інформацію в якомусь іншому місці, тож я не можу з вами сперечатись. Я бачу новини тільки про допомогу. Особисто я є свідком тільки допомоги. Але, звісно, не можу знати всього.
Vlada-Maria 26 апреля в 18:33
Ответ дляol_kin
Причому працюють як в Україні практично за їжу, Польща буде ще проклята українцями за своє відношення до нас, помогатори, плять.
недолугих, котрі привели до влади те, що зараз нищить країну, проклинайте. І мізки включайте, нарешті, перш ніж вестись на вкиди зелупенських провокаторів-тролів. Ось офіційна відповідь Польщі
https://nv.ua/ukr/world/countries/polshcha-prodovz...
Ника Вредная 26 апреля в 18:48
Ответ дляezevika
Економіка була в прекрасному стані і без українців, коли ми приїхали в 2014 році, був економічний рост і всюди відкривалися нові іноземні заводи. А зараз читаю або слишу - там закриття заводу і там, або перевезли завод до Румунії, до Марокко. А нас все більше - де логіка?
не знаю, як було в 2014, а з 2017 до 2021 був відчутний спад, особливо гарно це всі відчували в 2020-2021 роках
nata.ant 26 апреля в 20:25
Ответ дляНика Вредная
не знаю, як було в 2014, а з 2017 до 2021 був відчутний спад, особливо гарно це всі відчували в 2020-2021 роках
Корона взагалі був застій,і як наші повиїжджали,польська сторона швидко їх вирішила повернути,давши змогу заїжджати по робочим запрошенням.Там он дівчина пише,що нічого не будується,а насправді під вроцлавом за останні два роки побудувалися і заводи,і склади,і автостраду он розбудовувати будуть в сторону Німеччини.
Kittu2008 27 апреля в 09:06
Ответ дляlith_oops
Ви знаходите інформацію в якомусь іншому місці, тож я не можу з вами сперечатись. Я бачу новини тільки про допомогу. Особисто я є свідком тільки допомоги. Але, звісно, не можу знати всього.
Поверьте, есть инфа такая
lith_oops 27 апреля в 16:26
Ответ дляKittu2008
Поверьте, есть инфа такая
Але є також і інша.
Плюс я помітила, що українці в Польші мають інший, більш категоричний погляд на події. Поляки й відносяться по-іншому, хоча здебільшого, наскільки я розумію, ставлення непогане.