Польша и страны Балтики будут возвращать украинских мужчин домой

https://focus.ua/voennye-novosti/642536-polyaki-vo... после них могут согласиться и др страны.одни говорят,что мужчины призывного возраста сидят в барах ,в то время когда европейцы помогают Украине,другие-что Украина защищает Европу сейчас так как путин пойдет на страны Балтики и Польшу,мысли разные но факт остется фактом
показать весь текст
ku4eravaku4erava 25 апреля в 17:43
Ответ дляLeeloo_aloha
Давайте ще почніть втирати про загниваючий захід. Всюди контрактна армія і воюють найманці, свої чи чужі. Такого штучного рабства як примусова мобілізація нема ніде.
В Польше пойдут все
5 5
tanysha777 25 апреля в 17:46
Ответ дляdiana32
Нащо ви жуете гумку із какашки? Нікого ще не повертають, а ви: я ж казала!!
Справа не в поверненні, а взагалі, риторика і поведінка
Звісно, що нікого не будуть повертати, принаймні, поки Польща в ЄС
Хіба що, савєтчіци отримають задоволення
nata.ant 25 апреля в 17:49
Ответ дляku4eravaku4erava
В Польше пойдут все
Ага в сторону Німеччини
ku4eravaku4erava 25 апреля в 17:51
Ответ дляLada_333
не ВНЖ а временную защиту. На то она и временная....
Вот поэтому многие получили в Польше ВНЖ после временной защиты
tanysha777 25 апреля в 17:51
Автор хворумчанка, майте повагу до країн Балтії !
Страни балтики є тільки в хворій уяві на кацапстані
ku4eravaku4erava 25 апреля в 18:00
Ответ дляЮния13
не паспорт , а называется польский проездной документ. в других странах ЕС такого документа нет.
Но с ним можно ездить по Европе
mila65 25 апреля в 18:20
Ответ дляku4eravaku4erava
Но с ним можно ездить по Европе
По эвропи можна іздити без нічого там нема кордонів і перевіряючих . Для того треба лише квиток
Юния13 25 апреля в 18:22
Ответ дляku4eravaku4erava
Но с ним можно ездить по Европе
я написала, что выдается он только в Польше, в других странах ЕС его нет, белорусы ж не только в Польше, и не все его могут получить там есть условия для его получения, гуглите читайте, если вам так интересна тема белорусов
ku4eravaku4erava 25 апреля в 18:21
Ответ дляЮния13
я написала, что выдается он только в Польше, в других странах ЕС его нет, белорусы ж не только в Польше, и не все его могут получить там есть условия для его получения, гуглите читайте, если вам так интересна тема белорусов
А причем выдает Польша, но признан во всем мире
ku4eravaku4erava 25 апреля в 18:22
Ответ дляmila65
По эвропи можна іздити без нічого там нема кордонів і перевіряючих . Для того треба лише квиток
Вы волшебная, проверяют выборочно и без паспорта вас задержат
Юния13 25 апреля в 18:24
Ответ дляku4eravaku4erava
А причем выдает Польша, но признан во всем мире
вы точно суть поняли ?! вы можете погуглить если вам интересна тема белорусов
Takamaka 25 апреля в 18:28
Кому интересно и актуально, появилась такая информация:

Речниця Єврокомісії з питань міграції Аніта Хіппер заявила, що Євросоюз продовжить надавати тимчасовий захист для українців, незалежно від їхньої статі чи статусу, передає кореспондентка 24 Каналу в Брюсселі.
За словами Хіппер, Директива ЄС про тимчасовий захист продовжує функціонувати.
«Ми не проводимо розмежування між статтю або статусом військовозобов´язаного», — сказала вона.
Водночас речник Єврокомісії Ерік Мамер додав, що наразі в ЄК не коментують заходів, що вживає український уряд. Єдине, що може зробити європейське відомство зі свого боку – це пояснити, яка зараз ситуація з українцями на території Євросоюзу.

https://24tv.ua/yes-vidreaguvali-obmezhennya-konsu...
tanysha777 25 апреля в 18:37
Ответ дляTakamaka
Кому интересно и актуально, появилась такая информация:

Речниця Єврокомісії з питань міграції Аніта Хіппер заявила, що Євросоюз продовжить надавати тимчасовий захист для українців, незалежно від їхньої статі чи статусу, передає кореспондентка 24 Каналу в Брюсселі.
За словами Хіппер, Директива ЄС про тимчасовий захист продовжує функціонувати.
«Ми не проводимо розмежування між статтю або статусом військовозобов´язаного», — сказала вона.
Водночас речник Єврокомісії Ерік Мамер додав, що наразі в ЄК не коментують заходів, що вживає український уряд. Єдине, що може зробити європейське відомство зі свого боку – це пояснити, яка зараз ситуація з українцями на території Євросоюзу.

https://24tv.ua/yes-vidreaguvali-obmezhennya-konsu...
Могли б ще хоч сторінок 10 потримати інтригу, не кожен день така радість на савєтчіце
10 2
tanysha777 25 апреля в 18:39
Ответ дляmila65
По эвропи можна іздити без нічого там нема кордонів і перевіряючих . Для того треба лише квиток
Не факт
Треба мати закордонний паспорт з актуальним терміном безвізу, або картку країни тимчасового захисту, наприклад
Бо такі країни як Франція, Німеччина зовсім не лояльні в цих питаннях
ku4eravaku4erava 25 апреля в 18:41
Ответ дляЮния13
вы точно суть поняли ?! вы можете погуглить если вам интересна тема белорусов
Вы вообще не в теме
Читайте первоисточник,
https://migrant.poznan.uw.gov.pl/uk/procedury/pols...
Миззери 25 апреля в 18:43
Ответ дляСhanelKa
Ні. Я все одно не піду
Мій психолог мене вчив так
Я в себе саме цінне
Я свій центр всесвіту
Я маю любити себе, тоді буду щаслива
Так я зразу всім кажу, що я не піду
І норм. Не ображаються
Правильно ) пусть сразу не рассчитывают на вас
Все правильно психолог говорит, в эгоизме как правило обвиняют самые большие эгоисты которые считают что человек должен чем-тт пожертвовать мли собой иначе он плохой
11 1
Миззери 25 апреля в 18:47
Ответ дляTakamaka
Кому интересно и актуально, появилась такая информация:

Речниця Єврокомісії з питань міграції Аніта Хіппер заявила, що Євросоюз продовжить надавати тимчасовий захист для українців, незалежно від їхньої статі чи статусу, передає кореспондентка 24 Каналу в Брюсселі.
За словами Хіппер, Директива ЄС про тимчасовий захист продовжує функціонувати.
«Ми не проводимо розмежування між статтю або статусом військовозобов´язаного», — сказала вона.
Водночас речник Єврокомісії Ерік Мамер додав, що наразі в ЄК не коментують заходів, що вживає український уряд. Єдине, що може зробити європейське відомство зі свого боку – це пояснити, яка зараз ситуація з українцями на території Євросоюзу.

https://24tv.ua/yes-vidreaguvali-obmezhennya-konsu...
От блин облом для злорадствующих
7 2
Миззери 25 апреля в 18:48
Ответ дляtanysha777
Могли б ще хоч сторінок 10 потримати інтригу, не кожен день така радість на савєтчіце
Это точно ) 🤣🤣
4 2
Юния13 25 апреля в 18:56
Ответ дляku4eravaku4erava
Вы вообще не в теме
Читайте первоисточник,
https://migrant.poznan.uw.gov.pl/uk/procedury/pols...
а что вы мне хотите доказать?
О_Юми 25 апреля в 19:06
Ответ дляLeeloo_aloha
Давайте ще почніть втирати про загниваючий захід. Всюди контрактна армія і воюють найманці, свої чи чужі. Такого штучного рабства як примусова мобілізація нема ніде.
Чого це ніде, в рашці ще.
Irina-5d24 25 апреля в 19:09
Ответ дляnata.ant
Якщо сталий побут,то можна оформити документ подорожі,замість дійсного закордонного паспорту
А що це таке і де його оформлювати?
nata.ant 25 апреля в 19:12
Ответ дляIrina-5d24
А що це таке і де його оформлювати?
В ужонді,але це якщо у вас немає дійсного закордонного паспорту
Irina-5d24 25 апреля в 19:24
Ответ дляnata.ant
В ужонді,але це якщо у вас немає дійсного закордонного паспорту
Дякую. Це не мені але про всяк випадок передам
Олечка79 25 апреля в 19:27
Ответ дляtanysha777
Могли б ще хоч сторінок 10 потримати інтригу, не кожен день така радість на савєтчіце
Ото манька расстроится 😂 она уже Мизерри с семьей мысленно сто раз вернула додомцю , а тут такое 😂
Пс. Манька , не страны Балтики , а страны Балтии . Вам жители этих стран по куполу за «Балтику» настучали б
Takamaka 25 апреля в 19:32
Ответ дляОлечка79
Ото манька расстроится 😂 она уже Мизерри с семьей мысленно сто раз вернула додомцю , а тут такое 😂
Пс. Манька , не страны Балтики , а страны Балтии . Вам жители этих стран по куполу за «Балтику» настучали б
А «Балтика» — то пиво в раше 🤣 думаю, где я это уже слышала 🤣
nata.ant 25 апреля в 19:33
Ответ дляTakamaka
А «Балтика» — то пиво в раше 🤣 думаю, где я это уже слышала 🤣
В нас теж продавали,я пам´ятаю
Олечка79 25 апреля в 19:34
Ответ дляМиззери
От блин облом для злорадствующих
Скажите, что Вы такого сделали Маньке, что она Вас так преследует ?😂 на советчице же серьезно уже пошли слухи что Вы писят тыщ пыщ потеряли 😂
8 6
Takamaka 25 апреля в 19:36
Ответ дляnata.ant
В нас теж продавали,я пам´ятаю
Так, було, ось тому й згадала врешті-решт.
Олечка79 25 апреля в 19:37
Ответ дляTakamaka
А «Балтика» — то пиво в раше 🤣 думаю, где я это уже слышала 🤣
Та у нас оно тоже было , но да, сейчас токо в раше
lumonbka 25 апреля в 19:38
Ответ дляtanysha777
Не факт
Треба мати закордонний паспорт з актуальним терміном безвізу, або картку країни тимчасового захисту, наприклад
Бо такі країни як Франція, Німеччина зовсім не лояльні в цих питаннях
Франція дає можливість змінити тимчасовий захист на інший вид легального перебування одразу на 4 роки, де паспорт України, навіть закордонний, вже буде йтине потрібен. У мене є друзі, хто вже отримав