после них могут согласиться и др страны.одни говорят,что мужчины призывного возраста сидят в барах ,в то время когда европейцы помогают Украине,другие-что Украина защищает Европу сейчас так как путин пойдет на страны Балтики и Польшу,мысли разные но факт остется фактом
Ответ дляСтрекоза любви
Не можу прокоментувати ваші слова ніяким чином, бо особливо не знайома взагалі з тим, яка «всередині общини» в них атмосфера.
Ви знаєте, ще ні одну націю не зустрічала, яка б так погано відносилася один до одного, як наші, а бачила я багато.
Але це моє сприйняття звичайно. У нас теж багато хороших людей, але ось ті чорнороті накладають тавро на усіх
Ответ дляlumonbka
Сто відсотків,інші якось кучкуютьсч допомагають один одному
Ответ дляLeeloo_aloha
У нас багато чого було, в т.ч. ядерна зброя. Це не привід робити з чоловіків безправних рабів.
Т е вы за сдаться?
Отозвать наших военных с фронта, сохранить им жизни, точно так же как вы сейчас говорите за выехавших. Должны же быть все в одинаковом положение и те кто уже на фронте и те кому все равно придётся туда отправиться
Стрекоза любви• 25 апреля 2024
Ответ дляlumonbka
Кажуть, що ізраїльтяни ще гірші ніж ми 😀. А так, погоджуюсь, токсів дуже багато.
Ответ длячаревна
Т е вы за сдаться?
Так в нас не виходить щоб всі в одному положенні? Важливішого за життя,в людини нічого немає
Vlada-Maria• 25 апреля 2024
Ответ дляdajkiri-irina
Такого не будет. А как с теми,кому некуда возвращаться? Сразу на передовую?
До Маньки-автора в постіль
Ответ дляСтрекоза любви
Думаю, вони прозріють, якщо війна наблизиться до них або буде залученість їх військових.
Коли це буде?
Через 10 років, коли дійсно до останнього українця, пожертвують всіма?
Їх лідери скоріше підпишуть якусь угоду заздалегідь, коли така погроза дійсно з´явиться.
Vlada-Maria• 25 апреля 2024
Ответ дляVika26
Похоже на искусственное раздувание события из ничего, для ощущения чувства «справедливости» по отношению к тем, на кого тцк здесь сафари устроили. Никто никого возвращать не будет, нет правового механизма. Вот выплаты снять хотя бы с мужчин им выгодно будет, но тоже для этого нужны правовые основания, иначе дискриминация по половому и национальному признаку. Европа ж толерантна))
+1, як то кажуть, хай потішаться. А то он вже бузити починають
Стрекоза любви• 25 апреля 2024
Ответ дляМиззери
Я про это и пишу , ни донатов , ни демонстраций что б не светится , будут спокойно работать и откладывать деньги и просматривать варианты других стран
А ви скільки разів до цього задонатили чи на демонстрацію вийшли? За останніх 3 місяці? Було б цікаво почитати і відповіді інших.
Не сприймайте, як образу, бо що в тему не зайдеш, то ніхто не донатить. А чим далі ти від війни, то тим паче.
Ответ длячир
ни посещений Советчицы или слабо?
Не, вообще не слабо ) если будет какой-то негативно отражаться на моей жизни то и посещений не будет👍
Пока интересно зайти новости почитать и реакцию на них , не советчица то перебывала б в наивной уверенности про отношение украинцев друг к другу
frumoasa17• 25 апреля 2024
Ответ длячаревна
Анекдот, здесь больше тем, кто печется о тех кто выехал о их ранимой душевной организации. Чем за тех, кто на фронте...
А ви сильно піклувалися про мого брата, коли він став інвалідом чи може замість держави, які умила руки, хочете допомогти моїй сестрі підняти дітей?
Так що ці слова про фронт, захисників просто слова.
Ответ дляМиззери
Что вы можете видеть) у вас шоры на глазах😁
Ответ дляСтрекоза любви
Я и донатила и творчеством поддерживала которое делала для благотворительных аукционов , так же как муж отправлял экипировку в Украину бусом от своей организации но извините чеки вам предоставлять не буду как и справки о здоровье )
Ответ дляfrumoasa17
Может поэтому всем плевать и на брата вашего и на детей сестры? С таким мышлением
Vlada-Maria• 25 апреля 2024
Ответ дляPole
А чому демократична Європа дозволяє Україні не випускати людей з країни вибірково, по статі?
І це Україна типу в ЄС хоче!
Тому що Україна -не в ЄС. А після отаких показових плювків в міжнародні правові норми і на власну Конституцію- і подавно не буде. Як то кажуть, ви це обрали самі, їжте тепер
Ответ длячаревна
Есть высшие силы, бог не Тимошка)
Да, все уже убедили в божией справедливости , ага
У кого-то вся семья под завалами погибла , у кого-то отдыхает в собственной вилле построенной на спиз-е у зсу деньги
Справедливости нет и не будет
Потому что сама суть войны заработать миллиарды на смертях миллионов
Справедливости нет и не будет
Vlada-Maria• 25 апреля 2024
Ответ дляlumonbka
Чого не було.
Он пишуть, Сирський виявив, що є військові підрозділи, котрі жодного разу не були у зоні бойових дій.
Чим вони 2 роки займаються? Хто у цих підрозділах?
Думаю, відповідати не треба
600 тисяч, це озвучив Арахамія, ухилянтів в формі, на зарплаті, котрі передової не бачили. А га передовій гинуть цивільні, мобілізовані місяць-півтора тому
Ответ дляМиззери
Справедливости нет и не будет
Короче написать, все смертны. И с деньгами и без них
Стрекоза любви• 25 апреля 2024
Ответ дляМиззери
Мені чеки не потрібні, бо це питання чесності перед самим собою, а не якоюсь умовною іншою людиною.