forumchanka• 25 апреля 2024

Польша и страны Балтики будут возвращать украинских мужчин домой

https://focus.ua/voennye-novosti/642536-polyaki-vo... после них могут согласиться и др страны.одни говорят,что мужчины призывного возраста сидят в барах ,в то время когда европейцы помогают Украине,другие-что Украина защищает Европу сейчас так как путин пойдет на страны Балтики и Польшу,мысли разные но факт остется фактом
katshmat• 25 апреля 2024
Ответ длячаревна
Вчера обиженки- мужики писали, мы не будем тогда донатить) вот где низость.
Интересно родителей бросили в Украине, вы ж для них донатите...раз сбежали
Удалено администрацией...

lumonbka• 25 апреля 2024
Ответ дляVlada-Maria
600 тисяч, це озвучив Арахамія, ухилянтів в формі, на зарплаті, котрі передової не бачили. А га передовій гинуть цивільні, мобілізовані місяць-півтора тому
А кажуть армії не було і нема
У цій країні чим більше зв´язків і грошей, тим меньше обов´язків і більше прав.
І стравлюють між собою нижніх, поки верхні живуть у своє задоволення
Миззери• 25 апреля 2024
Ответ длячаревна
Короче написать, все смертны. И с деньгами и без них
Да, только кто-то умрет в 85 в теплей кроватке в окружении семьи а кто-то в окопе холодно с оторванными ногами в 25
Кстати , читали как нацисты которые сотнями тысяч убили в газовых камерах евреев сбежали , прожили всю жизнь благополучно под чужим именем и умерли от старости в своей кровати а их двое найти не успели и судить , даже позора они не хлебнули на сиарости
Передача была про это по Дискавери , охотники нацистами

Наверное тогда подтвердила свое мнение что справедливости нет , бумеранга нет и нечего на это расчитывать
katshmat• 25 апреля 2024
Ответ дляSeehund
Скоро примут закон у кого много недвиги надо на потребности государства выделить.))
Нет. Будет просто распоряжение. Закон долго в силу вступает. Успеют переписать.
Миззери• 25 апреля 2024
Ответ дляСтрекоза любви
Мені чеки не потрібні, бо це питання чесності перед самим собою, а не якоюсь умовною іншою людиною.
Я вам ответила
Павела• 25 апреля 2024
Ответ длячаревна
Анекдот, здесь больше тем, кто печется о тех кто выехал о их ранимой душевной организации. Чем за тех, кто на фронте...
Не маніпулюйте. На даному етапі допомога тим, хто на фронті - це їхня заміна. Це в принципі нереально на законодавчому рівні і плюс йти туди ніхто не хоче. От ви ж нікого не змінюєте і інші не бажають. І це не значить, що не розуміють в якому становищі зараз мобілізовані. Їм навіть умови для звільнення в новому законі прописали значно вужчі, ніж для ще не мобілізованих. Ми пробували звертатись до родин військових, щоб разом вплинути на прийняття цього недозакону, але у відповідь були тільки звинувачення, так як їм обіцями демобілізацію. Вибачте, але найо...ть всіх нас разом, незабуваючи поділити на військовий/’ухилянт’. Але таке враження, що деякі українці саме цього і очікюють від влади, щоб нагнули ще більше. Адже неправомірний утиск одних точно приведе до наступного вже тих, хто сміявся з перших.
Pole• 25 апреля 2024
Ответ дляVlada-Maria
Тому що Україна -не в ЄС. А після отаких показових плювків в міжнародні правові норми і на власну Конституцію- і подавно не буде. Як то кажуть, ви це обрали самі, їжте тепер
А якщо я не обирала ЦЕ? Чому ж я маю відповідати за вибір більшості?
Pole• 25 апреля 2024
Ответ дляvidivan
до чого тут зааони України до законів ЄС. Ми не там і там ніколи не будемо....
До того, що всі тільки показово дивуються і співчувають, як це людей не випускають.
Навіть виїхавші- спасли свої шкури і сидять тихенько. А могли б піднімати це питання за кордоном. Як бачимо, дії укр влади їх і там дістали.
Юния13• 25 апреля 2024
мне интересно истинная причина такого решения?! первая возможно уже не кому воевать-но неужели все мужчины которые живут в Украине уже на фронте?!-вроде нет....вторая причина заменить-но это тоже сомнительное утверждение-я не думаю что они переживают за тех кто воюет, да и выехавших ,не такой и большой процент в сравнении с населением которое было в Украине....что еще интересное я узнала, оказывается например белорусам В Польше с осени 2023г, тоже запретили услуги и теперь ,чтобы сделать паспорта им нужно туда поехать-а вернуться оттуда уже не все смогут, их ждет тюрьма или не выпустят,вообщем выезд у многих под вопросом

nata.ant• 25 апреля 2024
Ответ дляЮния13
Польща прекрасно надає білорусам паспорт подорожі,замість свого білоруського не дійсного.Так що білоруси,не паряться
Takamaka• 25 апреля 2024
Ответ дляСтрекоза любви
Хз, що вони планують. І як це буде виглядати. Думаю, що Польща буде взірцем, як то кажуть.
Зрозумійте, у європейців теж виникають запитання, чому за рахунок їх податків вже 3-й рік деякі чоловіки комфортно живуть.
Ніхто ж не думав, що війна так довго буде.
Але там повно й інших чоловіків-емігрантів, які ніколи не сиділи на пособіях, натомість роками там працюють та платять податки 🤷‍♀️
nata.ant• 25 апреля 2024
Ответ дляTakamaka
Їх більшість
frumoasa17• 25 апреля 2024
Ответ длячаревна
Может поэтому всем плевать и на брата вашего и на детей сестры? С таким мышлением
Так і вам чи хочете допомогти?
Стрекоза любви• 25 апреля 2024
Ответ дляTakamaka
Так, погоджуюсь. І хз, як їх будуть вирізняти і чи будуть.
julia_v_m_a_34• 25 апреля 2024
Ответ дляМиззери
Не, вообще не слабо ) если будет какой-то негативно отражаться на моей жизни то и посещений не будет👍
Пока интересно зайти новости почитать и реакцию на них , не советчица то перебывала б в наивной уверенности про отношение украинцев друг к другу
В смысле вы думали что будете обсерать Украину из Польши, а вам все лучики добра посылать?
frumoasa17• 25 апреля 2024
Ответ дляnata.ant
Німеччина вже підтвердила, що буде залишати і з недійсними паспортами, і не буде сортувати людей. Так що 99% побузять і ці, і заспокоюється. Інфошум.
Павела• 25 апреля 2024
Ответ длячаревна
Це дуже зручна схема для держави, забрати в людини здоров’я, життя, шанс на щасливе життя сім’ї і дітей і звинуватити в цьому їх же самих. А це через ваше мислення ти тепер інвалід без можливості забезпечити себе і дітей. Та ні це держава мала б повнястю на себе взяти такі сім’ї, а не сусідка Оксана, яка недостатньо співчувала.
Миззери• 25 апреля 2024
Ответ дляjulia_v_m_a_34
Меня возмущали действия власти по отношению украинцам в Украине и я никогда не радовалась ущемлению народа
Власть не равно Украина если это не понятно вам
чаревна• 25 апреля 2024
Ответ дляПавела
Вы забываете, что причина война, которую развязал срассия. А не наша держава. Не война жили бы все своей жизнью

lumonbka• 25 апреля 2024
🗣Українці зможуть залишатись у Німеччині з недійсним закордонним паспортом, — відповідь берлінського сенату на запит DW.

Надання тимчасової посвідки на проживання не передбачає наявності чинного паспорта. Головне, щоб у німецької влади була хоч якась можливість встановити особу.
nata.ant• 25 апреля 2024
Ответ длячаревна
А як в ковід вас притиснули,ви вже забули)?
Юния13• 25 апреля 2024
Ответ дляnata.ant
не паспорт , а называется польский проездной документ. в других странах ЕС такого документа нет.
julia_v_m_a_34• 25 апреля 2024
Ответ дляМиззери
Вот такими темами розганяется негатив к выехавшим , выехавшие это читают и нет , в Украину никто не вернется естественно … но когда начнутся еще большие проблемы в стране Украине то выехавшим будет совершенно похрен и никто с плакатами на поддержку выходить не будет по странам , и донаты как писали на ноге тоже прекратятся конечно
Что посеешь то и пожнешь
А зачем вы тут нужны, в Украине, если так её ненавидите? Живите заграницей у вас же там всё классно?
чаревна• 25 апреля 2024
Ответ дляnata.ant
Мы сейчас речь ведём о теме автора? Чего вы меняете направление
frumoasa17• 25 апреля 2024
Ответ дляПавела
І робити все, щоб потім родини не отримували допомогу та всі інше що належить. Зробити вид, що не було на бойовому завдані. Супер мотивація для інших, щоб мобілізуватися. Коли підеш і загинеш, а держава робить вигляд, що нічого не було, нікого не посилала.
lumonbka• 25 апреля 2024
Ответ дляЮния13
Сірий паспорт є у Німеччині.
Я думаю, і в інших країнах є щось таке
Українці не перші з такою проблемою
nata.ant• 25 апреля 2024
Ответ дляЮния13
Паспорт подорожі називається,можуть оформити не лише білоруси,але й ті хто має пмж
julia_v_m_a_34• 25 апреля 2024
Ответ дляМиззери
Я про это и пишу , ни донатов , ни демонстраций что б не светится , будут спокойно работать и откладывать деньги и просматривать варианты других стран
Вы хоть на одну демонстрацию ходили? Про донаты вы и так знатно обделались когда у Вихолы скрины донатов требовали а сами не показали)))) зачем это ляля?)))
nata.ant• 25 апреля 2024
Ответ длячаревна
Це відповідь,на ваше держава нікого не притисняж,якби не війна.Так от в ковід держава притисняла,а війни не було .Кстаті та ж сама Польща не притисняла не привитих
Юния13• 25 апреля 2024
Ответ дляnata.ant
нет ’польский проездной документ’ https://belaruscenter.eu/advice/kak-poluchit-polsk...