26 апреля в 00:57

Паспорта мужчинам выдадут заграницей

Я думаю даже выбор будет , Кто смотрел Арестовича
показать весь текст
Natal_ka91 26 апреля в 01:37
Ответ дляВарена цибуля
Так зараз підгорає лише чоловікам , які незаконно втекли. Ви серед них? Чи в чому ваші переживання?
Якщо втекли - значить хтось це їм дозволив.
автор празники не помню 26 апреля в 01:37
Ответ дляТоска в носках
Странно , сидит в Америке , подмахивает раше и никто его не арестовал и даже не экстрадировал , как агента Кремля.
Чудеса на виражах
В смысле ? Він радник президента України !
8 1
Варена цибуля 26 апреля в 01:37
Ответ дляNatal_ka91
Якщо втекли - значить хтось це їм дозволив.
Ось тепер хочуть назад повернути, шукають методи видно
5 3
Потужна махіна 26 апреля в 01:38
Ответ дляВарена цибуля
Ну от , питання вирішено. Краще без
Так да
Германия будет выдавать свои документы, к счастью
19 5 1
Варена цибуля 26 апреля в 01:38
Ответ дляПотужна махіна
Так да
Германия будет выдавать свои документы, к счастью
Супер. Значить нема чого паніку розводити?
9 4
Natal_ka91 26 апреля в 01:39
Ответ дляВарена цибуля
Ось тепер хочуть назад повернути, шукають методи видно
Багато хочуть) це не подіє, я впевнена що наші чоловіки знайдуть вихід. Бо так це не працюватиме.
15 6 1
Варена цибуля 26 апреля в 01:41
Ответ дляNatal_ka91
Багато хочуть) це не подіє, я впевнена що наші чоловіки знайдуть вихід. Бо так це не працюватиме.
Я теж впевнена, що чоловіки не поїдуть. То для чого ці всі обурення і кіпиш?
6 5
Потужна махіна 26 апреля в 01:41
Ответ дляВарена цибуля
Супер. Значить нема чого паніку розводити?
Так речь же не о панике. Тема же о другом, и ответ был, что в том паспорте нет смысла, кому он в ЕС нужен, если убежища по нему не дают
4 2
Варена цибуля 26 апреля в 01:43
Ответ дляПотужна махіна
Так речь же не о панике. Тема же о другом, и ответ был, что в том паспорте нет смысла, кому он в ЕС нужен, если убежища по нему не дают
Вас в рашистському паспорті засмучує лише те, що прихисток по ньому не дають? Більше нічого?
12 7
Natal_ka91 26 апреля в 01:43
Ответ дляВарена цибуля
Я теж впевнена, що чоловіки не поїдуть. То для чого ці всі обурення і кіпиш?
Дійсно, чому обурюватися, до порушення прав швидко звикаєш...
17 1
Забула що? 26 апреля в 01:44
Арестович - це вже клініка. Маніпулятор і брехун.
Варена цибуля 26 апреля в 01:48
Ответ дляNatal_ka91
Дійсно, чому обурюватися, до порушення прав швидко звикаєш...
Так перші ж може порушили ті, хто умовно «Тису переплив»? Чи то нормально, цілком законно? Чи може їх насильно в автобус на кордоні запихали і вивозили?
11 5 3
ПАЦАНКА О 26 апреля в 01:48
Ответ дляВарена цибуля
Будуть, чому ні. Жінкам так точно. Чи Ви чоловік? Так і чоловікам будуть, які мають законні підстави перебуватиме за кордоном
Тобто якщо мама законно вивезла сина у 16, а зараз йому 18 і паспорт треба міняти, хлопцю їхати до України?
автор празники не помню 26 апреля в 01:49
Ответ дляВарена цибуля
Так перші ж може порушили ті, хто умовно «Тису переплив»? Чи то нормально, цілком законно? Чи може їх насильно в автобус на кордоні запихали і вивозили?
сіндром жертви на ліцо .
10 3
Клептоманка 26 апреля в 01:49
Ответ дляВарена цибуля
Так перші ж може порушили ті, хто умовно «Тису переплив»? Чи то нормально, цілком законно? Чи може їх насильно в автобус на кордоні запихали і вивозили?
Перше і найголовніше порушення це закриття кордонів. Обмеження вільного пересування.
32 6
ПАЦАНКА О 26 апреля в 01:49
Ответ дляВарена цибуля
Так зараз підгорає лише чоловікам , які незаконно втекли. Ви серед них? Чи в чому ваші переживання?
Багато виїхали законно. Але повторно не зможуть
17 1
Потужна махіна 26 апреля в 01:50
Ответ дляВарена цибуля
Вас в рашистському паспорті засмучує лише те, що прихисток по ньому не дають? Більше нічого?
А что еще должно смущать? Мне этот паспорт не нужен, но если бы по нему давали защиту, выплаты и разрешение легального пребывания в ЕС, то еще понимаю, зачем его брать тогда, когда паспорт Украины за границей получить/продлить нельзя. Когда людей ставят в тупик, не оставляя им вариантов при которых они в безопасности, любой выход лучше, чем возвращаться домой без права выезда и с возможностью отправки на фронт. Не все же живут в Германии, чтоб получить временные документы. А неизвестно, все ли страны будут выдавать свои документы взамен наших
ПАЦАНКА О 26 апреля в 01:50
Ответ дляВарена цибуля
Так перші ж може порушили ті, хто умовно «Тису переплив»? Чи то нормально, цілком законно? Чи може їх насильно в автобус на кордоні запихали і вивозили?
Так, законно. Бо в конституції немає заборони на виїзд. То ж тікати законно
21 5
Варена цибуля 26 апреля в 01:51
Ответ дляПАЦАНКА О
Багато виїхали законно. Але повторно не зможуть
А вони поїдуть в Україну робити паспорт? Чи чому не зможуть?
3 2
Потужна махіна 26 апреля в 01:51
Ответ дляВарена цибуля
Так перші ж може порушили ті, хто умовно «Тису переплив»? Чи то нормально, цілком законно? Чи може їх насильно в автобус на кордоні запихали і вивозили?
Люди спасаются. Что им еще оставалось, если их не выпускают из страны?
20 5 1
Планшетница 26 апреля в 01:51
Ответ дляпразники не помню
Яка ви душнила , акно аткройте))
штирлиц как никогда был близок к провалу)
5 4
ПАЦАНКА О 26 апреля в 01:54
Ответ дляВарена цибуля
А вони поїдуть в Україну робити паспорт? Чи чому не зможуть?
Багато причин. У когось старшій дитині виповнилося 18, юнаку виповнилося 18, розвівся з інвалідом, чи померла така дружина, чи подопічний, якого вивозив. Виїзд був законний свого часу. А повторно буде неможливий вже
Варена цибуля 26 апреля в 01:56
Ответ дляПАЦАНКА О
Багато причин. У когось старшій дитині виповнилося 18, юнаку виповнилося 18, розвівся з інвалідом, чи померла така дружина, чи подопічний, якого вивозив. Виїзд був законний свого часу. А повторно буде неможливий вже
І? Вже ж всі написали - ніхто нікуди не їде) законних підстав значить у таких людей вже немає, щоб мати відстрочку від мобілізації
6 5
Перша скрипка 26 апреля в 01:56
Ответ дляПотужна махіна
А смысл? С этим паспортом нет же убежища в ЕС
Та чего нет? Недавно читала, что есть. Получил паспорт, вручили повестку и с этой повесткой за границу, просить убежище, а то мобилизуют, для надежности в фейсбуке нет войне написать, все, в рф уже нельзя, посадят, все основания просить защиту на лицо.
7 3
Варена цибуля 26 апреля в 01:57
Ответ дляПотужна махіна
А что еще должно смущать? Мне этот паспорт не нужен, но если бы по нему давали защиту, выплаты и разрешение легального пребывания в ЕС, то еще понимаю, зачем его брать тогда, когда паспорт Украины за границей получить/продлить нельзя. Когда людей ставят в тупик, не оставляя им вариантов при которых они в безопасности, любой выход лучше, чем возвращаться домой без права выезда и с возможностью отправки на фронт. Не все же живут в Германии, чтоб получить временные документы. А неизвестно, все ли страны будут выдавать свои документы взамен наших
Ага, ось вже знизу постукали …
4 1
Потужна махіна 26 апреля в 01:58
Ответ дляПерша скрипка
Та чего нет? Недавно читала, что есть. Получил паспорт, вручили повестку и с этой повесткой за границу, просить убежище, а то мобилизуют, для надежности в фейсбуке нет войне написать, все, в рф уже нельзя, посадят, все основания просить защиту на лицо.
Типа взять паспорт, поехать в рф и ждать повестку? Насмешили. Кому оно надо 😂
Потужна махіна 26 апреля в 01:59
Ответ дляВарена цибуля
Ага, ось вже знизу постукали …
Только сейчас? За 2 года войны, действия власти - это не снизу стук? 😂
8 6 1
Клептоманка 26 апреля в 01:59
Ответ дляВарена цибуля
Ага, ось вже знизу постукали …
Не хотіти воювати це цілком нормально. Якщо таке буде працювати, то на жаль люди будуть знаходити такі варіанти. Дурних нема.
11 4 1
ПАЦАНКА О 26 апреля в 01:59
Ответ дляВарена цибуля
І? Вже ж всі написали - ніхто нікуди не їде) законних підстав значить у таких людей вже немає, щоб мати відстрочку від мобілізації
А яка різниця, їде чи ні? Багато хто після таких законів зненавидить свою батьківщину, яка сама ж і добиває
13 5 1
Варена цибуля 26 апреля в 02:00
Ответ дляПотужна махіна
Только сейчас? За 2 года войны, действия власти - это не снизу стук? 😂
Ні, розглядати хоча б теоретично отримання рашистського паспорта - ось де дно
6 6