Відкрити кордони для тих, хто готовий віддати свою нерухомість новобранцю ЗСУ

Як вам такий варіант. Наприклад, людина, сімʼя вирішила, що в Україні нічого її не тримає, хоче виїхати. При цьому має нерухомість ліквідну в Україні. Переписуєш свою нерухомість на мужчину, який буде захищати Україну, служити в ЗСУ, «вмирати» в окопі, але для його сімʼї буде можливість мати нормальне житло.
Як вам ідея? Відписали б свою нерухомість за можливість виїхати, якщо інших законних підстав немає?
NYC 26 апреля в 10:35
Ага, купить дом в глухом селе за 5000 дол.
70 11
kissaniya 26 апреля в 10:35
Какой цинизм
211 3
Love_Love_Love_ 26 апреля в 10:35
Боже, який брєд сумашедшого🤦🏼‍♀️
226 3
Zimbabve 26 апреля в 10:35
Мар´яна?
автор Стрекоза любви 26 апреля в 10:36
Ответ дляZimbabve
Мар´яна?
Як вгадали?😅
46 1
УгничТоня 26 апреля в 10:36
А у кого житло від ракети пошкоджено, тот л0х.
60 14
Семицветка 26 апреля в 10:36
А что делать тем, у кого уже нет имущества?
70 2
Валентина Як 26 апреля в 10:37
Бред. А если продать недвижимость перед заявлением о выезде. Или переписать на детей.
Это так не работает. Не получится получить на халяву элитную квартиру в Новопечерских липках.
37 9 5
LoveYouOrNot 26 апреля в 10:38
Ну, дивіться, це не для України. Допустім, чесна людина відписує майно, та приймаюча сім´я його продає, платить за фейкову інвалідність в рази менше ніж та квартира коштує. Люди в плюсі, виїжджають. А перша людина лох.
47 3
автор Стрекоза любви 26 апреля в 10:38
Ответ дляLoveYouOrNot
Ну, дивіться, це не для України. Допустім, чесна людина відписує майно, та приймаюча сім´я його продає, платить за фейкову інвалідність в рази менше ніж та квартира коштує. Люди в плюсі, виїжджають. А перша людина лох.
Теж варіант. Не без цього.
Аурелиа 26 апреля в 10:38
Автор, а вам не приходила в голову думка, що в ЗСУ йдуть не жебраки. І їм не потрібна якась нерухомість від ухилянтів.
автор Стрекоза любви 26 апреля в 10:40
Ответ дляАурелиа
Автор, а вам не приходила в голову думка, що в ЗСУ йдуть не жебраки. І їм не потрібна якась нерухомість від ухилянтів.
Автор, приходило. На прикладі свого чоловіка, як мінімум. Але ж не всі такі.
4 3 1
ole4kakissa 26 апреля в 10:40
Дешевле через Шлях в один конец выехать
28 4 1
Nathalie27 26 апреля в 10:40
А якщо в якості нерухомості тільки лежачий дід з деменцією?
36 7
Svitlo_ 26 апреля в 10:40
Можна зробити лиш за умови, що захищають Україну лиш добровольці.
Якщо є призов, то не позорьтесь. Не оцінюйте чуже життя.
23 1
ElenaMari 26 апреля в 10:40
А если новобранця убьют?
LoveYouOrNot 26 апреля в 10:40
Ответ дляСтрекоза любви
Теж варіант. Не без цього.
В Україні буде купа схем.
Ще вам варіант для роздумів: створюються фейкові військові на вищому рівні, на них переписуються квартири, їх продають/здають, мають на цьому мільйони. Чесні люди знов лохи.
50 3 2
ksena555 26 апреля в 10:41
Ответ дляСемицветка
А что делать тем, у кого уже нет имущества?
По задуму автора купити треба і не задавати дурних питань
автор Стрекоза любви 26 апреля в 10:41
Ответ дляLoveYouOrNot
В Україні буде купа схем.
Ще вам варіант для роздумів: створюються фейкові військові на вищому рівні, на них переписуються квартири, їх продають/здають, мають на цьому мільйони. Чесні люди знов лохи.
Це так. Схем дуже багато. Просто цікаво почути думки тих, кого дійсно нічого не тримає тут.
9 3
ElenaMari 26 апреля в 10:42
Ответ дляВалентина Як
Бред. А если продать недвижимость перед заявлением о выезде. Или переписать на детей.
Это так не работает. Не получится получить на халяву элитную квартиру в Новопечерских липках.
Сейчас у нотариусов народу, все кто уехал или мужчины переписывают все на женщин или родителей, и это правильно, он наших д.. можно все что угодно ожидать
Вкусныйпончик 26 апреля в 10:42
А розбите житло в Бахмуті підходить?
Вважаю треба у всіх виїхавших, хто виїхав, але продовжує воювати тут чужими руками, забирати майно. Ви справді думаєте, що у всіх квартири в Києві, чи що за ще декілька років війни воно вціліє чи буде мати цінність? Зараз маємо податки драконівські на нерухомість, а скоро ставки збільшать , а прибутки зменшать, то люди так кидатимуть те житло.
автор Стрекоза любви 26 апреля в 10:44
Ответ дляВкусныйпончик
А розбите житло в Бахмуті підходить?
Вважаю треба у всіх виїхавших, хто виїхав, але продовжує воювати тут чужими руками, забирати майно. Ви справді думаєте, що у всіх квартири в Києві, чи що за ще декілька років війни воно вціліє чи буде мати цінність? Зараз маємо податки драконівські на нерухомість, а скоро ставки збільшать , а прибутки зменшать, то люди так кидатимуть те житло.
А вже десь кидають під Києвом? Готова підібрати:)
9 1
ElenaMari 26 апреля в 10:44
Ответ дляАурелиа
Автор, а вам не приходила в голову думка, що в ЗСУ йдуть не жебраки. І їм не потрібна якась нерухомість від ухилянтів.
Ну в ЗСУ идут и из за зарплаты тоже, там разные, но там умирает в деть уймо народу и толку от той зарплаты, хотя кто в тихих городах отсидивается квартирки покупает, а в мрео вы бы увидели какие тачки берут
13 2
Pink Swan 26 апреля в 10:45
Автор, ви мабуть думаєте, що у всіх житло в Києві є?)))
Ну ок, маємо хату у віддаленому селі Житомирської області. Можемо віддати новобранцю. Як думаєте, робоча схема?
вре_Динка 26 апреля в 10:46
Ответ дляВалентина Як
Бред. А если продать недвижимость перед заявлением о выезде. Или переписать на детей.
Это так не работает. Не получится получить на халяву элитную квартиру в Новопечерских липках.
Людині дешевше купити виїзд ніж переписати квартиру за півляма. Маячня якась
20 1
автор Стрекоза любви 26 апреля в 10:46
Ответ дляPink Swan
Автор, ви мабуть думаєте, що у всіх житло в Києві є?)))
Ну ок, маємо хату у віддаленому селі Житомирської області. Можемо віддати новобранцю. Як думаєте, робоча схема?
Так тема ж і про те, що житло має бути ліквідним. Щоб у людини була мотивація йти на нуль.
12 2
УгничТоня 26 апреля в 10:46
Ответ дляВкусныйпончик
А розбите житло в Бахмуті підходить?
Вважаю треба у всіх виїхавших, хто виїхав, але продовжує воювати тут чужими руками, забирати майно. Ви справді думаєте, що у всіх квартири в Києві, чи що за ще декілька років війни воно вціліє чи буде мати цінність? Зараз маємо податки драконівські на нерухомість, а скоро ставки збільшать , а прибутки зменшать, то люди так кидатимуть те житло.
Є ж люди що виїхали до 2014 чи 2022го років.
вре_Динка 26 апреля в 10:47
Ответ дляСтрекоза любви
Теж варіант. Не без цього.
Так дешевше собі купити виїзд і бути самому всплбсі, а не лохом
Вкусныйпончик 26 апреля в 10:47
Ответ дляСтрекоза любви
А вже десь кидають під Києвом? Готова підібрати:)
Підбирайте в Сумській області, десь там біля кордону. Тільки таке житло допоможе зрозуміти, що відбувається.
16 4 1
автор Стрекоза любви 26 апреля в 10:47
Ответ длявре_Динка
Людині дешевше купити виїзд ніж переписати квартиру за півляма. Маячня якась
Так, але ж це не законно, купити виїзд.