Одні думки• 26 апреля 2024

Голова райдержадміністрації Броварів Володимир Майбоженко збив чотирьох людей

Голова райдержадміністрації Броварів Володимир Майбоженко збив чотирьох людей на пішохідному переході — ’Київ Оперативний’.

’Потерпілі у важкому стані. Тест на алкоголь удесятеро вище допустимої норми’, — йдеться у повідомленні.
Leonleon• 26 апреля 2024
Ответ дляyanus6ka
Ще не бувший
Вже зняли

linda87• 26 апреля 2024
Приведу пример ’ правосудия ’ . Кременчуг , девушка на мосту выехала на встречную в лоб автобусу . В результате ДТП автобус слетел с моста . Двое погибли ( в том числе и мой отец ) и шесть человек остались калеками . Судья озвучил приговор - ’ дело закрыть по НЕРЕАБЕЛИТИРУЮЩИМ причинам .А потом добавил - это же племянница Медведовского ( директора водоканала ).
Злючкакусючка• 26 апреля 2024
Ответ дляyanus6ka
Воно розігналось з райадіністації, там перехрестя таке трохи не рівне, трохи треба кермо ліворуч, не встиг мабуть, 2.31 проміле завадило
Как оно вообще двигалось , такое угашенное ?
begovelik• 26 апреля 2024
Ответ дляЗлючкакусючка
Это может быть любой из украинцев , по улицам уже стало опасно ходить , из-за беспредела властьимущих , которые знают , что им за это ничего не будет .
Так было всегда, подобные инциденты периодически случаются, начиная еще с 1991 года
alisha12• 26 апреля 2024
Воно п´яне в гімно було, сволота, сподіваюсь понесе покарання, хоча знаючи Сапога та його кодло, можуть відмазати.
Злючкакусючка• 26 апреля 2024
Ответ дляLeonleon
Вже зняли
Завтра оно будет уже в Монако , на своей вилле .
Если не завтра, то через пару недель точно , шестерки системы в обиде не останутся .
Злючкакусючка• 26 апреля 2024
Ответ дляbegovelik
Но не в таком количестве как сейчас.
iryna _b• 26 апреля 2024
Ответ дляДуболом
Ну хоч не сів та поїхав. Зупинили, зняли на відео, показали доки. Воно нєвмєняєме серед білого дня, подмухало в апарат, а там жесть, перевищує норму… а якби втік, то казав би мер, що «йому погано стало». Люди мера вимагали на місце подій, певно, в курсі, що цьому нічого не буде:-(
Сказав би, що то не він був за рулем і що машину вкрали.
Злючкакусючка• 26 апреля 2024
Ответ дляalisha12
Вы еще в этом сомневаетесь?)

alisha12• 26 апреля 2024
Ответ дляЗлючкакусючка
Вы еще в этом сомневаетесь?)
Скільки в Броварах живу, вже за меруванння Сапога стільки скандалів було, і з відкатами від забудовників, і з гуманітаркою, жодного разу ніхто не поніс ніякого покарання. Вже й пику йому били, а все як з гуски вода
Rabbit2012• 26 апреля 2024
Ответ дляСплюшка
Ну нічого
В Німеччині теж ДТП
І в Польщі
Буває …
Посмотрите, как ходят на работу президенты многих европейских стран и мэры городов. Пешком, с рюкзачками за спиной. Промониторить можно количество дтп в Европе, там или Ылита параши или наши на премиуме.
А здесь пьяная мразь, безнаказанное быдло, как и вся эта шушера цвета травы. Одного мерзавца уже выкупили за 75млн., хоть и крал масштабно в аграрном ведомстве, про этого помогут забыть еще быстрее. У них же метод какой: уволить и назначить повыше, чтобы циничнее выглядело по отношению к народу. Про увольнение уже обмолвились. Ждем мега назначения.
vviko• 26 апреля 2024
Ответ дляЗлючкакусючка
Почему уже, такое было всегда. Богатые ничего и никого не боялись. Коррупция всегда цвета буйным цветом.
diamond_shop• 26 апреля 2024
голова адміністрації сподіваюся, поплатиться, але чому ця тема створена була під анонімом, та як їх зняли, авторка зникла?
WomAnn• 26 апреля 2024
Тут дам хвилює тільки могилізація звичайних чоловіків. А такі недоторкані. Такі теми тут нікому не цікаві. Це і лякає
WomAnn• 26 апреля 2024
Ответ дляdiamond_shop
Яка різниця? Ви хочете його захистити? Чи думаєте, що тема провокація?
WomAnn• 26 апреля 2024
Ответ дляlinda87
Це і є найгірша і найбільша проблема нашої держави. Це і є причиною провалу мобілізації, бо є рівні і рівніші, а не те що Вася переплив тису. Таких треба позбавляти майна та прав, але ж ні. І головне 73% все влаштовує
WomAnn• 26 апреля 2024
Ответ дляКукухаСлетела
От ухилянт який. Беда.
В тюрьму і на фронт
sunholder• 26 апреля 2024
Ответ дляWomAnn
Ну вас не влаштовує, які ваші дії окрім дописів тут?
WomAnn• 26 апреля 2024
Ответ дляsunholder
Перевибори і не треба розказувати про війну. Я цю зелену гидоту не вибирали і не хочу їх надалі бачити при владі. А ще всіх хабарників одразу на 0.
А які ваші дії, крім коментарів? Чи вас все влаштовує?

Марися_• 26 апреля 2024
Ответ дляdiamond_shop
І на які думки Вас це наштовхує?)
Bejza• 26 апреля 2024
Ответ дляБарабасиха
То як же він вибрався?
Як і всі, баблом
Valentina shop2020• 26 апреля 2024
Ответ дляБойова
Внесуть заставу, як за аграрного міністра і скоро він буде проходити реабілітацію на Мальдівах
Боже,люди ща что наши ребята воюют,за нашу землю,которую от такие мрази как министр продают,сегодня сел в камеру,а может и не успел,и опа он на свободе,застава есть,он снова в своем кресле
Bejza• 26 апреля 2024
Ответ дляЗалізний кіготь
Так а разве Сапожко к военной администрации имеет отношение? ...хотя они там все связаны
Я вас прошу, наче вони не знають один одного, чи не бухають разом
Bejza• 26 апреля 2024
Ответ дляValentina shop2020
Воно накрало, що для нього, це як 10 копійок
Bejza• 26 апреля 2024
Ответ дляalisha12
Завтра скажуть, що то інсульт, або травма голови, яку він отримав поки його виймали з машини, таких не садять
Valentina shop2020• 26 апреля 2024
Ответ дляНалитое яблочко
как же больно за страну... за погибших честных ребят. за несправедливость и жирных тварей у власти. самое страшное, что конца краю этому нет... когда это гнилье в верхушках искоренят??? далеко нам до ЕС и европейского менталитета. постсовок цветёт и пахнет
Да это поставок,это бантизм высшего звена,расстрел вот их наказание без суда
Вот народу надо было судить народным судом,на месте уложить
Bejza• 26 апреля 2024
В першу чергу винні наші прокурри і судді, які виносять приговори, ці чмирі, які ненажеруться найбільш винні, вирок винесе ще більш ненажерливе до грошей
Valentina shop2020• 26 апреля 2024
Ответ дляЗлючкакусючка
А чего оно одето в цвет хаки как военный ?
Так он же воююет,представляет что он военный,сейчас все барыги в хаки
Tasya-Natusya• 26 апреля 2024
Ответ дляБарабасиха
А що та молода курва, забула як вєлічать, яка скосила скількох людей років 5 тому?
Війна почалась і небось вже давно зам´ялось і в Монако живе свою красіву жизнь
Зайцева? Я би їй не давала б 10 років.
Взагалі, у на дають 14 за навмисне вбивство, і якби вона виїхала на тротуар і почала ганятися за людьми це одне, інша справа якщо вона не впоралася з керуванням. П´яною ж вона не була здається?
L-i-s-a-92af• 27 апреля 2024
Ответ дляБарабасиха
Сидить вона ще