Та не реву я• 27 апреля 2024

Навчання на лікаря

Дівчата, порадьте! Дитина хоче бути лікарем. Але є бажання навчатися за кордоном. Які шляхи, який правильний порядок дій? Зараз ще школяр. Але підняв питання й треба готуватися, з чого почати?
Мама фіфті цента• 27 апреля 2024
Мабуть визначитись з країною, в якій навчатись та вчити мову.
Ms. Скромность• 27 апреля 2024
Копить деньги на учебу
Учить усиленно язык той страны ,куда будет поступать
Начальник Анонимов• 27 апреля 2024
Автор, вы очень богаты?
Потому что стать врачем даже в Украине дорого.
Мамзелькіна• 27 апреля 2024
Фінанси доступні. Країна. Мова. Головне здібності дитини. Бо за кордоном вже наші діти на порішаних оцінках в Україні себе показали, що зараз йде обратний ефект ... але про це зараз не будемо... ще раджу консультацію в дуже хорошій фірмі, але в дуже хорошій. Є дуже багато ньюансів, які на сайтах не пишуть, їх лише розкажуть, або при співбесіді дізнаєтесь.
Зоя Жорівна• 27 апреля 2024
Теж думали про навчання в Європі. Але 42 тисячі гривень проти 11 тисяч євро перемогли))) правда за рік ціна виросла до 57.... Але це все ще дешевше, ніж в Європі)
Мамзелькіна• 27 апреля 2024
Плюс ще звжте на те, що навчаеня на лікаря в Європі 8-10, цей час діти на забезпеченні, чи підтримці батьків. Багато роблять перерви, працюють, потім продовжують навчання. Це марафон длястаєрів.
Начальник Анонимов• 27 апреля 2024
Ответ дляЗоя Жорівна
Хотите прикол?
Все так медитируют на эти иностранные дипломы, что и моя семья пручаствовала в этом процессе.
В 2006 году моя сестра поступила в вуз Канады. Закончила его. Сейчас работает на такой должности- где диплом во ей вообще не нужен. Такие сейчас условия в этой стране.
Просто ’просранные’ 100 тыс дол, как говорит моя сестра)
П с она не врач. Врач - это вообще другие суммы
Госпожа_тамагочи• 27 апреля 2024
Моїй доньці 13 р, теж хоче стати лікарем , дивимось на універи в Італії, переїхали до Італії , пішла тут до школи , вчить італійську, навчання на лікаря коштує близько 30000 € , без проживання.
Начальник Анонимов• 27 апреля 2024
Ответ дляМамзелькіна
В Украине тоже отдача начинается не раньше, чем лет через 10
Бешене сарі• 27 апреля 2024
Поступив в Німеччині знайомий хлопець
Батьки - онкологи при посадах
Дитина розумна і здібна, готували до вступу кілька років посилено
Він перші роки плакав і просився назад в Богомольця…
В Україні навчання легше
Зоя Жорівна• 27 апреля 2024
Ответ дляНачальник Анонимов
Хотите прикол?
Ну, тут я бачу один великий плюс - вона в Канаді)) вона там живе, працює....
Зоя Жорівна• 27 апреля 2024
Ответ дляБешене сарі
Поступив в Німеччині знайомий хлопець
Батьки - онкологи при посадах
В Україні навчання легше
В Бомольця таке собі навчання.... Кількість конспектів мене вбиває...
Начальник Анонимов• 27 апреля 2024
Ответ дляЗоя Жорівна
А она этих плюсов уже не видит...
Хочет переводиться в Литву по работе. Вот так...
Мамзелькіна• 27 апреля 2024
Ответ дляНачальник Анонимов
Ну жити в Україні при батьках, чи 1000 ойро надсилати за кордон щомісяця протягом 8 років кожен сам собі вирішує.
Зоя Жорівна• 27 апреля 2024
Ответ дляНачальник Анонимов
А она этих плюсов уже не видит...
Литва теж непогано) аби їй подобалось і гроші платили) І ракети не літали(((
Мамзелькіна• 27 апреля 2024
Ответ дляБешене сарі
Поступив в Німеччині знайомий хлопець
Батьки - онкологи при посадах
В Україні навчання легше
Тому що в Німечині не здав екзамен 3 рази, більше на лікаря не вчишся... і так 8 років.. а в нас все можна порішать...
Начальник Анонимов• 27 апреля 2024
Ответ дляЗоя Жорівна
Отсутствие войны - это, конечно, самый главный и бесспорный плюс.
Но мир очень сильно изменился за последние 20 лет
Пургену мне• 27 апреля 2024
Ответ дляБешене сарі
Поступив в Німеччині знайомий хлопець
Батьки - онкологи при посадах
В Україні навчання легше
Моя Племяшка переводилась с Богомольца в Гамбург на 3 курс- вот 3,4 тут - говорит лафа на фоне Богомольца . Удручает только кредит на 12 лет😒
Брюнетка в Мармеладе• 27 апреля 2024
Ответ дляБешене сарі
Поступив в Німеччині знайомий хлопець
Батьки - онкологи при посадах
В Україні навчання легше
А ви не задумувались чому дипломи наших медичних ВУЗів в Європі не визнаються?
Аноним с кешбеком• 27 апреля 2024
Ответ дляНачальник Анонимов
В Україні зараз взагалі планують обовʼязкове працевлаштування медиків на 3 роки в бюджетну сферу або компенсація навчання. Зовсім здуріли
ЯНаПэПэ• 27 апреля 2024
Ответ дляАноним с кешбеком
Так і раніше було,хто вчився на бюджеті.
Аноним с кешбеком• 27 апреля 2024
Ответ дляЯНаПэПэ
Давно такого нема.
ЯНаПэПэ• 27 апреля 2024
Ответ дляАноним с кешбеком
Давно такого нема.
Давно це скільки років? В 2016 точно ще було.Потім не слідкувала.
Відмінили в 2017. Не так вже і давно.
Аноним с кешбеком• 27 апреля 2024
Ответ дляЯНаПэПэ
Відмінили в 2017. Не так вже і давно.
Ніхто з моїх знайомих не відпрацьовував за останні роки і нікому не доводилось нічого компенсувати. Це я про час після інтернатури маю на увазі. Ось тільки буквально пару випадків відомі, що десь там в суд подали. Взагалі, це дурість, вважаю
ЯНаПэПэ• 27 апреля 2024
Ответ дляАноним с кешбеком
Я знайшла інфо,що відмінили в 2017.
Ви знаєте,кому як пощастило,кого шукали ,а кого і ні.Я знаю людей з обох сторін.
Аноним с кешбеком• 27 апреля 2024
Ответ дляЯНаПэПэ
Я знайшла інфо,що відмінили в 2017.
Ну, може і так. Але нікого не знаю, хто б відробляв.
ЯНаПэПэ• 27 апреля 2024
Ответ дляАноним с кешбеком
Я знаю багатьох.
Сундучок с каникулами• 28 апреля 2024
Для учебы за границей первое, что надо сделать, это выучить язык. И на медицину у них вступительный экзамен.
Бешене сарі• 28 апреля 2024
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Та де там мені про таке думати, добре, що ви підказали))
До речі, більшість країн східної Європи брали наших лікарів до себе навіть до війни без нострифікації диплому
Ну то таке
Автор питала про інше
Бешене сарі• 28 апреля 2024
Ответ дляЗоя Жорівна
Зате в Богомольця супер легко вступити на бюджет, як і в інші медичні університети в Україні
Окрім стоматології, звісно
Ваша дитина на стоматології, чи чому ви платите?