Ася Карповна• 28 апреля 2024
Если бы вы могли отменить какое-то событие в истории Украины до 24.02.2022. Что?
Если бы вы могли отменить любое событие в истории Украины до начала полномасштабной войны 24 февраля 2024 года. Чтобы это было? И почему?
Ответ дляУгничТоня
І тому що нас би ізолювали від цивілізованого світу. І тому что ЧАЕС пошкодилась не так давно.
Зато все наши погибшие люди остались бы живы. Человеческие жизни бесценны. Но нас развели и бросили, хотя, якобы, обещали защищать и давали гарантии безопасности. Но никто так ракеты впоследствии не сбивал, как сбивали во время крайней атаки на Израиль. А теперь мы остались в дураках.
Ответ дляRaminaSonne
Тут відміняти- не перевідміняти... Мабуть, Майдан, але це не стільки наша історія, як США, і вони б все одне влізли б, не тепер так в четвер. Ну, влаштували б роком пізніше. Все одно вони б ту росію тицяли б потрохи голочкою, на підкрадунях, чужими руками, поки б не вибухнуло, і не сталося як сталося.
От полізла в профіль і гадаю: реєстрація 23 року чи 24? Таки 24
Монашка в миру• 28 апреля 2024
Ответ дляЧашечка кофе
Не жили б. У Чорновола не було сильної команди та бачення економічного розвитку країни, а тоді з економікою була повна торба
А у кого вона тоді була?))Чи по вашому зграйка комуняк то була сильна команда?)) чи краще сильна команда коміків ніж ніяка?)) розвал союзу, люди тільки починали прокидатися так би мовити від залізної завіси. Але Чорновіл розумів, що робити краще для країни, а не для своїх кишень. Якби почав, то й напрацювалась вималювалась і програма і команда. Люди б бачили, що жити стає краще, ніж в союзі.
Ответ дляbegovelik
Никто не знает точно. На Израиль летели ракеты не из соселней страны. Давайте поселим Польшу между рф и Украиной?🤔
Ответ дляHelenny
І треба було дозволити Януковичу зробити Україну придатком кацапії?
Вы выбрали сделать Украину придатком ЕС, не пожалели под это дело даже максимальный уровень ввп на тот момент. Никто Украину на свой рынок не пустил, как заливали на майдане. Не было бы войны и всего что сейчас происходит.
Ответ дляAmira-a
Ще раз запитую, бо не відповіли.
Треба було дозволити зробити Україну придатком рашки?
Так?
Camomile-Anna• 28 апреля 2024
Ответ дляnabludatel
Яника - твар*ку, який привів рашку. І всіх його друзяк, які з хлібом-сіллю зустрічали окупантів. Які відразу ж передали русні списки патріотів. Які катували (і досі катують) українців в окупації. Які на вільній Україні здають координати раші. Які зараз топлять за здачу України, бо не можуть русню ніяк дочекатися.
Рашку привів не яник, вона нікуди від нас і не уходила. Схамениться. Почитайте, хто і як змусили Україну відмовитися від ЯЗ.
nabludatel• 28 апреля 2024
Ответ дляCamomile-Anna
А яник - білий і пухнастий. Втік в рашку, яка в цей час ввела війська в Крим і Донецьк з Луганськом. І нічого він щодо анексії не сказав. Він казав ’астанавітьсь’ українцям, а не рашикам.