Дівчата, може хтось у темі - наразі десь таке можна побачити у межах Києва? Тип гонки не принциповий. Інста Чайки мертва. На сайті федерації Мотокросу по місту немає змагань..
Буду вдячна за інфо, можна й у особисті, щоб матрьошки меньше знали.
Неллі Артурівна• 30 апреля 2024
Була на таких змаганнях у Бучі, жовтень 2023, інколи до мурашок.
Шукайте графіки змагань на відповідних форумах
Kristal2013• 30 апреля 2024
Не пам´ятаю дати, але наче в травні. Ірпінь, напроти ЖК ’фортуна’, вул. Джерельна. Там банер був, запрошували. Вони там кожен день тренуються. Я на вихідних була, звук наче мопедка літить. Спочатку ’всралася’ , дивлюся місцеві не реагують. Ну і я також, типу ’я не трус’. А потім пса гуляла, то бачила звідкіля цей звук, і що робиться. Дуже багато гоняли там.
Ответ дляKristal2013
Ооо, дякую, про це не бачила ще, погуглю!