chakii• 30 апреля 2024

Моршин, Трускавець, підкажіть санаторій

Таке питання ,потрібно оздоровити дітей,хто відвідував нещодавно, можно в приватні,читаешь відгуки пишуть печаль біда.Дякую!
Живчик-счастливчик• 30 апреля 2024
Можна зняти квартиру і ходити на процедури. В санаторії жити може бути не так приємно. А якщо хороший то дорого дуже
Чарочка діда• 30 апреля 2024
только не Моршин..
Я_з_Франека• 30 апреля 2024
Арден в Сатанові
harmyder• 30 апреля 2024
В Ріксосі були в Трускавці, можу рекомендувати
автор chakii • 30 апреля 2024
Ответ дляЧарочка діда
только не Моршин..
Чего так? Пишуть гарна природа
автор chakii • 30 апреля 2024
Ответ дляЯ_з_Франека
Арден в Сатанові
Дякую
harmyder• 30 апреля 2024
Тільки як саме ви збираєтесь оздоровлюват дітей?
автор chakii • 30 апреля 2024
Ответ дляharmyder
Дякую
автор chakii • 30 апреля 2024
Ответ дляharmyder
Гулять, вода , ну шо там входить в лікування, масаж , спелео, ванни , И т д
harmyder• 30 апреля 2024
Ответ дляchakii
Вода тільки по призначенню і тільки за необхідності.
автор chakii • 30 апреля 2024
Ответ дляharmyder
Там же врач на початку назначає, виписки есть
Живчик-счастливчик• 30 апреля 2024
Ответ дляchakii
Тоді точно по грошах найкращий варіант в Трускавці. Я так їздила з дітками, жили в гарній квартирі і ходили на всі процедури в санаторій. Класно було і багато прогулянок. Якщо по грошах нема проблем тоді дійсно гарний комплекс брати: Ріксос і що ще тут порадили))
І в лікаря були теж в санаторіі
So_so• 30 апреля 2024
Посмотрите санаторий Карпаты в Трускавце
Живчик-счастливчик• 30 апреля 2024
Ще гляньте Миргород
Морковку дай• 30 апреля 2024
Ответ дляchakii
Я була влітку з сином в Трускавці санаторій Шахтар. Дуже сподобалось. Але це санаторій для дорослих, дітям процедури не передбачені. Син 11 років ходив в басейн і на тренажери, грав в настільний теніс, це безкоштовно. За гроші окремо домовлялась йому про масаж, платила 100грн. Вода по призначенню лікаря, але він не пив. В сольову кімнату не ходив, бо туди ходили хворі, які кашляли і чхали. Ванни, душі і все таке дітям не передбачено. За дорослого путівка включає лікування, для дитини тільки проживання і харчування.
автор chakii • 30 апреля 2024
Ответ дляЖивчик-счастливчик
І в лікаря були теж в санаторіі
Риксос не потягнем мабуть
автор chakii • 30 апреля 2024
Ответ дляSo_so
Дякую
Живчик-счастливчик• 30 апреля 2024
Ответ дляchakii
Риксос не потягнем мабуть
Понів)) тоді Труск і квартира. Бо в санаторії може бути сумненько
Морковку дай• 30 апреля 2024
Ответ дляЖивчик-счастливчик
Ще гляньте Миргород
Туди точно зараз не треба. Хоча я його люблю, були 2 рази в санаторії Миргород
автор chakii • 30 апреля 2024
Ответ дляМорковку дай
О супер , моїм теж 11, дякую
So_so• 30 апреля 2024
Ответ дляЖивчик-счастливчик
І в лікаря були теж в санаторіі
Посчитал мне Риксос номер стандарт 2 чел (я и ребенок 5 лет, но идет как взрослый когда номер на двоих) 8100 в сутки .
Живчик-счастливчик• 30 апреля 2024
Ответ дляSo_so
Жесть
Аноним с кешбеком• 30 апреля 2024
Ответ дляЖивчик-счастливчик
Ще гляньте Миргород
Який Миргород? Там небезпечно! Краще ЗУ. Плюс моршин підходить усім. А от Миргород ні
Живчик-счастливчик• 30 апреля 2024
Ответ дляАноним с кешбеком
Понів)) а де краще в Трускавці чи в Моршині?
Морковку дай• 30 апреля 2024
Ответ дляchakii
О супер , моїм теж 11, дякую
Ось свіжий огляд, і з нового року зробили шведський стіл, це добре. Нам дуже сподобалось, ще їздили на екскурсії, чудово.
So_so• 30 апреля 2024
Ответ дляЖивчик-счастливчик
Жесть
Скажите? И было бы за что. Мы там отдыхали в 17 году, неплохо, красиво, но цене не соответствует.
Аноним с кешбеком• 30 апреля 2024
Я їжджу в Моршин з дітьми з 4 років. Вже 15 років донькам. Квартира! Це найкраще. Минулого року ми сиділи 20 днів у липні втрьох в квартирі. 20 тис витратили. Я масаж 14 раз пройшла. Кочметолога. Їли в Їдальні. 150 грн на день на особу 3р харчування. Або самі готували. Санаторій дорого. А входить в путівку дуже мало. Масаж і косметолог точно не входить. А ванни мені нецікаві
Аноним с кешбеком• 30 апреля 2024
Ответ дляЖивчик-счастливчик
Який діагноз? Підлункова. Загиб жовчного. Діабет Ацетон. Це Моршин. Трускавець це норки пієлонефрити. Інфраструктура краща в Трускавці. Але нам трускавецька вода не підходить. Трускавець дорожчий.
Миргород це діабет і низька кислотність. Я попила з високою кислотністюто 6 міс печію збити не могла.
Моршин нам з 4 р збив ацетон шикарно. Я після гепатиту А на ноги стала
So_so• 30 апреля 2024
Ответ дляМорковку дай
И я фанат Миргорода.
Живчик-счастливчик• 30 апреля 2024
Ответ дляАноним с кешбеком
Дякую! Вичерпно відповіли🫶🙏🫶
В Моршині не так цікаво, я так зрозуміла, якщо без певних діагнозів а освіжитися просто))