Дівчатка, можливо хтось був останніми вихідними в Добропарку чи варто ще їхати, чи вже все відцвіло ? Минулоріч були 23/04 краса була неймовірна.
Минулорічні фото, для тих, хто взагалі не був.
мадам Везувий• 02 мая 2024
Цветет там все активно сейчас, у меня дача рядом. Езжу уже какие выходные, красота там
Пошаманю• 02 мая 2024
Не була, але такі питання я завжди вирішую через інсту) Пошукайте по відмітках сторіз)
мадам Везувий• 02 мая 2024
Ответ дляIncol
Глянула на сайті, пишуть сезон тюльпанів по 5 травня, враховуючи, що в місті практично перецвіли, то й засумнівалася.
Гляньте инсту, и раньше камеры были вроде онлайн на сайте их ( если не путаю с другим парком каким то)
Людей там море на выходных, да и в будние тоже машин хватает
Чумачечая Весна• 02 мая 2024
Були у неділю, половина тюльпанів вже у не найкращому стані, деякі вже відцвіли повністю. Локація де пасхальні яйця і зайці майже всі тюльпані підсохші. Локація де поле і поряд більш-менш норм, але теж є підсохлі, зовсім відквітлих не бачила там.
На мою думку ще поїхати можна, але як в минулому році 23.04 не буде.
Ответ дляЧумачечая Весна
Так, тоді прям таке буйство цвітіння і фарб !
Чумачечая Весна• 02 мая 2024
Ответ дляIncol
Ми в тому році були в кінці травня, ще було на що дивитися хоч вже і підгулявші)) У цьому сезон розпочався набагато раніше, буйство є, особливо здалеку)))
Диви яка я пава!• 02 мая 2024
Ответ дляГубной рояль
девочки сколько вход стоит?
300 грн в будні і 400 у вихідні, якщо не помиляюся