Яйцеголовая• 02 мая 2024

Тривожність і часте сечовипускання

Тривожність повʼязана з тим, що не буде де сходити в туалет чи не дозволять вихователі. Дочка 6 років, часто ходить в туалет. Як це лікують неврологи?
Покорительная• 02 мая 2024
у мене та моєї доньки нейрогенний сечевий пухир. Ніяк це не лікується, пристосовуєшся, вчишся рідше ходити до вбиральні. Мені 39 років і я мінімум вночі 2 рази встаю в туалет..

Дама-мадама• 02 мая 2024
Начинайте с психолога и меняйте садик. У моей дочки была такая история, когда началась война, мы уехали и жили какое-то время вместе с моими родителями. Мой отец пожилой, больной человек, у которого дети давно выросли, и которого всё раздражало. Начал орать на мою дочь, что она ему мешает, когда не слушалась (тоже было на тот момент 6 лет). В итоге мы вынуждены были разъехаться, потому что начала часто бегать в туалет. Я сначала даже не связала это между собой, потом задумалась. Когда съехали, всё прошло за неделю.
Вывод: меняйте садик
Просто болталка• 02 мая 2024
У моєї так було з початку першого класу, мабуть психіка не справлялася з такими глобальними змінами. Допоміг перехід в іншу школу з меншою кількістю дітей і більш комфортною атмосферою.
Блакитне небо• 02 мая 2024
в мене також від хвилювання часті позиви, і саме головне, як не дивно, є чим пісяти кожен раз. робіть так, щоб комфортно було дитині, бо це приносить такий дискомфорт в житті...
Стриптизерка• 02 мая 2024
Ответ дляПокорительная
Я лікувала у психотерапевта. Спочатку медикаментозне лікування, потім психотерапія.
Плекаю думи• 02 мая 2024
спробуйте перед сном подавати Магне В6 антистрес, якщо це нервове то за кілька днів почне попускати.
якщо за пару тижнів не попустить то я б вела до лікаря