Безпринципова• 02 мая 2024
Будет ли у вас на Пасху выходной ?
Будет ли у вас на Пасху в понедельник выходной, и какая у вас должность ?
Дрібка щастя• 02 мая 2024
Ответ дляДідова баба
Ні, не буде ( ні в суботу, ні в неділю, ні в понеділок. Працюю кожного дня без вихідних і святкових з 8.00 до 18.00
Як ви працюєте без вихідних? І кукуха ще не поїхала? У мене 2 суботи робочі випадають в місяць і то важко. А без вихідних взагалі, то не уявляю.
Зараз на дієті• 02 мая 2024
Ответ дляДідова баба
А до чого о тут ’ переніс’. В мене вихідних немає ніяких. Ні в суботу , ні в неділю.
А до чого тут ви?
Задолбулька• 02 мая 2024
Ответ дляФайна_зупка
ТЦ, оренда, неділя вихідний у всіх, понеділок робочий. В дитини у школі понеділок вихідний
В Україні в державній школі?