Варена цибуля• 02 мая 2024

Дівчатка,в мене тупе питання-але що робить?

В нас паску святять в суботу, тепер думаю- коли готувати? Взагалі розраховувала приготувати на стіл в суботу. Вночі з суботи на неділю посвятити і в неділю сідати за стіл. А тепер навіть не знаю, взагалі нічого не робить? Чи в суботу о 7 ранку посвятити, далі готувати,а в неділю як положено сідати за стіл?
Телячі ніжноСті• 02 мая 2024
Робіть так, як вам зручно.

parele• 02 мая 2024
А что случится, если сядете за стол и в субботу, и в воскресенье?))
автор Варена цибуля • 02 мая 2024
Ответ дляparele
Нічого,просто в суботу не буде чого їсти,бо планувала все святкове в суботу готувати
Не зацілована• 02 мая 2024
Якщо святять в суботу зранку, то можна вже й сідати відразу після цього.
Продаю витрішки• 02 мая 2024
У вас в суботу зрання святять? Дивно.
В нас в суботу після 16.00 і в неділю з 8 чи 9 ранку.
Невгамовна шахиня• 02 мая 2024
Ответ дляТелячі ніжноСті
Робіть так, як вам зручно.
Та здрастя. А шо люды скажуть?!
Love_Love_Love_• 02 мая 2024
Паску в 7 ранку в суботу не святять бо до того часу ще не занесуть плащеницю
автор Варена цибуля • 02 мая 2024
Ответ дляПродаю витрішки
У вас в суботу зрання святять? Дивно.
Так,о 7-сама тільки взнала сьогодні
Не зацілована• 02 мая 2024
Ответ дляВарена цибуля
Так,о 7-сама тільки взнала сьогодні
Як це? Може ви щось неправильно зрозуміли?

Love_Love_Love_• 02 мая 2024
Ответ дляВарена цибуля
Так,о 7-сама тільки взнала сьогодні
Може в неділю в 7 ранку?
Взагалі, ми святимо в суботу після 15.00 зранку в неділю на службу і потім за стіл
Продаю витрішки• 02 мая 2024
Ответ дляВарена цибуля
Так,о 7-сама тільки взнала сьогодні
А до якої години? Ну не 30 хвилин же святиться?
Дізнайтеся, до якої години святять, і прийдіть в самому кінці, тоді встигнете все приготувати, якщо встанете раніше.
автор Варена цибуля • 02 мая 2024
Ответ дляНевгамовна шахиня
Та здрастя. А шо люды скажуть?!
- ви ж читайте? То ж пишу вище що планувала готувати святкове в суботу, а не в п´ятницю. А тепер в суботу готувати чи вже ні , і залишити як є
автор Варена цибуля • 02 мая 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Святять. В Польщі в православній,сама тільки взнала
жінка незаміжня• 02 мая 2024
Ответ дляВарена цибуля
Зранку посвятіть і гарно поставте великодню композицію. Потім готуйте, подивитесь службу, у неділю святкувати
ротцвеники• 02 мая 2024
А если скушать несвяченую наступит апокалипсис?
автор Варена цибуля • 02 мая 2024
Ответ дляжінка незаміжня
Дякую за адекватну відповідь
Love_Love_Love_• 02 мая 2024
Ответ дляВарена цибуля
Ну то я вам написала, готуйте кошик, святіть в суботу і решту страв доготуйте, за стіл в неділю, бо в неділю свято, в суботу ще траур
Голубка миру• 02 мая 2024
Ответ дляparele
Холодець буде?
автор Варена цибуля • 02 мая 2024
Ответ дляГолубка миру
Холодець буде?
Ні,не встигаю(нажаль😭

Love_Love_Love_• 02 мая 2024
Ответ дляротцвеники
До чого ці недолугі питання, якщо людина віруюча і хоче зробити все як хоче
Голубка миру• 02 мая 2024
Ответ дляВарена цибуля
Ні,не встигаю(нажаль😭
Вы с двух акков пишите?
Ленка раскололась
ротцвеники• 02 мая 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Так написано ж ’тупе питання’
жінка незаміжня• 02 мая 2024
Ответ дляВарена цибуля
Дякую за адекватну відповідь
Бажаю, щоб все вийшло якнайкраще і зручно для Вас. Приємного свята!
жінка незаміжня• 02 мая 2024
Ответ дляВарена цибуля
Ні,не встигаю(нажаль😭
Я за Вас поїм, зараз варю і працюю одночасно) бо в суботу нема коли. За Вас з хріном чи гірчицею?)
автор Варена цибуля • 02 мая 2024
Ответ дляжінка незаміжня
З хріном😍
Жінка з перцем• 02 мая 2024
З тих пір, як я стала жити окремо від батьків, сама виановлюю правила і порядки.
Перед Пасхою я посту не дотримувалась, хоча вважаю себе віруючою людиною. Але так як не дотримувалась посту, не піду на нічну службу, то й сенсу ’розговлчтись’ не бачу.
Коли гості - готую на той час, коли їх запросила. Якщо ні - готую просто для родини в звичному режимі, але блюда можу зробити більш святковими.
Наприклад паски їли вже сьогодні.

Цього року гостей не буде, тому готувати не буду нічого особливого.
ВундерКИНГ• 02 мая 2024
Ответ дляВарена цибуля
Так,о 7-сама тільки взнала сьогодні
Вечора, зранку о 7 не святять?
автор Варена цибуля • 03 мая 2024
Ответ дляВундерКИНГ
Вечора, зранку о 7 не святять?
Зранку,200відсотків
автор Варена цибуля • 03 мая 2024
Ответ дляЖінка з перцем
Наприклад паски їли вже сьогодні.

Супер.