В рот не ложи• 02 мая 2024
Какие простые есть рецепты Пасхи?
И чтоб вкусная получилась
Я шалунья• 02 мая 2024
ИНГРЕДИЕНТЫ
Молоко 3 л
Яйца 10 шт.
Сметана 1 л
Сахар 500-700 г
Лимонная кислота по вкусу
Лимонная кислота на кончике ножа
Сливочное масло 400 г
Изюм по вкусу
Курага по вкусу
Молоко доводим до кипения, сметану взбиваем с яйцами и постепенно вводим, помешивая, в закипающее молоко.
Варим на слабом огне до появления «хлопьев» примерно 10-20 мин. Потом остужаем и откидываем на марлю, чтобы сбежала вся жидкость.
В густую массу добавляем сахар (лучше его смолоть в пудру), ванилин, лимонную кислоту, масло, изюм, курагу. Придаем форму и кладём под легкий пресс в холодильник.
Сахар я засыпаю гораздо меньше,грм 150. Люблю несладкое
Молоко 3 л
Яйца 10 шт.
Сметана 1 л
Сахар 500-700 г
Лимонная кислота по вкусу
Лимонная кислота на кончике ножа
Сливочное масло 400 г
Изюм по вкусу
Курага по вкусу
ХтоЯкщоНеЯ• 02 мая 2024
В мене вийшло дуже легко цього року, без браку. Робила паску по Дарії Цвек, одне, що я люблю більш молодші паски , все інше влаштувало, в мене є рецепт, де заварна основа,от на смак вона краща, та гратися з нею довше. Вже позагортаоа в тканину, щоб стигли
ХтоЯкщоНеЯ• 02 мая 2024
Ответ дляВсе возможно
Делаю творожную с разрыхлителем, вкусная паска, мне лучше, чем дрожжевая. И готовится 15 минут))
Це дуже смачно,я раніше робила за рецептом з Балаклеї .
Та не реву я• 02 мая 2024
Ответ дляБелоснежко
Доброї ночі.
Підкажіть будь ласка обидва рецепти, якщо можна.
Робіть, як робе автор і, все вийде. Вона профі, з нею, почала пекти, з того року, і, одразу вийшло.
Удачі!
Кили и Манджаро• 02 мая 2024
Ответ дляАяВсёЗнаю
В чому саме ви бачите приниження?
В тому, що вказуєте на помилки. Це очевидно, тому що вказати людині на помилку це найпростіший спосіб поставити себе вище, тобто автоматично ви розумніша.
Так де ваша відповідь по суті питання, маєте що сказати?
Можу брикнути• 02 мая 2024
Ответ дляВ рот не ложи
Певно так і зроблю. Вічно треба переживати, чи вийде.
Они все на маргарине(( Тоже хотела купить, но не судьба. Уже три года их не ела, а печь не умею
Белоснежко• 02 мая 2024
Ответ дляТа не реву я
Удачі!
Дякую!
Можу брикнути• 02 мая 2024
Ответ дляВсе возможно
Можу брикнути• 02 мая 2024
Ответ дляКили и Манджаро
Я взягалі нічого не випікаю, не моє це - не люблю з тістом возитися. Але в моїй обовʼязковій програмі Штоллен на Різдво та Великодні пасочки
Цей рецепт як на мене зовсім простий, тобто навіть я з ним справляюсь
Тільки я роблю одразу подвійну порцію, тоді виходить 4 маленьких та 5 середніх пасочок, чітко на 1 раз у духовку поставити
Нічого собі простий(( Не для мене точно. Мені б щоб замішати і розлити по формам. Все інше - дуже складно, ще і стільки етапів. Я на таке не здатна, Та і взагалі справи з дріжджами ніколи не мала.
Все возможно• 02 мая 2024
Ответ дляМожу брикнути
Пожалуйста. На 3 штуки.
200 г творога, 100 гр сл. масла растопить, 2 яйца, 100 гр сахара, ок 200 гр муки, 0,5 пак. разрыхлитель, ванилин, цедра, 100 гр изюма. Все смешать и в формы, на 2/3 заполнить.
Можу брикнути• 02 мая 2024
Ответ дляВсе возможно
Пожалуйста. На 3 штуки.
Спасибо большое! А можно без масла? Или по минимуму, а то как-то много
И глазурь из чего?
Все возможно• 02 мая 2024
Ответ дляМожу брикнути
И глазурь из чего?
Масло придает сливочный вкус и влажность кексу. Но поменьше думаю можно, или часть заменить растительным.
Глазурь из белков и пудры с лимоном или пудра и желатин. Иногда и готовую покупаю.
Можу брикнути• 02 мая 2024
Ответ дляВсе возможно
Та я вообще жира избегаю. А сливочный вкус за счет творога. Разве нет?
АяВсёЗнаю• 02 мая 2024
Ответ дляКили и Манджаро
Це ваша точка зору. Як на мене, виправлення й зауваження допомагають людині, принаймні в свій бік я це сприймаю саме так. Про розум не зрозуміла, до чого тут розум? Людина може бути розумною, але неосвіченою. По суті питання написала, ані Пасхи, ані паски не печу
Все возможно• 02 мая 2024
Ответ дляМожу брикнути
Дело ваше, но жир нужен для работы гормонов, для усвоения витаминов и тд. Отношение к жиру сейчас пересмотрено. Но с быстрыми углеводами вместе - это да. Но вы же не съедите сразу три кулича, лично я съедаю пару кусочков и все, сколько там этого масла)
Можу брикнути• 02 мая 2024
Ответ дляВсе возможно
Так у меня итак перебор по жирам. Потому пачка масла сверху - это уже слишком. Я такая, что все сразу съем и мало будет))
Все возможно• 02 мая 2024
Ответ дляМожу брикнути
Не пачка, а половина)) Неужели три штуки съедите? Я в шоке, тогда ищите рецепт без масла)
Можу брикнути• 03 мая 2024
Ответ дляВсе возможно
Ви бы знали, сколько сладкого я ем в периоды срыва. Не меньше 1 кг в день((
Все возможно• 03 мая 2024
Ответ дляМожу брикнути
Это очень плохо, вы сразу возвращаете, причем теряете мышцы, а возвращаете жир.
Можу брикнути• 03 мая 2024
Ответ дляВсе возможно
Ничего не возвращается, если это разово. Раньше после такого минимум 2 дня полного голода. А сейчас просто питаюсь как обычно на следующий день.
А вот если больше месяца есть сладости на постоянной основе в огромном количестве - тогда да(( Потом тяжело возвращаться в режим ’без сахара’. Но стоит перестать есть сладкое, то те пару лишних кг уходят за две недели сами собой
мистерЛяпсус• 03 мая 2024
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
Любите більш молодші паски це як?
ХтоЯкщоНеЯ• 03 мая 2024
Ответ длямистерЛяпсус
Любите більш молодші паски це як?
Солодші
Вже був вийшов час на виправлення
В рот не ложи
• 03 мая 2024
Ответ дляКили и Манджаро
Дякую Вам за розумні слова.
Кили и Манджаро• 03 мая 2024
Ответ дляМожу брикнути
Ну як знаєте. З дріжджами взагалі ніякого клопоту. Вони ж сухі в пакетику, їх просто треба висипати і все. Етапність так, трохи напрягає, але по суті теж нічого складного. Замесила - залишила на годину під рушником, а сама іншими справами займаєшся, потім додала горіхи та родзинки і знов залишила на годину. Як на мене, то єдина складність повністю звільнити пів дня під цю справу. Хоча впевнена, що є такі ґаздині, що паралельно 5 страв встигнуть приготувати. Не про мене 100%
Можу брикнути• 03 мая 2024
Ответ дляКили и Манджаро
Не бачила в пакетику ніколи. Тільки вологі знаю у брикеті. І взагалі не знаю як з ними поводитись.
Ото і я така. Мені, щоб не більше 5-10 хв, а інакше займатися тим не буду. Готувати для мене - то каторга.
Кили и Манджаро• 03 мая 2024
Ответ дляМожу брикнути
Тоді ваш варіант купляти готові. І це нормально як на мене. Я випікаю лише заради дитини, їй подобається прикрашати та й дивиться, що у всіх її подружок мами та бабусі печуть, то їй теж хочеться
Кили и Манджаро• 03 мая 2024
Ответ дляМожу брикнути
То ви просто не звертали уваги. Я сама ніколи в житті з дріжджами в брикеті не мала справу. Я купляла оті зелененькі, як раз по рецепту йде 7 г
Можу брикнути• 03 мая 2024
Ответ дляКили и Манджаро
Так і хотіла, але як почитала їх склад - то ні, нехай самі таке їдять. Прямо виріб хімічної промисловості і для мене таке не їстівне. Буду щось просте шукати за рецептом