Обнимашкина• 03 мая 2024
Чим лікувати ангіну??
Кому вдалося швидко вилікувати фолікулярну ангіну, порадьте свій чудо-засіб. Бо сил вже немає🤦 Дуже болить горло, п´ять днів і нічого не допомагає(( Заздалегідь щиро вдячна!
Обнимашкина
• 03 мая 2024
Там, де в людей здорові гланди, у мене - білі ’пробки’, я полощу цілими днями, все до одного місця
Обнимашкина
• 03 мая 2024
Ответ дляT_Sp
Шо - не бере? Вам лікар призначив чи навмання?
Стандартно: антибіотик, протиалергічне, парацетамол, для імунітету, таблетки від болю в горлі, ну, і полоскання від себе.
Байрактарна• 03 мая 2024
Ответ дляОбнимашкина
Возможно вам не подходит данный антибиотик т.к. у данного вида инфекции стойкость к этой группе аб. На второй день после начала приёма антибиотиков должно быть легче...
Не рахую, а вважаю• 03 мая 2024
Ответ дляОбнимашкина
Какой антибиотик?
Не рахую, а вважаю• 03 мая 2024
Лучше сдать бакпосев и пропить подходящий антибиотик и не гробить печень.
Застряла• 03 мая 2024
Ответ дляОбнимашкина
Азитромицин
Азітроміцин? Приколтно.при ангіні п´ють цефтріаксон чи аугментин....нам так виписували. Або азітроміцин але не наш а Сумамед. Ціна і якість різні
Застряла• 03 мая 2024
Ответ дляОбнимашкина
Білі пробки треба вичищати у лора. Дивно що він це не зробив. І правилтний аб
Весела пiсенька• 03 мая 2024
Не допоможе без антибіотика. Погано те що на сердце може дати не правильне лікування
Весела пiсенька• 03 мая 2024
Ответ дляОбнимашкина
Якщо вас не бере антибіотик то це в вас не ангина, а ковід..в мене так було .. позитивний тест ,.горло дуже боліло як при ангіні.. по при ангина антибіотик допомагає якщо правильно підібраний. Бо антибіотики є різні..дивлячись якої групи..ви у лікаря були? Він горло ваше дивився? Хто вам антибіотик призначив?
Манкоголік• 03 мая 2024
Ответ дляЗастряла
Аугментин при ангіні, як мертвому припарки.
Весела пiсенька• 03 мая 2024
Ответ дляМанкоголік
Амоксиклав, Экоклав, Флемоклав Солютаб, Аугментин. Если у пациента аллергия на данное действующее вещество, врач назначает препараты цефалоспоринового ряда – Супракс, Панцеф, Цефиксим. Также назначают лечение антибиотиками Азитромицин, Сумамед, Кларитромицин. Препараты относятся к группе макролидов. Но нужно чтобы это делал лор ,.а не самолечееием заниматься. Потому что может кончится очень плохо
Застряла• 03 мая 2024
Ответ дляМанкоголік
У свій час прекрасно допоміг.за 4 дні гнойної ангіни як не було.
Не рахую, а вважаю• 03 мая 2024
Ответ дляОбнимашкина
Азитромицин
Тоже раз пила при горле, до лампочки. Цефтриаксоном потом лечилась. Но может помочь и обычный пенницилин. Если бы анализы сделали.
Не рахую, а вважаю• 03 мая 2024
Ответ дляМанкоголік
100% , мне от него 0 эффекта, только побочки
Обнимашкина
• 03 мая 2024
Ответ дляВесела пiсенька
Якщо ви б уважно читали, то побачили б - я все розписала, що призначив лікар - стандартне лікування при ангіні. До того ж, у мене саме гнійна ангіна, бо пробки.
Обнимашкина
• 03 мая 2024
Ответ дляЗастряла
Дивно - що саме? Що я з ангіною пішла до сімейного лікаря, а не до ЛОРа? Так до ЛОРа з ангіною і не ходять
Що ’вичищати’? Під час ангіни з пробками можна тільки полоскати горло, жоден лікар нічого вичищати не буде. Дивно, що ви цього не знаєте.
Обнимашкина
• 03 мая 2024
Ответ дляРепетиторша
Цефутил, лор антибиотик, почитайте. Забыла про ангину с 2017
Так я ангіною з дитинства і не хворіла взагалі, як гланди видалили.
Обнимашкина
• 03 мая 2024
Ответ дляЗастряла
Азітромицин входить до протоколу лікування ангіни.
Обнимашкина
• 03 мая 2024
Ответ дляМанкоголік
Яка температура була до антибіотику ?
Їсти могли ?
Температура 37-38. Я і зараз їм. Просто дуже боляче.
Весела пiсенька• 03 мая 2024
Ответ дляОбнимашкина
У вас ангина язычных мендалин. Антибіотик при ангіні допомагає якщо правильно призначений. Мені на наступний день було краще.
Весела пiсенька• 03 мая 2024
Ответ дляОбнимашкина
Я не буду читати повністю все що люди пишуть. Листами сторінки. Я читаю заголовок те що ви зверху написали. Там не написано що вам лікар виписав антибіотик і який конкретно. Уважно ще раз прочитайте що ви написали
і яке питання задали.
Добротная• 03 мая 2024
Люголь не пробували? Саме мазати мигдалики, а не спрей. Для мене це остання надія при тривалому болю в горлі.