Пусин Кукин• 03 мая 2024

На скільки років виглядаю?

Фото без фільтрів і фотошопів
Белочкой зови• 03 мая 2024
42-45. Гарна жінка, але брови все псують.

Пугачиха• 03 мая 2024
Ответ дляПусин Кукин
Мені 34(
Нашли у кого спрашивать , тут де всем до 50 спиртное не продают. У всех вес 45кг и все выглядят на 18. Только наверное они все дома сидят , потому что на улице есть и толстые и старые
БЦАшка• 03 мая 2024
Я прочитала відповідь автора що їй 34,я би по фото дала 47
Дуже прикро,вам треба попрацювати з макіяжем,брови,вії нарощені сильно додають віку
Ні в якому разі не хочу образити,але ви виглядаєте напружено і якось трохи агресивно
Калинові вуста• 03 мая 2024
Ответ дляМейк-ап форева
Не знаю таку, вибачте
Ви Алла з? Дуже на мою знайому схожі, Алла з Києва, 4 діток.
КоКоКоКоКоКо...• 03 мая 2024
Ответ дляПусин Кукин
Меньше
врёте наверное? извините, но реально выглядите около 40. ну 38-39 минимум.
попробуйте поменять брови, контур губ утрать и заменить на светлую помаду-блеск. может просто фото неудачное?
Файна цьоця• 03 мая 2024
Невдале фото, автор. Може бути і 33 , і 40)
Пьяная вишня• 03 мая 2024
Ответ дляСиниця у спідниці
Ця
Совсем одно и тоже
ДА да да• 03 мая 2024
Ответ дляЗлюка бобер
Сколько, по вашему, этой шее лет?
Эта шея выглядит моложе чем у автора , это факт . До 40 выглядит
Леди Репях• 03 мая 2024
Привлекательная женщина, красивые волосы.
Думаю, лет 35-36.

Синиця у спідниці• 03 мая 2024
Ответ дляПьяная вишня
Совсем одно и тоже
Без макіяжу схожа мені.
Синиця у спідниці• 03 мая 2024
Ответ дляПугачиха
На вулиці є абсолютно різні
КоКоКоКоКоКо...• 03 мая 2024
Ответ дляБезВзяток
Автор застала эпоху оспопрививания, следовательно до 1980 г. р.
даже у 95года рождения людей есть след от прививки)
Клин_Кляйн• 03 мая 2024
Чудово виглядаєте, але мені не вистачає легкості, багато мабуть стресу у вас.
Трільчиха• 03 мая 2024
Ответ дляПусин Кукин
Люди, ви серйозно?
Ну так, і мені ви за 45 виглядаєте. Обличчя в тональному, чи просто проблемна шкіра і замацюкали товстим шаром? Ну і шия не молодої жінки.
Мейк-ап форева• 03 мая 2024
Ответ дляКалинові вуста
З Києва, інше - мимо ))
Клин_Кляйн• 03 мая 2024
Змініть зачіску та колір волосся
Скинете років 10
Вам треба ваш натуральний русявий можливо з контурингом
Трільчиха• 03 мая 2024
Ответ дляПусин Кукин
Мені 34(
Неочікувано.
Я_канеша_извиняюсь• 03 мая 2024
Автор, вам в темі треба було б написати, що всі вам дають більше - відповіді були б абсолютно інші
Лукава_Кiшка• 03 мая 2024

Luxurygirl• 03 мая 2024
Мне так нравится когда человек за собой особо не ухаживает и потом такой «да вы шо не может быть что я выгляжу старше», блин ну давайте смотреть правде в глаза
Жена миллионера• 03 мая 2024
Автор, вам додають віку брови і контур на губах, якщо це олівець, то не малюйте так, якщо перманент, видаліть його. Можливо більш природній колір волосся зробити. Не вистачає легкості в зовнішності, тому і маєте вигляд на років 8-10 більше.
Кудлата хмаринка• 03 мая 2024
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Люди вы чего, у меня у сына ему 3 есть шрам от БЦЖ))
Трільчиха• 03 мая 2024
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
Не були б . Я чесно кажучі насправді вважала, що автору за 45. Там жінка фото в 49 своє дала, порівняйте, вона молодше на вигляд в рази.
Трільчиха• 03 мая 2024
Ответ дляЖена миллионера
А слой тональноно на обличчі , як грим, теж дуже добавив віку.
Ку-кусик• 03 мая 2024
Ответ дляПусин Кукин
Люди, ви серйозно?
40. А что не так?
Кудлата хмаринка• 03 мая 2024
Ответ дляКу-кусик
40. А что не так?
Не так, что автору 34
ЛюблюДевчонок• 03 мая 2024
Ответ дляТрільчиха
Да, на том фото симпатичная женщина, молодо выглядящая. Но будем откровенны - там такие фильтры и шум, что в качестве примера упоминать...ну не корректно :) И это же видно )
Ку-кусик• 03 мая 2024
Ответ дляКудлата хмаринка
Не так, что автору 34
Ох
Ну такой типаж, значит.
Тишком_нишком• 03 мая 2024
Юля 35
Мейк-ап форева• 03 мая 2024
Ответ дляязззззь!!!
У вас фильтр на телефон размыло
🤣 Вы всегда всех по себе судите? 😉