Міняйловна• 03 мая 2024

Оплата репетитору, якась неповага

Я репетитор філологічного напрямку,працюю десять років,зустрілася з батьками ,які після заняття пишуть дякую ,кошти перерахую сьогодні. Проходить два дні,питаєш про оплату,відмазки. Інколи просто ігнор. Дітки хороші,не хочеться через безвідповідальність батьків кидати заняття з ними. Але це якась неповага. Інші платять за урок одразу чи перед уроком. Чи варто співпрацювати з такими. ?
Аnnеt• 03 мая 2024
Ответ дляАля789
Знаєте мене більше турбують недобросовісні люди ,ніж ті хто працює неофіційно. Моя репетитор не працювала ніколи офіційно я її поважаю також
вы рассуждаете в контексте одного человека, а не в контексте миллиона людей, которые получили оплату за труд, но не заплатили государству ни копейки...

автор Аля789 • 03 мая 2024
Ответ дляАnnеt
А обов´язково платити держава щось доклала до цього? Я коли розвелася з чоловіком,досі аліменти добитися не можу платить 995 грн. Стид позор виконавча ще й фиркає. Захисту немає від держави
автор Аля789 • 03 мая 2024
Ответ дляАnnеt
Я сама дитину забезпечую повністю. Це добре,що я заробляю ,а якби ні. Державі чхати
Курочка• 03 мая 2024
Почніть брати передалату за тиждень. Вам так легше буде вести облік, і не буде таких ситуацій. Запропонуйте незначну знижку, якщо вам це прийнятно, наприклад, якщо в тиждень є 3 заняття по 200 грн, при авансовій оплаті за 3 заняття до сплати буде 580. Якщо за 2 тижні аванс, то 1150. Ну, якось так. Я займаюсь з репетитором по такій схемі, і мені зручно, і вона гроші отримує до заняття
автор Аля789 • 03 мая 2024
Ответ дляКурочка
Я робила знижки ранішечале наглість людей зашкалює. Всі оплачують наперед онлайн, офлайн абонементом місяць або після уроку зразу. А з наглими я так розумію треба прощатися
Курочка• 03 мая 2024
Ответ дляАля789
Просто змініть правило: усі уроки за передплатою. І офлайн. Скажіть, або зробіть розсилку у меседжер, абстрактно, що це робиться з метою уникнення неприємеих ситуацій та збереження нервової системи усіх учасників процесу.
автор Аля789 • 03 мая 2024
Ответ дляКурочка
. Мене совість би загризла не оплатити. Я замовляла хліб,випічку то одразу оплата. Я так і зробила. Але одній не доходить ,на все час є крім кошти скинути

Курочка• 03 мая 2024
Ответ дляАля789
Один раз розвернете дитину без заняття і дійде.
Курочка• 03 мая 2024
Ответ дляАля789
Ваша проблема в тому, що ви рівняєте людей по собі. Не робіть так. Деяких совість не гризе. В них її може взагалі не бути.
автор Аля789 • 03 мая 2024
Ответ дляКурочка
Так і буде. А ви уявіть ,що я проводжу заняття тя у місті і вихідними у селі ,планую час від´їзду ,щоб доїхати ,а на останній урок вони не приходять . І пишуть вже після мого питання де ви? Вибачте нас не буде. Я щоб мала раніше виїхати ,чекаю їх і ще й в мінусі лишаюся
автор Аля789 • 03 мая 2024
Ответ дляКурочка
От тому я і перестала взагалі працювати з більшістю тих,хто про совість нічого не знає
Курочка• 03 мая 2024
Ответ дляАля789
’І ще є умова про відміни заняття, якщо відміна менше ніж за 2 години, то оплата знімається, крім непередбачуваних моментів звісно’
Це цитата від мого репетитора. Людина ставить таку умову перед початком співпраці. І це ок. Оплатили. Не з´явилися без попередження, заняття згоріло. Людям наука, вам компенсація.
автор Аля789 • 03 мая 2024
Ответ дляКурочка
Так і в мене так. Попереджати за 5 годин. Але весь час жалію
автор Аля789 • 03 мая 2024
Ответ дляКурочка
Що можна казати про людину,яка заходить у тік ток ,у інстаграм у вайбер. А сої повідомлення не читає. Хоча оплата мала бути у вівторок
автор Аля789 • 03 мая 2024
Ответ дляДля драки
Вони мені казали , от зараз іду в магазин перечислю , потім от на наступне точно оплатимо , потім зараз немає грошей на картці як тільки вийду з дому , перечислю. І так цілий місяць. В мене оплата за місяць, тому коли починався наступний місяць ,я писала у Вас не оплачено за березень і квітень. Так от вони мені перечислили тільки за березень 😄 і так по кругу .
Ну як так можна ,не розумію
автор Аля789 • 03 мая 2024
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Плачу перед уроком, но у нас офлайн .
А як ставитесь до того хто переносить оплату ?
Наизнанку• 03 мая 2024
І я не розумію, чому за манікюр та стрижку прийнято платити одразу, а репетитор може почекати 3-4 дні?
Tammy21• 03 мая 2024
Ответ дляКредитная
Ніколи не оплачую на кілометр вперед. Лише по факту заняття до чи після одразу
Ви ніколи не працювали з репетиторами до яких черга. Ви розумієте, що людям потрібно планувати бюджет?
автор Аля789 • 03 мая 2024
Ответ дляНаизнанку
І я

автор Аля789 • 03 мая 2024
Ответ дляTammy21
Я маю запис на півроку вперед
Tammy21• 03 мая 2024
Ответ дляАля789
Я маю запис на півроку вперед
Ви молодець! Думаю, це дозволяє спланувати доходи та витрати, та у цілому почувати себе більш безпечно.
автор Аля789 • 03 мая 2024
Ответ дляTammy21
І батьків вже опитала на рахунок літнього періоду
автор Аля789 • 03 мая 2024
Ответ дляTammy21
Зараз так. Ще півроку тому терпіла батьків,які не попереджували ,що не прийдуть. Чекала оплату по пару днів. А потім чітко встановила рамки,але це аж через 8 років роботи
Пригощаю кашею• 03 мая 2024
Нет. Только по предоплате. А с такими тем более
автор Аля789 • 03 мая 2024
Ответ дляПригощаю кашею
Правильно
Потужна махіна• 03 мая 2024
Скажіть персонально цим батькам, що вводите правило абонементної оплати
Кредитная• 03 мая 2024
Ответ дляTammy21
Мені яка справа шо їм там треба. Так само й я не посвящаю чужих людей у свої справи та проблеми.
Tammy21• 03 мая 2024
Ответ дляКредитная
Ви розумієте що таке робота репетитора? Якщо ваша дитина не прийде, втрачається робочий час. Якщо не прийде 10, вчитель не зможе заплатити квартплату та купити їжу своїм дітям.
Кредитная• 03 мая 2024
Ответ дляTammy21
Куда ж мені...тут лише ви експерт в кожній темі.
Яке мені діло до труднощів людини? Урок-оплата. Якщо ми не прийшли не попередивши більше ніж за добу -оплачуємо. Все решта-труднощі репетитора. Репетитора ж не цікавить чи можу я оплатити його вартість? Ні. Чому мене має хвилювати її труднощі. У кого оплата за рік вперед-мені такі умови не підходять. Шукаю того, щоб наші умови збігалися. Все.
Tammy21• 03 мая 2024
Ответ дляКредитная
Я не читала далі першого абзацу) Ви даремно витратили час.