Міняйловна• 03 мая 2024

Оплата репетитору, якась неповага

Я репетитор філологічного напрямку,працюю десять років,зустрілася з батьками ,які після заняття пишуть дякую ,кошти перерахую сьогодні. Проходить два дні,питаєш про оплату,відмазки. Інколи просто ігнор. Дітки хороші,не хочеться через безвідповідальність батьків кидати заняття з ними. Але це якась неповага. Інші платять за урок одразу чи перед уроком. Чи варто співпрацювати з такими. ?
КоКоКоКоКоКо...• 03 мая 2024
Плачу перед уроком, но у нас офлайн .

Лунтик-паунтик• 03 мая 2024
не варто, маю таку знайому, для неї норм не попередити, а потім ’так а шо, репетитор не людина? почекає тиждень-другий’, мене не раз нагріла на кошти, для неї це норма, ’за мою дитину ніхто не подумає’, а те що вона по факту обкрадає іншу людину, з такою ж дитиною, її не хвилює, тому ні, ні в якому разі, або платять одразу, або шукають іншого репетитора
Для драки• 03 мая 2024
У мене був такий учень, точніше його батьки 🙂
Спочатку я думала, що вони просто пропадуть ( бували і такі випадки) але ж ні, кожен раз вони оплату здавали через місяць після багатьох нагадувань. Коли учень перестав ходити я аж видохнула, хоча дитина здібна і не проблемна.
автор Міняйловна • 03 мая 2024
Ответ дляЛунтик-паунтик
Дякую
Хи хи, ну ну• 03 мая 2024
Автор, це ні є норма, відмовляйте таким батькам.
автор Міняйловна • 03 мая 2024
Ответ дляДля драки
Розумієте я достатньо заробляю. Маю багато учнів ,але діло принципу чому я маю випрошувати кошти
автор Міняйловна • 03 мая 2024
Ответ дляХи хи, ну ну
Дякую

ПриснитсяЖЕ• 03 мая 2024
Блин, я оплачиваю 10 занятий вперёд. У меня просто совесть не позволяет по другому.
Лунтик-паунтик• 03 мая 2024
Ответ дляМіняйловна
якщо не хочете відмовлятися, напишіть що змінилися умови оплати і тепер оплата наперед, наприклад, за місяць, або за кожне заняття, але наперед
автор Міняйловна • 03 мая 2024
Ответ дляПриснитсяЖЕ
І мені так платять по пятт ,десять,деякі одразу після. Головне ,що батьки ті дуже заможні
автор Міняйловна • 03 мая 2024
Ответ дляЛунтик-паунтик
Так я і написала,попросили провести і зразу оплатить,три дні вже жду
Tammy21• 03 мая 2024
Я тут трошки в шоці. Ви не берете гроші наперед за кілька занять, не розписуєте наперед графік і якщо людина пропускає без поважних причин не берете гроші за пропуск?
Пс. Питання без негативу. Ми користуємося послугами репетиторів, тому ваш пост здивував.
Закуйовджена життям• 03 мая 2024
У меня был заказчик, который платил после +100500 напоминаний. Причем придумывал самые нелепые отговорки. Платил хорошо, поэтому психовала, но сотрудничала. Когда после начала полномасштабной сотрудничество прекратилось, даже выдохнула, несмотря на потерю в деньгах. Может, это просто тип людей такой?
Сіґеле-міґеле• 03 мая 2024
Удалено администрацией...
автор Міняйловна • 03 мая 2024
Ответ дляTammy21
Ні,не беру. А треба якщо пропускає і попереджує то оплату переношу ,якщо не попереджує що не буде тоді знімаю оплату. Раніше гралася ,жаліла ,зараз по іншому
Для драки• 03 мая 2024
Ответ дляМіняйловна
Так, ніби клянчу кошти виходило... їхню логіку я так і не зрозуміла, вони люди з достатком а таке відношення. Потім я зробила правило, після трьох занять неоплачених перестала ставити дитину в розклад . Дитина вже займалася онлайн і легше було сказати про відбій дитині, чим тоді ,коли дитина спеціально прийшла на заняття. От після цього правила вони і перестали займатися приблизно через місяців 3.
автор Міняйловна • 03 мая 2024
Ответ дляСіґеле-міґеле
Удалено администрацией...
Я сама наперед не беру. Батьки самі пропонують так платити. Заняття відміняю при дуже сильних проблемах зі здоров´ям
автор Міняйловна • 03 мая 2024
Ответ дляДля драки
Чудово. А мені взагалі написали що оплатять за урок потім,коли дитина вже сиділа на уроці ,або ще краще написали що їх не буде пів години після початку
Tammy21• 03 мая 2024
Ответ дляМіняйловна
Бажаю вам брати передоплату та цінувати власні сили та час ♥️

Мастер Пис• 03 мая 2024
ви вже писали, правда? працюєте за копійки і вам всі вечно не платять вчасно?
як ви себе не поважаєте то хто вас буде поважати
даю пораду
коли моя донька готувалась до зно нам попадались тільки такі репетитори - брали наперед за 3-6занять
якщо за добу не попередив що не будеш на занятті плата не повертається
робіть так само
і виставте нормальну ціну за заняття
Фенте Фря• 03 мая 2024
Дитина теж давно займається англійською з репетитором. Щоб не забувати , і щоб не виникло ситуації що гривень на картці нема ( бо ми да кордоном) оплачую завжди на місяць вперед , рахую скільки буде уроків і плачу. Якщо часом щось відмінилося , на наступний місяць гроші переходять . Для мене така схема найзручніша
автор Міняйловна • 03 мая 2024
Ответ дляTammy21
Дякую
Метровий сантиметр• 03 мая 2024
Вам потрібно чітко оговорити коли оплата має бути, бо є по різному. У когось наперед, хтось бере гроші після закінчення занять за весь тиждень. Я так у одного репетитора з сином займаюся, оплачую в п´ятницю-суботу їй на картку. Але ми з нею це узгодили і нам так зручніше.
Якщо ви це питання не порушували, то звісно вони платять коли вважають за потрібне. Раніше займалися з іншими, то платила на місяць наперед, з іншим викладачем одразу після заняття, але коли та як проплачувати завжди обговорювалося.
Сіґеле-міґеле• 03 мая 2024
Ответ дляМастер Пис
даю пораду
робіть так само
і виставте нормальну ціну за заняття
А если училка не появляется?
автор Міняйловна • 03 мая 2024
Ответ дляМастер Пис
даю пораду
робіть так само
і виставте нормальну ціну за заняття
Ні,ще не писала. Ні разу. Я готую до НМТ,є діти,які по поважним причинам не приходять ,тоді оплату не беру ,але якщо без попередження,оплату не повертаю
БлинчикБезСметанки• 03 мая 2024
Нет это ненормально.
Приятно ли было тем отработать и не получить зп.
Одному репетитору пришли позанимались тут же оплатили, но тут проще, тут по факту.
Онлайн я вообще, наперед оплачено, и человек регулирует с ребёнком. Если нужно, больше было занятий, доплачиваю.
А так, это свинство, выпрашивать деньги за свою же проделанную работу. В этом случае и ребёнка жаль, он то не виноват что и родители такие прибабаханые...
Фенте Фря• 03 мая 2024
Ответ дляМіняйловна
Наступний раз не підключайтеся на урок, якщо є борг. З таки людьми мирно не вийде
автор Міняйловна • 03 мая 2024
Ответ дляМетровий сантиметр
Я ж написала оплата за урок онлайн за добу до уроку. Написала дякую і мовчок
Мастер Пис• 03 мая 2024
Ответ дляСіґеле-міґеле
А если училка не появляется?
в цій темі йдеиься про репетитора з репутацією і досвідом роботи 10 років
як знаходите собі учілок то враховуйте ризики
автор Міняйловна • 03 мая 2024
Ответ дляБлинчикБезСметанки
Нет это ненормально.
Так. Мені всі онлайн платять за добу до уроку Інші за 5,10 занять