Най хоч раз• 03 мая 2024
Бронювання без військового квитка
Підскажіть будь-ласка, може хто з таким стикався: чи можливо бронювання робітника, у якого немає військового квитка, та є приписне. Так, читала, що повинен бути, але цікавить саме така ситуація, як її вирішили може на власному досвіді, кто був у такій ситуації. Заздалегідь дякую за відповіді
Завжди з рушником• 03 мая 2024
Ответ дляМальчун-задирун
Якщо у нього приписне, то він призовник, вони не бронюються.
В багатьох нема військового квитка, раніше не робили
Братья Капли• 03 мая 2024
Раніше робили бронь знайомому з приписним, але зараз сказали йти в тцк, щоб активувати бронь. І після присвоєння він-коду вона буде дійсна
Козяка-маляка• 03 мая 2024
А если справку принести что он там в критической инфраструктуре,или студент,или многодетный.
Бронь же дает само тцк?!
Курочка-чубаточка• 03 мая 2024
Без актуальних військово-облікових документів не бронюють, ,тобто якщо є 27+, але в людини на руках приписне, -- не забронюють
Бавовнятко• 03 мая 2024
Ответ дляКозяка-маляка
Бронь же дает само тцк?!
Студент 25+?
Курочка-чубаточка• 03 мая 2024
Ответ дляКозяка-маляка
Бронь же дает само тцк?!
Взагалі ні. Бронь не в ходить в їх повноваження.
Білий Лосик• 03 мая 2024
Ответ дляКурочка-чубаточка
не утверждайте. Нам выдали бронь по приписному на прошлой неделе.
Козяка-маляка• 03 мая 2024
Ответ дляБавовнятко
Студент 25+?
Ну и что?
Магистратура, аспирантура
Они ещё в 18 в школе учатся, некоторые
Магистратура, аспирантура
Они ещё в 18 в школе учатся, некоторые
Курочка-чубаточка• 03 мая 2024
Ответ дляБілий Лосик
Скільки років тому кому видали?
Добротная• 03 мая 2024
Ответ дляКурочка-чубаточка
Уже входит
Нам уже дали разъяснения
Мальчун-задирун• 03 мая 2024
Ответ дляЗавжди з рушником
Раніше скінчилося, треба робити, до того ж військовий час зараз. Роботодавців штрафують, якщо прийдуть на перевірку, а у людини старше 27 років приписне.
Братья Капли• 03 мая 2024
Ответ дляБілий Лосик
И в тцк не сказали идти за присвоением вин-кода?
Знакомому с приписным дали копию брони и сказали как сходит в тцк дадут нормальную
Білий Лосик• 03 мая 2024
Ответ дляБратья Капли
нужно идти, но думаем как решить
Братья Капли• 03 мая 2024
Ответ дляБілий Лосик
нужно идти, но думаем как решить
Тоже такая ситуация
Элька-Карамелька• 03 мая 2024
Теж цікаво, чоловіку 30, є приписне тільки, військ.квитка немає. Невже це привід не проходити мобілізацію
Мальчун-задирун• 03 мая 2024
Ответ дляБілий Лосик
Дивно, бо по Постанові 76 бронюються тільки військовозобов´язані, призовники не є військовозобов´язаними і на всіх семінарах зараз на цьому наголошують.
Білий Лосик• 03 мая 2024
Ответ дляМальчун-задирун
ну вы слушайте семинары, а я вам говорю про реальный случай. Министерство обороны выдало бронь.
Синиця у спідниці• 03 мая 2024
По процедурі бронювання- спочатку підприємство надає список військовозобов´язаних в ТЦК для звірки. Якщо нема військового, то ТЦК скаже приходити таким особам, ще й штраф за несвоєчасне отримання він заплатить, йому дадуть тимчасове посвідчення, направлять на ВЛК і по тимчасовому підприємство подасть його на бронь. Але можливо, що ТЦК й не так прискіпливо перевіряє і підприємство забронює його, але шанс невеликий і це порушення бронювання
Завжди з рушником• 03 мая 2024
Ответ дляМальчун-задирун
Ну навряд чи хтось при здоровому глузді зараз піде його робити
Білий Лосик• 03 мая 2024
Ответ дляМальчун-задирун
и ваше ’ дивно’ больше удивляет. Мы живем в стране, в которой все строго по закону
коррупцию победили еще до войны, а сейчас создают законы еще больше ее увеличиваюшие.
Королева ганделику• 03 мая 2024
КУма в IТ не забронювали в кінці року, бо було лише приписне. Не знаю, вище он коментують, що можуть бронювати, але згідно розʼяснення юриста, яке було від компанії, то ні.
Курочка-чубаточка• 03 мая 2024
Ответ дляСиниця у спідниці
Саме так
Мальчун-задирун• 03 мая 2024
Ответ дляБілий Лосик
Тоді розкажіть, як ви звірку пройшли перед бронюванням і по приписному людину не викликали в ТЦК? І як ви бронювали по приписному, якщо для броні потрібно вказувати ВОС, у приписному її немає.
Білий Лосик• 03 мая 2024
Ответ дляМальчун-задирун
так как и Притула выехал по ’ звірке’.
В самой броне стоит ’ рядовой’.
Еще вопросы?
В самой броне стоит ’ рядовой’.
Еще вопросы?
Мальчун-задирун• 03 мая 2024
Ответ дляБілий Лосик
так как и Притула выехал по ’ звірке’.
В самой броне стоит ’ рядовой’.
Еще вопросы?
В самой броне стоит ’ рядовой’.
Еще вопросы?
Ну так якщо ви взятки платите, то це друга справа. Законно це зробити неможливо.
Білий Лосик• 03 мая 2024
Ответ дляМальчун-задирун
я лично никому ничего не плачу. а Притула оказывается платит взятки, да? да вы шо...у нас же нет в стране коррупции, не наговаривайте на демократию. А то из-за ваших поклёпов в ЕС не возьмут снова))