Реверанс• 03 мая 2024

Мурал в Києві Генералу Залужному

Дуже приємно.
КАРКАРОН• 03 мая 2024
Ответ дляliss
Ломбардам запретили уже дроны принимать .. пора уже на донатах целевое использование писать … притуле шоб притулив Князя … на лопату господину косяку.
во истину, наш народ ’ непобедим’))его склоняют, наклоняют, в позе ип..т жестко и нагло, а он все равно на ’ кумиров’ молится и верит

liss• 03 мая 2024
Ответ дляКАРКАРОН
Я не понимаю этих людей .
В общем я тріль ))
автор Реверанс • 03 мая 2024
Ответ дляappareils
Ага, сидить зараз в Великобританії і тішиться
Якісь докази цієї брехні будуть?
КАРКАРОН• 03 мая 2024
Ответ дляliss
Я не понимаю этих людей .
В общем я тріль ))
а я смотрю на эту предреченную агонию, и уже нет никаких эмоций кроме ’так вам и надо’!!
Бояукраїночка• 03 мая 2024
Ответ дляРеверанс
Якісь докази цієї брехні будуть?
ішо• 03 мая 2024
Ответ дляPiracanta
Послав, послав, він так не хотів у той Лондон. Але родина сказала надо.
ці пекельні борошна немає сечі терпіти
автор Реверанс • 03 мая 2024
Ответ дляБояукраїночка
ви помітили, що там постійно тусуються прикомандировані боти з вимогами звільнити «розвідника» червінського?
Трохи інформації вам про цього
Червінський, ніколи в житті не був розвідником. При владі Януковича він керував відділенням Фастівського СБУ Києвської області, де займався обелечіванієм бізнес структур. Але, сразу же після Майдану його погнали з СБУ за те, що я вже вказав. Потім, через деякий час його до себе в ГУР МО забрав такий же кошмарик бізнесу Бурба, і вони на пару всі п´ять років обкладали даниною бізнес, і його кошмарили, а хто відмовлявся їм платити, на тих вони фабрикували кримінальні справи і їх бізнес через підставних осіб, привласнювали собі. Ось чим при порошенку займалась в нас контррозвідка ГУР МО. А зрадник повинен і буде сидіти за гратами.
Олександр Нескорений
Від себе додам. Саме цей червінський роздмухував вагнергейт і саме він дав координати оркам нашого воєнного аеродрому, в результаті чого було знищено декілька бортів і загинули люди
Крім відвертої брехні тут нічого нема.
liss• 03 мая 2024
Ответ дляКАРКАРОН
Да я в одной лодке с ними )))
Я в Украине 🤷‍♀️
автор Реверанс • 03 мая 2024
Ответ дляnutty
А де тема про Азов поділася?
Прибрали.

КАРКАРОН• 03 мая 2024
Ответ дляliss
Да я в одной лодке с ними )))
Я в Украине 🤷‍♀️
я тоже, к сожалению.
nutty• 03 мая 2024
Ответ дляРеверанс
Прибрали.
Тю
автор Реверанс • 03 мая 2024
Ответ дляБояукраїночка
ржу нє магу.ну ви даєте)люди офіційно у лондоні.послом.на роботі.а у вас все брехня
Надайте посилання ,будь-ласка,коли ржати перестанете
автор Реверанс • 03 мая 2024
Ответ дляnutty
Була тема цього ж автора, шо зєлєнь відхилив петицію про озброєння Азову, зараз - нема.
Зайдіть на ФБ Дениса Прокопенка.Там оригінал
appareils• 03 мая 2024
Ответ дляnutty
Тю
Не на часі
sunholder• 03 мая 2024
Якби не написали хто то, подумала б що Зеленський наїв щічки
Людмила 007.• 04 мая 2024
Ответ дляAnna83
Не вистачає напису ’не придатний’
Це буде іншому діячу.