Не кую, не мелю• 03 мая 2024
Будете печь паски? Или краффины?
Кудрі кручу сама• 03 мая 2024
Я уже напекла, палец обожгла) В этом году у меня алко паски для взрослых и съел и закусил и выпил)) и сверху шоколад
Кукусикиииииии• 03 мая 2024
Ответ дляКудрі кручу сама
С чем пирожки)?
С картошкой, индейкой и зелёным луком
Наизнанку• 03 мая 2024
мама вчора пекла паски, а завтра крафіни. Бо внуки один їсть тільки паски, інший лише крафіни, котрі печуть для нього без ізюму )
ДеньгиНеСдаю• 03 мая 2024
Кожен рік робила паски, такі по рецепту ще прабабусі, 20 жовтків....
В цьому році нічого. Діти лише просять яйця пофарбувати, от завтра й будемо займатись.
Пасочку купимо можливо.
Не люблю всіляких крафінів і тп. Мені не смачно. Колись пробувала Панетоне з Італії, смачно. Але по наших рецептах мені не подобається. Сусідка пекар, роблять на замовлення кожен рік, а мені воно все несмачне взагалі, або забагато різних приправ або взагалі ніяке.
Пасочку купимо можливо.
Мрію про космос• 03 мая 2024
Ответ дляМуууумие
Нет, купила и не парюсь в этом году. И так нервы на перделе
В мене навпаки це як терапія.
З радістю з дітьми будемо возитись весь день в підготовці
Не кую, не мелю
• 03 мая 2024
Ответ дляДама с заначкой
Панеттоне
О он же печется не за один день и вроде как тесто должно бродить несколько дней
НуКаНаКа• 03 мая 2024
Да, стоит на столе опара ночная. Завтра буду. Духовка новая, так что держите кулачки за меня
Мусик Пусик• 03 мая 2024
Ответ для#Пойду_кгадалке
Так, замісила тісто,поставила в холодильник, завтра вранці спечу
И я. Только что-то тесто вышло плотное и тяжёлое.думаю,может,в тепло его поставить,в холодильнике совсем чуть поднялось
Сиамская сороконожка• 03 мая 2024
В цьому році сирну паску по рецепту Лізи Глінської. Без дріжджів. Сподіваюся, що вийде добра)
Нічний дожор• 03 мая 2024
Вперше в житті пеку.
Ну як пеку, поки молюся, щоб тісто піднялось
Паски звичайні
Агент Пинкертона• 03 мая 2024
Навіщо? Вже купила. Сирну. Звичайну і розцяцьковану . Завтра гуляю і відпочиваю.
НуКаНаКа• 03 мая 2024
Ответ дляКудрі кручу сама
Это как?))
Король дивана• 03 мая 2024
Не печу,купила дві великих.Тільки глазур сама зроблю і прикрашу.Завтра після роботи займуся прикрашанням🙂
#Пойду_кгадалке• 03 мая 2024
Ответ дляМусик Пусик
Ой,не підкажу, я даю тісту один раз підійти в теплі, потім додаю родзинки,обминаю і в холодильник на ніч, то там підходить добре до ранку. Може мало ще часу пройшло?
Кудрі кручу сама• 03 мая 2024
Ответ дляНуКаНаКа
Это как?))
Ну, я их наколола сиропом с ромом, как ромовые бабы, а чтобы было не слишком по сладости сверху помазала горьким шоколадом и заодно аромат шоколадный, как настоятся будет вкуснятина))