03 мая в 23:01

Тим, хто думає, чи повертатися в Україну.

Напередодні свята, хочеться сказати вам, українці, хто хоче повертатися, хто сумнівається, хто сумує, і просто вагається, хто не знає, чи його тут хтось чекає. Так ось, повертайтеся! У нас найкращі люди, найкращий народ! Я , коли повернулася, півтора роки тому, була готова обійматися з касирами в магазині. І так, я, і ще, впевнена, що є багато таких як я, хто чекає на повернення наших людей, діток! Я хочу, щоб моїм дітям були пари з нашого народу, щоб була молодь, майбутнє! Це наша земля, наша мова. Можливо хтось прочитає і зрозуміє, що є люди, які не кажуть: ага, ви виїхали, ну то й сидіть там, не повертайтеся! Є люди, які чекають на повернення вас! Бузок у Ботсаду чекає на вас, Дніпро чекає, немає краще ніде, ніж удома. Ніхто не знає, що буде завтра і з ким. Але сьогодні ми одна велика родина!
показать весь текст
Ирина-bbd0 04 мая в 11:18
Ответ дляMary-7b23
Удалено администрацией...
Это ж каким извращенным мозгом такое додумалось))))
Мдауж)))
5 4
Irina-5d24 04 мая в 11:19
Ответ дляПиона
У мене синам 17, 17 і 6. Вирішили тут зоставатися. Ми вдома.
Я своими рисковать не хочу. 3 попытки ЭКО. Нет уж
6 3
Irina-5d24 04 мая в 11:19
Ответ дляПиона
Ну багато ж просто жінок поїхали. Важко там, без сімʼї, друзів.
Не, норм. Мама рядом. Друзья по телефону. Отлично
4 1
Irina-5d24 04 мая в 11:20
Ответ дляЛеска
Велика вам та вашим дітям дяка.
Донька моя також не захотіла виїздити. Сказала я буду відбудовувати країну ( на архітектора вчиться) та й зараз залучена в проекті для відновлення людей з птср
Да, я тоже училась в строительном и хотела строить Украину
2 2
marydgayne 04 мая в 11:23
Ответ дляGIJane
Автор, люди діляться на 2 типи:
1. Мій дім, там де моя сім´я, мій комфорт. Вони легко переїжджають, змінюють країни і ніяк ментально не приа´язані до України. Закордоном, це все минуле СНД називається ´наші´. Ніхто вже не згадає чи ти українець, чи росіянин. Головне - комфортне сите стабільне життя.

2.Дім, це твій народ і ментально тобі присохло до України, тобі болить все, що тут бувається, і дуже тяжко покинути свій дім, Україну, навіть якщо страшно та тяжко.
Я не знаю, чим це зумовлено, але це так.

Ці 2 типи ніколи один одного не зрозуміють. Тому тип 1 вам вже тут понаписував.
Вы мыслите стереотипами. Мой дом в Мариуполе, и я ментально действительно к нему присохла. И никогда бы не уехала, если бы не война. Так к какому типу я отношусь? К какому типу относятся люди из Херсона и Днепра, Одессы, которые вынуждены выехать и не могут вернуться по разным причинам?
marydgayne 04 мая в 11:25
Ответ дляБояукраїночка
Брошу дом,недвигу,животных,любимое дело,возьму детей и поеду скитаться по чужим углам,горбатиться на чужого дядю или аренду платить.Айда перспективка.Я не звезда айти,не светило медицины и не моделька восемнацитка.Мне светит посуду мыть в кафешках,уборки и заводы.Махала я такие перспективки
вы не в ту тему этот пост скопировали. а этой теме никто не призывает уезжать
6 1
Irina-5d24 04 мая в 11:29
Ответ дляВаша величність
Не змушені.
А просто за чужий кошт простіше жити.
Твою ж дивизию... А Украина сейчас не за чужой счет живет? Вы думаете у нас нет дефицита бюджета? Что тогда Зеля выбивал месяцами? Только и читаешь как дали очередной кредит или помощь. Но нет, за чужой счет только беженцы живут которые по приезду должны жить под мостами, есть благотворительный суп и работать мойщиками унитазов. Вот уж потешили бы самолюбие наших оставшихся ’патриоток’ и их страсть жить не ’за чужой счет’
7 6 2
Irina-5d24 04 мая в 11:31
Ответ дляВаша величність
Як ви забабахали, маніпулятори. Україна велика, але тут працювати потрібно і брати відповідальність за себе і дитину.
А за кордоном на соціалі поки що рай. Тільки візьміть до уваги, що не на довго.
Спасибо что сообщили. Этого ж никто не знал. Прикол в том, что за ту же самую работу в Украине платят копейки, медстраховки нет, ипотека бешенная, школы отстой, пенсия слезы. Нафига лезть из шкуры в Украине, чтобы потом ждать сможет за тебя твой ребенок заплатить, чтобы от рака вылечить или еще от чего-то ибо пенсии только поесть хватит.
8 4
космея 04 мая в 11:31
Ответ дляПиона
Нехай! Але може прочитає людина і прийме рішення поїхати додому.
Автор, ваш чоловік, чи син де?
3 2
Irina-5d24 04 мая в 11:32
Ответ дляАвокада
а за что нам, оставшимся, любить вас уехавших?
да еще и позволено вам кататься тудой-сюдой (((
уехали - сидите там, где заховались, а не по укрстоматологам -гинекологам шастать.
А вам кто мешает кататься?
5 2
Irina-5d24 04 мая в 11:36
Ответ дляБояукраїночка
зато ваше активно продвигать медведчуковскую методичку.
Зорі, у вас ус отклеился)))
6 1 1
Mary-7b23 04 мая в 11:40
Удалено администрацией...
natallochka 04 мая в 11:47
За ці 2 роки проживала в Іспанії, Німеччині, Польщі, Нідерландах та Литві.
Зробила висновок що до війни ми мали дуже багату країну, гарну освіту дітям та непогану медицину. Але все це добивали поступово. Бачила багато людей з різними історіями. Зп в Польщі та Іспанії Литві така ж як в Україні житло набагато дорожче з послугами і медициною проблема. Майбутнє для дітей? Хіба що діти дуже обдаровані або у батьків є кошти на гарну освіту.
8 7 1 1
Mary-7b23 04 мая в 11:48
Ответ дляАвокада
а за что нам, оставшимся, любить вас уехавших?
да еще и позволено вам кататься тудой-сюдой (((
уехали - сидите там, где заховались, а не по укрстоматологам -гинекологам шастать.
Удалено администрацией...
natallochka 04 мая в 11:51
Ответ дляIrina-5d24
Спасибо что сообщили. Этого ж никто не знал. Прикол в том, что за ту же самую работу в Украине платят копейки, медстраховки нет, ипотека бешенная, школы отстой, пенсия слезы. Нафига лезть из шкуры в Украине, чтобы потом ждать сможет за тебя твой ребенок заплатить, чтобы от рака вылечить или еще от чего-то ибо пенсии только поесть хватит.
Всіх під одну лінійку? В кожного свої шанси. За кордоном потрібен робочий клас
Mary-7b23 04 мая в 11:53
Ответ дляВаша величність
Як ви забабахали, маніпулятори. Україна велика, але тут працювати потрібно і брати відповідальність за себе і дитину.
А за кордоном на соціалі поки що рай. Тільки візьміть до уваги, що не на довго.
Никто на социале давно не сидит, не интересно, многие работают давно , и тысячи, у кого то исчисления пошли на десять, двадцать тысяч евро/ фунтов Стерлингов на картах уже отложены . Так что не выдавайте желаемое за действительное .
7 3 1
Mary-7b23 04 мая в 11:53
Ответ дляnatallochka
Всіх під одну лінійку? В кожного свої шанси. За кордоном потрібен робочий клас
Удалено администрацией...
vikohka 04 мая в 11:56
Ответ дляЕжеви4ка
Ага, одразу в ТЦК
в ср.ку по раки.
meatlug 04 мая в 11:58
Ответ для Кошкина мать
Дійсно, де ще в Європі зарплатня 500 євро ( і це далеко не мінімалка) в місяць) В Польщі мінімальна заробітна плата 31 тис грн, а в нас 8000 грн + вирахування
Та повно, де. От хоч Словаччина живе дуже бідно, а оренду має огого.
Не треба ілюзій. Якби не допомоги, виплати та надане житло - то не така й солодка була б Європа для біженців. Швиденько б перерахували, де їм дійсно вигідніше жити.
5 2
natallochka 04 мая в 12:01
Ответ дляMary-7b23
Удалено администрацией...
А там не безкоштовні? Після сплати податків комунальних і за квартиру ти такий же жебрак як і в Україні. Так ще і емігрант.
Я бачила людей які приїхали в 2022 з Рубіжного і відкрили в Києві свій бізнес. Я знайома з людьми які вже мають свою невеличку справу в Мюнхені. Я знаю людей які живуть в 100 км від Варшави і заробляють на тарілку супу житло і одягаються в секонді. В кожного свої можливості і кожен повинен їх оцінювати. Потрібно зняти рожеві окуляри на рахунок за кордону. Наразі це просто безпека і все, далі все залежить від наявності коштів та вашої спритності.
6 5
vikohka 04 мая в 12:02
Ответ дляdajkiri-irina
Куди їхати,коли дім в окупації?
снимать?
3 1
Mary-7b23 04 мая в 12:07
Ответ дляnatallochka
А там не безкоштовні? Після сплати податків комунальних і за квартиру ти такий же жебрак як і в Україні. Так ще і емігрант.
Я бачила людей які приїхали в 2022 з Рубіжного і відкрили в Києві свій бізнес. Я знайома з людьми які вже мають свою невеличку справу в Мюнхені. Я знаю людей які живуть в 100 км від Варшави і заробляють на тарілку супу житло і одягаються в секонді. В кожного свої можливості і кожен повинен їх оцінювати. Потрібно зняти рожеві окуляри на рахунок за кордону. Наразі це просто безпека і все, далі все залежить від наявності коштів та вашої спритності.
Брехня. Англия, зарплата 2900 фунтов , + 540 фунтов государство помогает с жильем,+ 100 фунтов на ребенка . + у меня пассивный доход 1000 фунтов . Комуналка 120 фунтов. Продукты по цене , как в Украине , что то может быть дороже на 1 фунт, сыр дешевле , и многие позиции такие же. Жилье 120 метров, за 600 фунтов аренда , с паркоместом , берег моря , город небольшой, викторианский стиль , очень красивый. Просыпайтесь , вы живете в иллюзиях
9 8
vikohka 04 мая в 12:05
Ответ для Кошкина мать
І квартира в Києві вбита 9000 грн, яку переселенцям не дуже то і хочуть давати в оренду (
eсть другиe города в Украинe.
2 1
Irina-5d24 04 мая в 12:12
Ответ дляnatallochka
Всіх під одну лінійку? В кожного свої шанси. За кордоном потрібен робочий клас
За кордоном потрібні багато хто і ха кордоном немає дискримінації за віком ті сімейним станом. В моєму CV навіть згадки немає коли я народилася і скільки в мене дітей як в українському і фекають сидять. Майже всіх під одну лінійку. Хоча, звичайно, держслужбовці на пенсії почуваються краще звичайних інженерів чи вчителів
natallochka 04 мая в 12:14
Ответ дляMary-7b23
Брехня. Англия, зарплата 2900 фунтов , + 540 фунтов государство помогает с жильем,+ 100 фунтов на ребенка . + у меня пассивный доход 1000 фунтов . Комуналка 120 фунтов. Продукты по цене , как в Украине , что то может быть дороже на 1 фунт, сыр дешевле , и многие позиции такие же. Жилье 120 метров, за 600 фунтов аренда , с паркоместом , берег моря , город небольшой, викторианский стиль , очень красивый. Просыпайтесь , вы живете в иллюзиях
Ооо старенька добра Англія. З сторічними будиночками і грибком… Я за вас рада. Моя знайома повернулася з Англії в неї зовсім інша думка. Особливо цікаво тим хто попав в села…
Ще раз мої пости не про те де кому треба залишитися, повертатися і так далі. Кожному рекомендую оцінити свої можливості. Цікаво крім нормальної їжі ви щось собі можете дозволити?
7 4
Irina-5d24 04 мая в 12:15
Ответ дляnatallochka
А там не безкоштовні? Після сплати податків комунальних і за квартиру ти такий же жебрак як і в Україні. Так ще і емігрант.
Я бачила людей які приїхали в 2022 з Рубіжного і відкрили в Києві свій бізнес. Я знайома з людьми які вже мають свою невеличку справу в Мюнхені. Я знаю людей які живуть в 100 км від Варшави і заробляють на тарілку супу житло і одягаються в секонді. В кожного свої можливості і кожен повинен їх оцінювати. Потрібно зняти рожеві окуляри на рахунок за кордону. Наразі це просто безпека і все, далі все залежить від наявності коштів та вашої спритності.
Ну пусть открывают. Они думают, что это только в Рубежном нестабильность, а в Киеве все ок. Ну-ну. Писец потвсей стране. Нет ни стабильности, ни уверенности в завтрашнем дне. Даже у госслужащих и то, весьма зыбкая.
А насчет Европы так Европа разная. В Швейцарии одно, в Польше другое, в Испании третье
3 3
natallochka 04 мая в 12:17
Ответ дляIrina-5d24
Ну пусть открывают. Они думают, что это только в Рубежном нестабильность, а в Киеве все ок. Ну-ну. Писец потвсей стране. Нет ни стабильности, ни уверенности в завтрашнем дне. Даже у госслужащих и то, весьма зыбкая.
А насчет Европы так Европа разная. В Швейцарии одно, в Польше другое, в Испании третье
Ну так і я про це про можливості вони є всюди.Не варто просто переоцінювати Європу, в нас було не гірше до війни
3 2
Slobozhanochka 04 мая в 12:21
Ответ дляnatallochka
Ну так і я про це про можливості вони є всюди.Не варто просто переоцінювати Європу, в нас було не гірше до війни
Було. А діти будуть жити у боргах. Страшно, як починаєш читати про нові контрнаступи у 2025...Навіть уявляти не хочу.
2 2
Оксана-004e 04 мая в 12:24
Ответ дляIrina-5d24
Зорі, у вас ус отклеился)))
НастюшаК перелогинилась
4 3
Оксана-004e 04 мая в 12:24
Ответ дляMary-7b23
Удалено администрацией...
Ей бузок дороже своих детей