03 мая в 23:01

Тим, хто думає, чи повертатися в Україну.

Напередодні свята, хочеться сказати вам, українці, хто хоче повертатися, хто сумнівається, хто сумує, і просто вагається, хто не знає, чи його тут хтось чекає. Так ось, повертайтеся! У нас найкращі люди, найкращий народ! Я , коли повернулася, півтора роки тому, була готова обійматися з касирами в магазині. І так, я, і ще, впевнена, що є багато таких як я, хто чекає на повернення наших людей, діток! Я хочу, щоб моїм дітям були пари з нашого народу, щоб була молодь, майбутнє! Це наша земля, наша мова. Можливо хтось прочитає і зрозуміє, що є люди, які не кажуть: ага, ви виїхали, ну то й сидіть там, не повертайтеся! Є люди, які чекають на повернення вас! Бузок у Ботсаду чекає на вас, Дніпро чекає, немає краще ніде, ніж удома. Ніхто не знає, що буде завтра і з ким. Але сьогодні ми одна велика родина!
показать весь текст
Оксана-004e 04 мая в 12:26
Ответ дляnatallochka
За ці 2 роки проживала в Іспанії, Німеччині, Польщі, Нідерландах та Литві.
Зробила висновок що до війни ми мали дуже багату країну, гарну освіту дітям та непогану медицину. Але все це добивали поступово. Бачила багато людей з різними історіями. Зп в Польщі та Іспанії Литві така ж як в Україні житло набагато дорожче з послугами і медициною проблема. Майбутнє для дітей? Хіба що діти дуже обдаровані або у батьків є кошти на гарну освіту.
Напомните на каком месте была Украина в списке благополучия стран? Может богаче Швейцарии были?
6 5
kissaniya 04 мая в 12:36
Автор дайте я вас обниму) да, украинцы лучшие💙💛
11 4
WomAnn 04 мая в 12:40
Ответ дляnatallochka
За ці 2 роки проживала в Іспанії, Німеччині, Польщі, Нідерландах та Литві.
Зробила висновок що до війни ми мали дуже багату країну, гарну освіту дітям та непогану медицину. Але все це добивали поступово. Бачила багато людей з різними історіями. Зп в Польщі та Іспанії Литві така ж як в Україні житло набагато дорожче з послугами і медициною проблема. Майбутнє для дітей? Хіба що діти дуже обдаровані або у батьків є кошти на гарну освіту.
І на чому зупинились? Де залишились? Як так вийшло усюди саме пожити? Чи ви проїздом були?
WomAnn 04 мая в 12:41
Ответ дляtremiz
Я периодически приезжаю на пару недель, но мое наблюдение, люди стали злее и появилось много ненависти.
Хотя очень скучаю по дому, возвращаться пока не буду.
Мне тоже так кажется, что люди стали злее, чтоли более агрессивные. Даже те, с кем дружили раньше
5 1
andone 04 мая в 12:41
Одна велика родина в мріях і коли
війна десь там , а коли забирають хлопця 25 років і це твоя кров то стає дуже не весело . Мости будуються і парки, а жилети та інше треба купляти самостійно !
8 1
Irina-5d24 04 мая в 12:45
Ответ дляnatallochka
Ну так і я про це про можливості вони є всюди.Не варто просто переоцінювати Європу, в нас було не гірше до війни
В нас так само не було страхової медицини, школи жили за рахунок батьків, пенсії смішні, зарплати в державному секторі також. Ще до війни люди виїзжали на заробітки до тієї ж Польщі. Вже до війни неможливо було класного слесаря знайти та багато їнших робітничих професій.
Так, можливості є всюди, але погодьтеся, що краще ними користуватися у спокої та стабільності. Ми в 2008му були в Парижі з чоловіком. У 2022 я була там сама і знайшла ті самі магазинчики з сиром, вином, рибою в яких ми купляли продукти 14 років тому. А в нас скільки всього з 2008 змінилося? Бізнес закривається бо не виживає. Надоїдає жити у стресі та починати постійно з нуля. З 13 років я так живу. Втомилася вже
Irina-5d24 04 мая в 12:45
Ответ дляОксана-004e
НастюшаК перелогинилась
НастюшаК уже 5 ников сменила с прошлой осени
3 3
WomAnn 04 мая в 12:46
Ответ дляAmira-a
Съездила в Украину недавно, чтоб переоформить квартиру с мужа (спасибо государству, что приучило, что всегда будет развиваться максимально негативный сценарий) Еле дождалась отъезда. Так что каждому свое.
А вы где сейчас живете?
WomAnn 04 мая в 12:49
Ответ дляАвокада
а за что нам, оставшимся, любить вас уехавших?
да еще и позволено вам кататься тудой-сюдой (((
уехали - сидите там, где заховались, а не по укрстоматологам -гинекологам шастать.
Я вот в Украине. Многие друзья выехали. И я искренне не понимаю вашу злобу. Вам что запретили выезжать? Это только ваш выбор. Мой выбор меня радует, я рада, что киевлянка, что мне есть где жить и мне очень жаль тех, кто выехал. Это нелегко.
13 2
WomAnn 04 мая в 12:52
Ответ дляАвокада
нет уж! сидите там, куда убежали ((
надеюсь эти ваши покатушки прекратят.
А я не хочу чтоб моя страна опустела. Но точно хочу, чтоб такие злобные выехали
8 1 1
Бояукраїночка 04 мая в 12:53
Ответ дляОксана-004e
Напомните на каком месте была Украина в списке благополучия стран? Может богаче Швейцарии были?
то ли дело россия.впереди планеты всей по гнилым зубам и жигулям
7 5 1
WomAnn 04 мая в 12:54
Ответ дляandone
Одна велика родина в мріях і коли
війна десь там , а коли забирають хлопця 25 років і це твоя кров то стає дуже не весело . Мости будуються і парки, а жилети та інше треба купляти самостійно !
Отож
Бояукраїночка 04 мая в 12:55
Ответ дляIrina-5d24
В нас так само не було страхової медицини, школи жили за рахунок батьків, пенсії смішні, зарплати в державному секторі також. Ще до війни люди виїзжали на заробітки до тієї ж Польщі. Вже до війни неможливо було класного слесаря знайти та багато їнших робітничих професій.
Так, можливості є всюди, але погодьтеся, що краще ними користуватися у спокої та стабільності. Ми в 2008му були в Парижі з чоловіком. У 2022 я була там сама і знайшла ті самі магазинчики з сиром, вином, рибою в яких ми купляли продукти 14 років тому. А в нас скільки всього з 2008 змінилося? Бізнес закривається бо не виживає. Надоїдає жити у стресі та починати постійно з нуля. З 13 років я так живу. Втомилася вже
кому как везет.знаю многих у нас,кто из арендованых палаток ракрутился с нуля до собственных магазинов
4 1
Бояукраїночка 04 мая в 12:56
Ответ дляIrina-5d24
НастюшаК уже 5 ников сменила с прошлой осени
то ли дело ваши подружки,медведчуковская ботня,с прошлой осени прям нашевствие)
4 4 2 1
WomAnn 04 мая в 12:56
Ответ дляPANTERA_KET
Люди в нас не кращі дуже засздрісні, безтактовні і злі. Я з цими кращими 2 роки у франції живу. Мама дуже хороша людина, народилася в Україні. Тітка її теж 40 років в Україні.. мій чоловік який на українця ніяк не похож... все інше оточення таке собі як ті з ким вимушено проживаю....є виключення але мало. Тож додому хочу до родини, а отчення це шок всі дуже злі якщо порівнювати з французами, яким на тебе просто пофік
В мене навіть в Україні люди яких вважала подругами почали поводити себе неприємно, якщо бачать, що в нас може щось погіршитись, то відчувається радість з їх боку. Багато відкриттів за ці два роки
7 1
Helenny 04 мая в 12:58
Ответ дляОксана-004e
Напомните на каком месте была Украина в списке благополучия стран? Может богаче Швейцарии были?
То Ви вже в Щвейцаріі??
7 2
Irina-5d24 04 мая в 13:10
Ответ дляБояукраїночка
то ли дело ваши подружки,медведчуковская ботня,с прошлой осени прям нашевствие)
Вы не моя подружка, не льстите себе
3 3
Irina-5d24 04 мая в 13:11
Ответ дляБояукраїночка
кому как везет.знаю многих у нас,кто из арендованых палаток ракрутился с нуля до собственных магазинов
И что? Магазины нынче тоже далеко не самый прибыльный бизнес. Вот уж что не открывала бы в Украине, так это магазины
Ирина-bbd0 04 мая в 13:15
Ответ дляMary-7b23
Удалено администрацией...
tanya_217 04 мая в 13:29
Ответ дляjoulia_nova
А що робити тим хто не з Києва?
І Дніпра не має. Буб та ....
Купувати житло у тих, хто з Києва вирішив переїхати в еміграцію
Зараз дуже сильно пропозиція перевищує попит на ринку нерухомості але через малу кількість новобудов, така ситуація буде недовго, бо нормальні квартири з ремонтом вигрібають. Лишаються дві крайнощі- дешевий неліквід(хрущі з запахом бабусі і гостінкі з наркоманами та алкоголіками, що пів ночі оруть за стіною) і лакшері сегмент.
tanya_217 04 мая в 13:33
Ответ для Кошкина мать
Дійсно, де ще в Європі зарплатня 500 євро ( і це далеко не мінімалка) в місяць) В Польщі мінімальна заробітна плата 31 тис грн, а в нас 8000 грн + вирахування
В Києві касир/продавець супермаркету це 15-16 тис грн
Кошкина мать 04 мая в 13:38
Ответ дляvikohka
eсть другиe города в Украинe.
А в яких містах оренда адекватна та зарплатня щоб норм була та робота?
vikohka 04 мая в 13:41
Ответ для Кошкина мать
А в яких містах оренда адекватна та зарплатня щоб норм була та робота?
мнe вам поискать? куча народа с окупированныx тeрриторий осталась в Украинe, и всe устроились.
10 4 1
Кошкина мать 04 мая в 13:41
Ответ дляtanya_217
В Києві касир/продавець супермаркету це 15-16 тис грн
А оренда квартири 8000 + комунальні, інші 6000 грн в місяць не закриють навіть мінімальні потреби їсти, одягатися, а якщо ще з дитиною
Inconvenient 04 мая в 13:47
Ответ дляLife-game
Знаете, есть хорошее выражение
ДОМ ТАМ ГДЕ ТЫ!
Риск для фактически жизни тем кому 17 и немного меньший для 6....
И это я с двумя детьми пишу из Украины.... где 7ая тревога и это норма, но....
Есть древнегреческое віражение - где хорошо, там и Родина.
5 1
Оксана-004e 04 мая в 13:55
Ответ дляHelenny
То Ви вже в Щвейцаріі??
А я при чем к богатой Украине? Вы потеряли нить разговора, бывает
4 3
Бояукраїночка 04 мая в 13:56
Ответ для Кошкина мать
А оренда квартири 8000 + комунальні, інші 6000 грн в місяць не закриють навіть мінімальні потреби їсти, одягатися, а якщо ще з дитиною
общежития 3 тыс и не все по арендам.люди в нашей стране имеют и свое жилье от хаты в селе и своего хазяйства до вилл.
4 1
Оксана-004e 04 мая в 13:56
Ответ дляБояукраїночка
то ли дело россия.впереди планеты всей по гнилым зубам и жигулям
Меня ваша россия с жигулями не волнует
4 2
Кошкина мать 04 мая в 13:58
Ответ дляБояукраїночка
общежития 3 тыс и не все по арендам.люди в нашей стране имеют и свое жилье от хаты в селе и своего хазяйства до вилл.
Люди в нашій країні залишилися без домівок, а їм за це навіть виплат не дають, житла не дають думаєте в років 60 так легко почати все з 0, де жодної підтримки?
Оксана-004e 04 мая в 13:58
Ответ дляAmira-a
Съездила в Украину недавно, чтоб переоформить квартиру с мужа (спасибо государству, что приучило, что всегда будет развиваться максимально негативный сценарий) Еле дождалась отъезда. Так что каждому свое.
Подруги мама еще до войны уехала в Италию баданте, тоже тосковала, бросила все, вернулась, хввтило на 3 месяца и умотала назад жопы мыть со словами - почему у нас такие агрессивные и не добрые люди? Запорожье