Пиона• 03 мая 2024

Тим, хто думає, чи повертатися в Україну.

Напередодні свята, хочеться сказати вам, українці, хто хоче повертатися, хто сумнівається, хто сумує, і просто вагається, хто не знає, чи його тут хтось чекає. Так ось, повертайтеся! У нас найкращі люди, найкращий народ! Я , коли повернулася, півтора роки тому, була готова обійматися з касирами в магазині. І так, я, і ще, впевнена, що є багато таких як я, хто чекає на повернення наших людей, діток! Я хочу, щоб моїм дітям були пари з нашого народу, щоб була молодь, майбутнє! Це наша земля, наша мова. Можливо хтось прочитає і зрозуміє, що є люди, які не кажуть: ага, ви виїхали, ну то й сидіть там, не повертайтеся! Є люди, які чекають на повернення вас! Бузок у Ботсаду чекає на вас, Дніпро чекає, немає краще ніде, ніж удома. Ніхто не знає, що буде завтра і з ким. Але сьогодні ми одна велика родина!
Бояукраїночка• 04 мая 2024
Ответ дляSlobozhanochka
Так і є((( я жила певний час там, то мене о 18.00 з роботи виганяли, щоб не доплачувати. Більш того, реально знайти роботу і в 50, і 60. У нас із цим катастрофа.
в 50-60 можно дело свое иметь.40 лет ходить на работу мы можем.а за три года раскрутить свой бизнес-не

Flower Girl23• 04 мая 2024
Ответ дляБояукраїночка
зато ваше активно продвигать медведчуковскую методичку.
Не знаю, как там методички, у меня своя голова на плечах, и я имею полное право высказать своё мнение. Или уже нет?..
Flower Girl23• 04 мая 2024
Ответ дляБояукраїночка
когда вы мне дадите 2 мил евро?я сразу пакую чемоданы. или вы тут на уборки всех отправляете?да по арендам лагерям с детьми скитаться?распишите мне мою райскую жизнь за границей.а то я тупая.вдруг шанс такой теряю
Я никого никуда не отправляю... Те кто хотел, уже давно выехал и детей своих вывез...
Бояукраїночка• 04 мая 2024
Ответ дляFlower Girl23
у вас денег куры не клюют.вы тут сутками.а люди на работу ходят
Бояукраїночка• 04 мая 2024
Ответ дляFlower Girl23
а вы где?на пособиях,на уборках или дома?
Flower Girl23• 04 мая 2024
Ответ дляБояукраїночка
Дома на пенсии, а что?)
СhanelKa• 04 мая 2024
Ответ дляБояукраїночка
И у меня дети дома.Я тоже мачуха?Все мачухи?)Мои дети прекрасно живут в своем доме,всем обеспечены.
Ні, ви не мачуха, ви ж на роботі
В цей раз вам тариф вихідного дня підняли?
Зводіть дітей в мак

СhanelKa• 04 мая 2024
Ответ дляБояукраїночка
Ваш ребенок 2 с лишним года видит папу по видео.Смысл уезжать с квартир собственных киевских?Аренда.работа на дядю.мужа не видеть годами.Кто из нас мачуха.Другое дело-купить там свое жилье,свой бизнес.или хорошую работу,знать язык,легализироваться.Но не у всех есть такое бабло как и конское здоровье
Моя дитина баче тата регулярно)
Не видумуйте
Slobozhanochka• 04 мая 2024
Ответ дляБояукраїночка
Чого Ви вважаєте, що всі там прибирають. Мені пощастило працювати за фахом, але краще вже прибирати за гарну ЗП. У нас що? Так класно? Лікарі, вчителі, комунальники.. жесть.
tanya_217• 04 мая 2024
Ответ дляmeatlug
Та не так і давно. От в квітні лишень колега повернулась. З Канади. І точно не вона остання.
Цікаво чому? От що може не підійти в Канаді?
У чоловіка нова колега теж повернулася але у неї чоловік тут і виїхати не може
meatlug• 04 мая 2024
Ответ дляtanya_217
Їй не подобалось. Була у Ванкувері, знає англійську і французьку, мала знайомих.
Не зайшло. Майже 2 роки там пробула.
Lizavel• 04 мая 2024
Тема превратилась в срач....
Lizavel• 04 мая 2024
Ответ дляВаша величність
Як ви забабахали, маніпулятори. Україна велика, але тут працювати потрібно і брати відповідальність за себе і дитину.
А за кордоном на соціалі поки що рай. Тільки візьміть до уваги, що не на довго.
Не все на социале, многие работают
GIJane• 04 мая 2024
Автор, люди діляться на 2 типи:
1. Мій дім, там де моя сім´я, мій комфорт. Вони легко переїжджають, змінюють країни і ніяк ментально не приа´язані до України. Закордоном, це все минуле СНД називається ´наші´. Ніхто вже не згадає чи ти українець, чи росіянин. Головне - комфортне сите стабільне життя.

2.Дім, це твій народ і ментально тобі присохло до України, тобі болить все, що тут бувається, і дуже тяжко покинути свій дім, Україну, навіть якщо страшно та тяжко.
Я не знаю, чим це зумовлено, але це так.

Ці 2 типи ніколи один одного не зрозуміють. Тому тип 1 вам вже тут понаписував.
Peaceful sky UA• 04 мая 2024
Ответ дляБояукраїночка
Удалено администрацией...
святые угодники, Маня. Смени пластинку . зе-прямой наследник медведчка, его детище.
Peaceful sky UA• 04 мая 2024
Ответ дляБояукраїночка
Удалено администрацией...
agnija123• 04 мая 2024
Допоки на моїй землі буде небезпечно дітям, я не повернусь, ми з Харкова. То все красиві слова, але багато є але......
Peaceful sky UA• 04 мая 2024
Ответ дляkitty cat
Сейчас забанят 😉
забанят-советчица ляжет. активность из-за разногласий. есть народ- есть ботоферма подоляцко-медведчуковская
Peaceful sky UA• 04 мая 2024

37 млрд мы украли, ой вложили в фортификационные сооружения»

Вэлкам ту Юкрэйн

Екатерина27• 04 мая 2024
Ответ дляБояукраїночка
Брошу дом,недвигу,животных,любимое дело,возьму детей и поеду скитаться по чужим углам,горбатиться на чужого дядю или аренду платить.Айда перспективка.Я не звезда айти,не светило медицины и не моделька восемнацитка.Мне светит посуду мыть в кафешках,уборки и заводы.Махала я такие перспективки
Исида перелогинилась?
Кошкина мать• 04 мая 2024
Ответ дляmeatlug
Дійсно, де ще в Європі квартири в столиці по 200 євро….
Дійсно, де ще в Європі зарплатня 500 євро ( і це далеко не мінімалка) в місяць) В Польщі мінімальна заробітна плата 31 тис грн, а в нас 8000 грн + вирахування
Amira-a• 04 мая 2024
Съездила в Украину недавно, чтоб переоформить квартиру с мужа (спасибо государству, что приучило, что всегда будет развиваться максимально негативный сценарий) Еле дождалась отъезда. Так что каждому свое.
Khmelnichanka• 04 мая 2024
Дякую!
Хтось повернеться, хтось ні, але ось такі дописи єднають українців, де б вони не були.
Гарного дня всім!
StrawberrySunset• 04 мая 2024
Вернусь с детьми, когда прекратятся обстрелы моего города, а это закончится только с окончанием войны. Я приезжала в феврале, потом в апреле сама, уезжать не хотела, но..
Скучаю( душой и сердцем я все равно в Украине
Ирина-bbd0• 04 мая 2024
Ответ дляБояукраїночка
Ммм....может расписать райскую жизнь при совке))))
А кто хаит мороженко и колбасу-те агеенты пиндосов и гейропейцев с враньём выдуманным про рай дедушки ленина ))))))
Ирина-bbd0• 04 мая 2024
Ответ дляLizavel
Тема превратилась в срач....
Тему превратиЛИ умышленно в срач
Ирина-bbd0• 04 мая 2024
Smiley Face.шниперсон уже не в моде?
3545 переодевание троля за две недели
Это ж что ж нужно писать тут на,форуме.что каждую неделю переодевать ники
Сонная Сова• 04 мая 2024
Ответ дляИрина-bbd0
Smiley Face.шниперсон уже не в моде?
3545 переодевание троля за две недели
Спросите у вашей коллеги ’зорi’
Mary-7b23• 04 мая 2024
Ответ дляПиона
У мене синам 17, 17 і 6. Вирішили тут зоставатися. Ми вдома.
Удалено администрацией...
marydgayne• 04 мая 2024
Ответ дляContento
Я не возмущаюсь , а высказываю свою точку зрения на приглашение вернуться в страну, где идёт война. Если вам и автору не нравится моё мнение - это ваши проблемы, а не мои).
Я не вижу в старпосте приглашения. Автор пишет о том, что не надо верить тому ипсо, которое разгоняет, что уехавшим уже не рады. Тут часто раздувается ненависть к уехавший. А автор пишет ,что ждет всех с теплотой и радостью. Видимо, каждый прочитал в старпосте свое...
Мне, к примеру, было приятно его читать, хоть я и не могу вернуться.