Пиона• 03 мая 2024

Тим, хто думає, чи повертатися в Україну.

Напередодні свята, хочеться сказати вам, українці, хто хоче повертатися, хто сумнівається, хто сумує, і просто вагається, хто не знає, чи його тут хтось чекає. Так ось, повертайтеся! У нас найкращі люди, найкращий народ! Я , коли повернулася, півтора роки тому, була готова обійматися з касирами в магазині. І так, я, і ще, впевнена, що є багато таких як я, хто чекає на повернення наших людей, діток! Я хочу, щоб моїм дітям були пари з нашого народу, щоб була молодь, майбутнє! Це наша земля, наша мова. Можливо хтось прочитає і зрозуміє, що є люди, які не кажуть: ага, ви виїхали, ну то й сидіть там, не повертайтеся! Є люди, які чекають на повернення вас! Бузок у Ботсаду чекає на вас, Дніпро чекає, немає краще ніде, ніж удома. Ніхто не знає, що буде завтра і з ким. Але сьогодні ми одна велика родина!
Кросівки оригінал• 04 мая 2024
Ответ дляПиона
Нехай! Але може прочитає людина і прийме рішення поїхати додому.
Людина прийме рішення якщо буде впевнена що хочаб може себе і дітей прокормити і комуналку заплатити. Не кажучи вже про все інше

Оксана_12• 04 мая 2024
Ответ дляАвокада
а за что нам, оставшимся, любить вас уехавших?
да еще и позволено вам кататься тудой-сюдой (((
уехали - сидите там, где заховались, а не по укрстоматологам -гинекологам шастать.
А ша що не любити?
Оксана_12• 04 мая 2024
Ответ дляmeatlug
Дійсно, де ще в Європі квартири в столиці по 200 євро….
А ви їх заробіть ті 200 євро
Оксана_12• 04 мая 2024
Ответ дляБояукраїночка
это личное дело каждого.я не готова чужим людям вылезть на шею на пособия и посуду мыть по кафешкам.и ипотеки платить не буду и по чужим углам скитаться.у меня дети и внуки обеспечены в Украине всем.
Ну і добре. А хтось готовий. А хтось не забезпечений. Ну і так далі.
Helenny• 04 мая 2024
Ответ дляПиона
У мене синам 17, 17 і 6. Вирішили тут зоставатися. Ми вдома.
У мене син також навіть мову за переїзд не хоче заводити, та і я не хочу. Сину 12.
Тут друзі, школа, футбол, турніри по Україні.
У мене робота та все життя.
Чоловіка не випустять. Але він не є основним тримаючись фактором.
Англійська навіть у сина на рівні А2-В1.
У мене англійська вільна, німецька В1 (давно не спілкувалась, але граматика на автоматі).
Тобто, з мовою особливих проблем не буде.
Але тут наша країна, наша земля. Комусь треба буде її відбудовувати після перемоги❤️
Якби жила в прифронтовому районі, то виїхала би. Тут без варіантів.
В Києві спокійніше.
Оксана_12• 04 мая 2024
Ответ дляБояукраїночка
а что недвига только в столице?если дорого сразу квартиру,значит поменьше жилье и подешевле взять.вы в европе ценники видели?
Бачила. Працюючи в Європі на звичайній середній роботі буде лпз над головою, їжа і мінімальніий продуктовий пакет. Якщо не буде - тобі то нададуть. Поговоримо про Україну і тих, для кого чіпси - розкіш?
meatlug• 04 мая 2024
Ответ дляОксана_12
А ви їх заробіть ті 200 євро
Та неможлива історія! От удумали!
Цілих 200 євро!
Ніхто в столиці і грошей таких в руках не тримав.

Решка7777• 04 мая 2024
Ответ дляПиона
воинский учет с 18....и закрыты дети , ужас
Решка7777• 04 мая 2024
Ответ дляПиона
Можна! Але часто бачу теми, як людям важко, як сумують за домом. Як чекають Перемоги щоб повернутися. Багато й вертаються до речі.
ТЦК очень лечит
mavka.cy• 04 мая 2024
Ответ дляПиона
Мої старші хочуть медиками тут бути. Але ще звичайно потрібно здати ЗНО. 🫢
зно це не головне. зараз головне вижити. від атак постійних. від мобілізації. від війни вцілому, яка незрозуміло скільки ще буде

Загалом ваші заклики були б чудові після припинення війни. а зараз який вам зиск, щоб невідомі вам люди повертались. Тих, хто є вам не вистачає, а от якась сімя з малими дітьми вам погоду зробить?
PANTERA_KET• 04 мая 2024
Люди в нас не кращі дуже засздрісні, безтактовні і злі. Я з цими кращими 2 роки у франції живу. Мама дуже хороша людина, народилася в Україні. Тітка її теж 40 років в Україні.. мій чоловік який на українця ніяк не похож... все інше оточення таке собі як ті з ким вимушено проживаю....є виключення але мало. Тож додому хочу до родини, а отчення це шок всі дуже злі якщо порівнювати з французами, яким на тебе просто пофік
Seehund• 04 мая 2024
Ответ дляПиона
Я чекаю кожного українця, хто так як і я любить свою Україну. Для кого Дім це не просто «там де моя сімʼя», а ще й земля рідна і народ.
Пишите свой адрес, сейчас все соберёмся и к вам приедем.
СhanelKa• 04 мая 2024
Ответ дляПиона
Ви мачуха тим старшим ?
Бояукраїночка• 04 мая 2024
Ответ дляСhanelKa
Ви мачуха тим старшим ?
И у меня дети дома.Я тоже мачуха?Все мачухи?)Мои дети прекрасно живут в своем доме,всем обеспечены.
Бояукраїночка• 04 мая 2024
Брошу дом,недвигу,животных,любимое дело,возьму детей и поеду скитаться по чужим углам,горбатиться на чужого дядю или аренду платить.Айда перспективка.Я не звезда айти,не светило медицины и не моделька восемнацитка.Мне светит посуду мыть в кафешках,уборки и заводы.Махала я такие перспективки
Решка7777• 04 мая 2024
Ответ дляmavka.cy

после открытия границ полного всем
Seehund• 04 мая 2024
Ответ дляБояукраїночка
Видела 100 тыс евро 3-ка в моем городе.
Бояукраїночка• 04 мая 2024
Ответ дляСhanelKa
Ви мачуха тим старшим ?
Ваш ребенок 2 с лишним года видит папу по видео.Смысл уезжать с квартир собственных киевских?Аренда.работа на дядю.мужа не видеть годами.Кто из нас мачуха.Другое дело-купить там свое жилье,свой бизнес.или хорошую работу,знать язык,легализироваться.Но не у всех есть такое бабло как и конское здоровье
Flower Girl23• 04 мая 2024
Ответ дляЮся шопоголик
Ви смішна, ви ж привезли майже 18 річних хлопців у війну а зла я) ви ж розумієте що сьогодні-завтра знизять призовний вік ( в нас закони за одну ніч приймають) і ваші хлопці будуть на фронті, і напевно подякують вам, бо в них така патріотична добра мама
Так автор обычный троль -видно невооружённым глазом)

Бояукраїночка• 04 мая 2024
Ответ дляSeehund
Видела 100 тыс евро 3-ка в моем городе.
за сотку теперь уже однушки имеются.
Flower Girl23• 04 мая 2024
Ответ дляinresta
не берите близко к сердцу, старпост - лицемерие чистой воды
100%
Бояукраїночка• 04 мая 2024
Ответ дляFlower Girl23
Как раз троль-вы.И это все знают.Вы тут популярны.
Lizavel• 04 мая 2024
Ответ дляАвокада
Блин, ну чего вы так...
Slobozhanochka• 04 мая 2024
Ответ дляОксана_12
Так і є((( я жила певний час там, то мене о 18.00 з роботи виганяли, щоб не доплачувати. Більш того, реально знайти роботу і в 50, і 60. У нас із цим катастрофа.
Seehund• 04 мая 2024
Ответ дляБояукраїночка
за сотку теперь уже однушки имеются.
Тут таких цен нет. 250 тыс дом двухэтажный.
Flower Girl23• 04 мая 2024
Ответ дляБояукраїночка
За ’популярность’ спасибо, конечно...)) Но я не имею привычки создавать темы на форуме, это не моё...
Бояукраїночка• 04 мая 2024
Ответ дляFlower Girl23
100%
когда вы мне дадите 2 мил евро?я сразу пакую чемоданы. или вы тут на уборки всех отправляете?да по арендам лагерям с детьми скитаться?распишите мне мою райскую жизнь за границей.а то я тупая.вдруг шанс такой теряю
Бояукраїночка• 04 мая 2024
Ответ дляFlower Girl23
зато ваше активно продвигать медведчуковскую методичку.
Решка7777• 04 мая 2024
Ответ дляОксана_12
Я думала одна така... Дивишся навколо - ледь почали вибиратись і знову ’дайош п´ятирічку за чотири роки’. То ж усю цю пустку треба буде якось відновлювати? Кому? Діди жили сподіваннями, батьки, ми вічно чекаємо ’кращого життя’ і діти мої будуть падати за миску рису? Та ну нафіг...
...и гулагами.у меня дед после плена 2 года сидел на колыме.
недавно фильм смотрела..как совЭты с инвалидами**(
страшно
Бояукраїночка• 04 мая 2024
Ответ дляSlobozhanochka
в 50-60 можно дело свое иметь.40 лет ходить на работу мы можем.а за три года раскрутить свой бизнес-не