03 мая в 23:01

Тим, хто думає, чи повертатися в Україну.

Напередодні свята, хочеться сказати вам, українці, хто хоче повертатися, хто сумнівається, хто сумує, і просто вагається, хто не знає, чи його тут хтось чекає. Так ось, повертайтеся! У нас найкращі люди, найкращий народ! Я , коли повернулася, півтора роки тому, була готова обійматися з касирами в магазині. І так, я, і ще, впевнена, що є багато таких як я, хто чекає на повернення наших людей, діток! Я хочу, щоб моїм дітям були пари з нашого народу, щоб була молодь, майбутнє! Це наша земля, наша мова. Можливо хтось прочитає і зрозуміє, що є люди, які не кажуть: ага, ви виїхали, ну то й сидіть там, не повертайтеся! Є люди, які чекають на повернення вас! Бузок у Ботсаду чекає на вас, Дніпро чекає, немає краще ніде, ніж удома. Ніхто не знає, що буде завтра і з ким. Але сьогодні ми одна велика родина!
показать весь текст
Кросівки оригінал 04 мая в 07:54
Ответ дляПиона
Нехай! Але може прочитає людина і прийме рішення поїхати додому.
Людина прийме рішення якщо буде впевнена що хочаб може себе і дітей прокормити і комуналку заплатити. Не кажучи вже про все інше
Оксана_12 04 мая в 07:59
Ответ дляАвокада
а за что нам, оставшимся, любить вас уехавших?
да еще и позволено вам кататься тудой-сюдой (((
уехали - сидите там, где заховались, а не по укрстоматологам -гинекологам шастать.
А ша що не любити?
Оксана_12 04 мая в 08:01
Ответ дляmeatlug
Дійсно, де ще в Європі квартири в столиці по 200 євро….
А ви їх заробіть ті 200 євро
Оксана_12 04 мая в 08:06
Ответ дляБояукраїночка
это личное дело каждого.я не готова чужим людям вылезть на шею на пособия и посуду мыть по кафешкам.и ипотеки платить не буду и по чужим углам скитаться.у меня дети и внуки обеспечены в Украине всем.
Ну і добре. А хтось готовий. А хтось не забезпечений. Ну і так далі.
Helenny 04 мая в 08:08
Ответ дляПиона
У мене синам 17, 17 і 6. Вирішили тут зоставатися. Ми вдома.
У мене син також навіть мову за переїзд не хоче заводити, та і я не хочу. Сину 12.
Тут друзі, школа, футбол, турніри по Україні.
У мене робота та все життя.
Чоловіка не випустять. Але він не є основним тримаючись фактором.
Англійська навіть у сина на рівні А2-В1.
У мене англійська вільна, німецька В1 (давно не спілкувалась, але граматика на автоматі).
Тобто, з мовою особливих проблем не буде.
Але тут наша країна, наша земля. Комусь треба буде її відбудовувати після перемоги❤️
Якби жила в прифронтовому районі, то виїхала би. Тут без варіантів.
В Києві спокійніше.
9 4 1
Оксана_12 04 мая в 08:08
Ответ дляБояукраїночка
а что недвига только в столице?если дорого сразу квартиру,значит поменьше жилье и подешевле взять.вы в европе ценники видели?
Бачила. Працюючи в Європі на звичайній середній роботі буде лпз над головою, їжа і мінімальніий продуктовий пакет. Якщо не буде - тобі то нададуть. Поговоримо про Україну і тих, для кого чіпси - розкіш?
11 4
meatlug 04 мая в 08:14
Ответ дляОксана_12
А ви їх заробіть ті 200 євро
Та неможлива історія! От удумали!
Цілих 200 євро!
Ніхто в столиці і грошей таких в руках не тримав.
6 2 1
Решка7777 04 мая в 08:17
Ответ дляПиона
У мене синам 17, 17 і 6. Вирішили тут зоставатися. Ми вдома.
воинский учет с 18....и закрыты дети , ужас
6 2
Решка7777 04 мая в 08:18
Ответ дляПиона
Можна! Але часто бачу теми, як людям важко, як сумують за домом. Як чекають Перемоги щоб повернутися. Багато й вертаються до речі.
ТЦК очень лечит
5 5
mavka.cy 04 мая в 08:19
Ответ дляПиона
Мої старші хочуть медиками тут бути. Але ще звичайно потрібно здати ЗНО. 🫢
зно це не головне. зараз головне вижити. від атак постійних. від мобілізації. від війни вцілому, яка незрозуміло скільки ще буде

Загалом ваші заклики були б чудові після припинення війни. а зараз який вам зиск, щоб невідомі вам люди повертались. Тих, хто є вам не вистачає, а от якась сімя з малими дітьми вам погоду зробить?
6 6
PANTERA_KET 04 мая в 08:19
Люди в нас не кращі дуже засздрісні, безтактовні і злі. Я з цими кращими 2 роки у франції живу. Мама дуже хороша людина, народилася в Україні. Тітка її теж 40 років в Україні.. мій чоловік який на українця ніяк не похож... все інше оточення таке собі як ті з ким вимушено проживаю....є виключення але мало. Тож додому хочу до родини, а отчення це шок всі дуже злі якщо порівнювати з французами, яким на тебе просто пофік
8 4
Seehund 04 мая в 08:26
Ответ дляПиона
Я чекаю кожного українця, хто так як і я любить свою Україну. Для кого Дім це не просто «там де моя сімʼя», а ще й земля рідна і народ.
Пишите свой адрес, сейчас все соберёмся и к вам приедем.
6 2 1
СhanelKa 04 мая в 08:26
Ответ дляПиона
У мене синам 17, 17 і 6. Вирішили тут зоставатися. Ми вдома.
Ви мачуха тим старшим ?
8 6
Бояукраїночка 04 мая в 08:31
Ответ дляСhanelKa
Ви мачуха тим старшим ?
И у меня дети дома.Я тоже мачуха?Все мачухи?)Мои дети прекрасно живут в своем доме,всем обеспечены.
8 5
Бояукраїночка 04 мая в 08:36
Брошу дом,недвигу,животных,любимое дело,возьму детей и поеду скитаться по чужим углам,горбатиться на чужого дядю или аренду платить.Айда перспективка.Я не звезда айти,не светило медицины и не моделька восемнацитка.Мне светит посуду мыть в кафешках,уборки и заводы.Махала я такие перспективки
8 3 1 1
Решка7777 04 мая в 08:38
Ответ дляmavka.cy
зно це не головне. зараз головне вижити. від атак постійних. від мобілізації. від війни вцілому, яка незрозуміло скільки ще буде

Загалом ваші заклики були б чудові після припинення війни. а зараз який вам зиск, щоб невідомі вам люди повертались. Тих, хто є вам не вистачає, а от якась сімя з малими дітьми вам погоду зробить?
после открытия границ полного всем
Seehund 04 мая в 08:39
Ответ дляБояукраїночка
а что недвига только в столице?если дорого сразу квартиру,значит поменьше жилье и подешевле взять.вы в европе ценники видели?
Видела 100 тыс евро 3-ка в моем городе.
Бояукраїночка 04 мая в 08:39
Ответ дляСhanelKa
Ви мачуха тим старшим ?
Ваш ребенок 2 с лишним года видит папу по видео.Смысл уезжать с квартир собственных киевских?Аренда.работа на дядю.мужа не видеть годами.Кто из нас мачуха.Другое дело-купить там свое жилье,свой бизнес.или хорошую работу,знать язык,легализироваться.Но не у всех есть такое бабло как и конское здоровье
6 2
Flower Girl23 04 мая в 08:39
Ответ дляЮся шопоголик
Ви смішна, ви ж привезли майже 18 річних хлопців у війну а зла я) ви ж розумієте що сьогодні-завтра знизять призовний вік ( в нас закони за одну ніч приймають) і ваші хлопці будуть на фронті, і напевно подякують вам, бо в них така патріотична добра мама
Так автор обычный троль -видно невооружённым глазом)
6 5
Бояукраїночка 04 мая в 08:41
Ответ дляSeehund
Видела 100 тыс евро 3-ка в моем городе.
за сотку теперь уже однушки имеются.
Flower Girl23 04 мая в 08:41
Ответ дляinresta
не берите близко к сердцу, старпост - лицемерие чистой воды
100%
4 3
Бояукраїночка 04 мая в 08:42
Ответ дляFlower Girl23
Так автор обычный троль -видно невооружённым глазом)
Как раз троль-вы.И это все знают.Вы тут популярны.
6 5
Lizavel 04 мая в 08:42
Ответ дляАвокада
а за что нам, оставшимся, любить вас уехавших?
да еще и позволено вам кататься тудой-сюдой (((
уехали - сидите там, где заховались, а не по укрстоматологам -гинекологам шастать.
Блин, ну чего вы так...
Slobozhanochka 04 мая в 08:42
Ответ дляОксана_12
Бачила. Працюючи в Європі на звичайній середній роботі буде лпз над головою, їжа і мінімальніий продуктовий пакет. Якщо не буде - тобі то нададуть. Поговоримо про Україну і тих, для кого чіпси - розкіш?
Так і є((( я жила певний час там, то мене о 18.00 з роботи виганяли, щоб не доплачувати. Більш того, реально знайти роботу і в 50, і 60. У нас із цим катастрофа.
Seehund 04 мая в 08:42
Ответ дляБояукраїночка
за сотку теперь уже однушки имеются.
Тут таких цен нет. 250 тыс дом двухэтажный.
Flower Girl23 04 мая в 08:43
Ответ дляБояукраїночка
Как раз троль-вы.И это все знают.Вы тут популярны.
За ’популярность’ спасибо, конечно...)) Но я не имею привычки создавать темы на форуме, это не моё...
4 3
Бояукраїночка 04 мая в 08:44
Ответ дляFlower Girl23
100%
когда вы мне дадите 2 мил евро?я сразу пакую чемоданы. или вы тут на уборки всех отправляете?да по арендам лагерям с детьми скитаться?распишите мне мою райскую жизнь за границей.а то я тупая.вдруг шанс такой теряю
7 6
Бояукраїночка 04 мая в 08:45
Ответ дляFlower Girl23
За ’популярность’ спасибо, конечно...)) Но я не имею привычки создавать темы на форуме, это не моё...
зато ваше активно продвигать медведчуковскую методичку.
6 5 1
Решка7777 04 мая в 08:45
Ответ дляОксана_12
Я думала одна така... Дивишся навколо - ледь почали вибиратись і знову ’дайош п´ятирічку за чотири роки’. То ж усю цю пустку треба буде якось відновлювати? Кому? Діди жили сподіваннями, батьки, ми вічно чекаємо ’кращого життя’ і діти мої будуть падати за миску рису? Та ну нафіг...
...и гулагами.у меня дед после плена 2 года сидел на колыме.
недавно фильм смотрела..как совЭты с инвалидами**(
страшно
Бояукраїночка 04 мая в 08:47
Ответ дляSlobozhanochka
Так і є((( я жила певний час там, то мене о 18.00 з роботи виганяли, щоб не доплачувати. Більш того, реально знайти роботу і в 50, і 60. У нас із цим катастрофа.
в 50-60 можно дело свое иметь.40 лет ходить на работу мы можем.а за три года раскрутить свой бизнес-не