03 мая в 23:01

Тим, хто думає, чи повертатися в Україну.

Напередодні свята, хочеться сказати вам, українці, хто хоче повертатися, хто сумнівається, хто сумує, і просто вагається, хто не знає, чи його тут хтось чекає. Так ось, повертайтеся! У нас найкращі люди, найкращий народ! Я , коли повернулася, півтора роки тому, була готова обійматися з касирами в магазині. І так, я, і ще, впевнена, що є багато таких як я, хто чекає на повернення наших людей, діток! Я хочу, щоб моїм дітям були пари з нашого народу, щоб була молодь, майбутнє! Це наша земля, наша мова. Можливо хтось прочитає і зрозуміє, що є люди, які не кажуть: ага, ви виїхали, ну то й сидіть там, не повертайтеся! Є люди, які чекають на повернення вас! Бузок у Ботсаду чекає на вас, Дніпро чекає, немає краще ніде, ніж удома. Ніхто не знає, що буде завтра і з ким. Але сьогодні ми одна велика родина!
показать весь текст
Бояукраїночка 04 мая в 07:11
Ответ дляОксана-004e
Як нащ любимый зе. В инстаграмм под его дяками та побажанням здоровья народ уже открыто его поносит, а он все дякуэ кожному и кожнiй та рассказывает о каких то переговорах и встречах, угодах безпеки
Удалено администрацией...
AnnaOst 04 мая в 07:11
Ответ дляОксана-004e
Удалено администрацией...
Оксана-004e 04 мая в 07:12
Ответ дляБояукраїночка
Удалено администрацией...
Маня, добридень
Бояукраїночка 04 мая в 07:13
Ответ дляОксана-004e
Маня, добридень
Удалено администрацией...
Авокада 04 мая в 07:14
Ответ дляОксана-004e
Так я не призываю к активным действиям, как раз и спрашиваю - что надо делать, бро?
не, это не ко мне. тут хоть раком стань, но никто слушать не будет.

я систер и за мир, переговоры.
пусть торгуются, а не указы-приказы издают.
5 2
Бояукраїночка 04 мая в 07:16
Ответ дляОксана-004e
Маня, добридень
уже все пропало или еще не?
3 2
Оксана_12 04 мая в 07:16
Мені жал, але багато хто не приїде вже.
meatlug 04 мая в 07:16
Ответ дляContento
Расскажите про то, как хорошо и безопасно в Украине всем тем гражданским, которые погибли от ракетных ударов или стали инвалидами. И среди них немало тех , кто выезжал за границу , а потом им там стало скучно\ностальгия замучала и они вернулись. И погибли. Не вернулись бы в Украину- были бы живы. Лично таких знаю..знала. Так что нет - спасибо. До конца войны в Украину возвращаться не буду , какие бы пафосные и красивые истории не рассказывали.
Видали и тех, кто возвращаться не будет. Просто съездит зубки полечить, МРТ сделать, документы урегулировать, воздухом подышать… Тем, кто на недельку - ракеты не страшны. Они ж не взаправду вернулись, а понарошку.
7 3 1 1
Оксана_12 04 мая в 07:17
Ответ дляinresta
я сегодня ездила в метро, так парней старше 27-ти лет практически не было (((
А ті що були - теж виростуть. Настане наступний рік.
Mittens 04 мая в 07:18
Ответ дляNatal_ka91
Жінки ще залежно від регіону, а для чоловіків навряд чи це хороша порада. Ті хто виїхали сім´ями, 90% не повернуться.
Тим більше влада робить все для цього. З цими законами зараз люди будуть змушені шукати варіанти отримання громадянства інших країн, а переважно це через купівлю житла. Маючи житло і громадянство, хто вже захоче повертатися.. Держава сама своїми руками позбавила можливості повернути цих громадян після війни.. війська НАТО не треба, нехай українці йдуть, за повернення громадян після війни теж ніхто не думає, створюючи ці закони.. вже дійсно хочеш не хочеш, але находять думки, що Україну хочуть звільнити від українців..
7 4 2
Бояукраїночка 04 мая в 07:18
Ответ дляОксана_12
Мені жал, але багато хто не приїде вже.
это личное дело каждого.я не готова чужим людям вылезть на шею на пособия и посуду мыть по кафешкам.и ипотеки платить не буду и по чужим углам скитаться.у меня дети и внуки обеспечены в Украине всем.
6 4 2 1
Бояукраїночка 04 мая в 07:19
Ответ дляmeatlug
Видали и тех, кто возвращаться не будет. Просто съездит зубки полечить, МРТ сделать, документы урегулировать, воздухом подышать… Тем, кто на недельку - ракеты не страшны. Они ж не взаправду вернулись, а понарошку.
Оксана_12 04 мая в 07:20
Ответ дляПиона
Дніпро майже через усю Україну тече. Київ не належить тільки киянам! І Київ, і Дніпро, і море Чорне - усе це для усіх українців.
Це все так. Але якщо немає в Києві квартири - треба на неї заробити. Допомагає держави мінімальна, хорошої роботи треба знайти. Добре як сам - зняв соті куток. А як треба родину влаштувати? Що в Києві що в Варшаві хоч якось жити треба 1200-1500 це на витрати. Тільки заробити їх. - різне
kitty cat 04 мая в 07:21
Натыкали дизлайки. Конечно смотря куда вернуться, что не ясно ?? Но с теми движениями власти, что сейчас, то везде уже опасно быть в Украине.
3 1 1
Бояукраїночка 04 мая в 07:21
Ответ дляMittens
Тим більше влада робить все для цього. З цими законами зараз люди будуть змушені шукати варіанти отримання громадянства інших країн, а переважно це через купівлю житла. Маючи житло і громадянство, хто вже захоче повертатися.. Держава сама своїми руками позбавила можливості повернути цих громадян після війни.. війська НАТО не треба, нехай українці йдуть, за повернення громадян після війни теж ніхто не думає, створюючи ці закони.. вже дійсно хочеш не хочеш, але находять думки, що Україну хочуть звільнити від українців..
ага прям все имеют по полмиллиона евро на покупку житла.ну да все так мечтают выехать что недвижка скоро догонит польшу.у нас за войну поле новостроек как грибы выросло.это коттеджи.я уже молчу о жк
4 3
Бояукраїночка 04 мая в 07:23
Ответ дляОксана_12
Це все так. Але якщо немає в Києві квартири - треба на неї заробити. Допомагає держави мінімальна, хорошої роботи треба знайти. Добре як сам - зняв соті куток. А як треба родину влаштувати? Що в Києві що в Варшаві хоч якось жити треба 1200-1500 це на витрати. Тільки заробити їх. - різне
а что недвига только в столице?если дорого сразу квартиру,значит поменьше жилье и подешевле взять.вы в европе ценники видели?
5 4
Оксана_12 04 мая в 07:23
Ответ дляoposum
Може я напишу болісно,але я здалася -буду їхати геть -я до останього оптиміст ,але вже і я розувірилась ,що в цій країні будуть нормальні пари для моїх дівчат 18 та 15 років ,я не вірю податковій ,яка вбиває блокуваннями пдв,тцк- яке виловлює далекобійників ,котрі ще якось підтримують економіку країни ,не буде таксистів ,вантажників,слесарів-залишаться ціркові,актори ,депутати і інваліди .Все баста…
Я думала одна така... Дивишся навколо - ледь почали вибиратись і знову ’дайош п´ятирічку за чотири роки’. То ж усю цю пустку треба буде якось відновлювати? Кому? Діди жили сподіваннями, батьки, ми вічно чекаємо ’кращого життя’ і діти мої будуть падати за миску рису? Та ну нафіг...
3 1
Екатерина27 04 мая в 07:25
Ответ дляИрина-bbd0
Удалено администрацией...
Mittens 04 мая в 07:27
Ответ дляБояукраїночка
ага прям все имеют по полмиллиона евро на покупку житла.ну да все так мечтают выехать что недвижка скоро догонит польшу.у нас за войну поле новостроек как грибы выросло.это коттеджи.я уже молчу о жк
Ну на одній Європі світ клином не зійшовся + багато людей, хто виїхав, це такі що мають гроші і можливість працювати онлайн. Айтішніки виїхали толпами і вони були податковими резидентами України, багато донатили, скоро ці податки і збереження підуть в інші країни..
Якщо що, я в цій сфері безпосереднього і особисто знаю багато прикладів
4 3
Оксана_12 04 мая в 07:29
Ответ дляNathalie27
Мені так різануло оце «чекають Перемоги, щоб повернутися». Вибісило, але важко пояснити чому.

Пасивні очікувателі Перемоги - це повна хрінь.
Чому? Ну диаеиякась мамка з дітьми десь хоч на тому ж соціалі в Європі. Житло під обстрілами, дешеве життя в Україні на оренді не тягне - виїхали. Хоботяться собі в міру сил і можливостей. Що тут жахливого то? Я теж чекаю перемоги, хоч і вдома. А хто ні?
Оксана-004e 04 мая в 07:31
Ответ дляБояукраїночка
уже все пропало или еще не?
И вам не хворать
Оксана-004e 04 мая в 07:31
Ответ дляАвокада
не, это не ко мне. тут хоть раком стань, но никто слушать не будет.

я систер и за мир, переговоры.
пусть торгуются, а не указы-приказы издают.
Тут я солидарна, бро
Оксана-004e 04 мая в 07:32
Ответ дляБояукраїночка
Удалено администрацией...
kitty cat 04 мая в 07:33
Ответ дляОксана-004e
Удалено администрацией...
Сейчас забанят 😉
2 1
Екатерина27 04 мая в 07:33
Ответ дляАвокада
нет уж! сидите там, куда убежали ((
надеюсь эти ваши покатушки прекратят.
А чем они вам мешают? Время свободное у вашего укрстоматолога занимают?
7 4
Оксана-004e 04 мая в 07:34
Ответ дляБояукраїночка
ага прям все имеют по полмиллиона евро на покупку житла.ну да все так мечтают выехать что недвижка скоро догонит польшу.у нас за войну поле новостроек как грибы выросло.это коттеджи.я уже молчу о жк
У вас только ники меняются, хотя бы текст перепишите
2 1
Оксана_12 04 мая в 07:38
Ответ дляПиона
Я сьогодні навіть телефон майже до рук не брала. Купу справ вирішила . Які хрущі?? :)))
Оглянітться. Літають вже. Звичайні хрущі
Оксана_12 04 мая в 07:41
Ответ дляПиона
Прямо так бісяться, не знають за що вже вкусити! І так, і сяк! Важко мабуть прийняти, що тут є майже нормальне життя.
От ви знаєте, гарне слово - майже. Ніби і нормальне, але... майже
Коли життя нормальне люди на звук шпзедьі пакету не розрізняють, як і ’приліт’ чи ’свої’. І не тільки
Екатерина27 04 мая в 07:46
До чего ж скользкая и какая-то неискренняя тема. Просто до тошноты. Автор решила поиграть чувствами людей. Возвращайтесь, тут сирень и Днепр…. Возвращаетесь, мне скучно одной без вас в подвале сидеть и высчитывать как добежать за детьми в школу между тревогами, выпустят ли их или прийдется стоять под школой и ждать отбоя…. Возвращайтесь, будем вместе отслеживать в телеге ракеты, места где раздают повестки, смотреть видео, как мужчин насильно запихивают в бусик…. Возвращаетесь, будем вместе акуевать от цен, которые растут ежедневно, от полнейшего беззакония и охрененного уровня коррупции… возвращайтесь, тут очень нужны ваши сыновья и мужья….
Ну и если все это и есть то, о чем вы так скучаете, то бонусом еще можете понюхать сирень.
Оксана_12 04 мая в 07:48
Ответ дляOlga Zelenyak
Вы так возмущаетесь, как будто автор вам на шею хомут накинула и силком назад тащит.
Вот все таки у большинства советчиц загадочная душа. Значит если пишут как тут выразились американо-еаропейский фронт, то «ненависть до дрожи». Вот пишет человек из Украины, опять падучая берет.
Точно такая же картина с мужьями на службе. Если муж не служит, плохо, гони в окоп. Но парадокс в том, что и те, у кого мужья служат имеют что почитать в свой адрес.
Автор же вроде ясно дала понять, что обращается к тем, кто хочет вернуться. Хочет, а не не хочет.
Всі хочуть. Це нормально - хотіти додому. Тому і агресивні, бо не можуть. А тут ще сопливі ’заклики’