Кракадэ• 05 мая 2024
Як би ви мали можливість і фінанси, поїхати в будь яку відпустку родиною
Куди б поїхали ?
Без привʼязки до малих дітей
У відпустку мрії
Без привʼязки до малих дітей
У відпустку мрії
Сиамская сороконожка• 05 мая 2024
Не знаю. Туда, где супер SPA, тёплое безопасное море и вообще безопасно. Чтоб там и цунами в прошлом не было и т.д.
МояХатаЗкраю• 05 мая 2024
Японія. В більшості країн, що тут пишуть була. В мене їх більше 40. А Японія - так, це мрія
Заикальница• 05 мая 2024
Ответ дляДикая Роза
Девочки, путешественницы , скажите пожалуйста в Болгарию 15 сентября стоит ехать или там уже будет холодно ?
Я теплолюбивая , боюсь что буду мёрзнуть , как когда-то в декабре в Египте мёрзла.
так приблизно як у нас на морі біля Одеси, але в Болгарії трохи затишніше бо є горби. Наприклад,минулий вересень був чудовий
Але це Чорне море, клімат в Болгарії не дуже середземноморський, хіба що на півдні перехідний в середземноморський