Самохвалова• 05 мая 2024
Двоюрідний брат гомосексуал - як сприймати
Двоюрідний брат гомосексуал. Родина знає, хоча він не афішує нав’язливо. 35 років. Гублюсь у розумінні того, як ставитись.
З одного боку, ми цивілізовані люди і кожен живе як хоче, тим більше ніби література каже, ними не стають, а народжуються.
З іншого боку, церква ніби не підтримує. Плюс його образ життя - це гуляння з одним, другим, третім. Ні обов’язків, ні сім’ї, ні свого продовження. Ні хоча б стабільних стосунків. Я так розумію відсутність розвитку у таких стосунках компенсується кількістю статевих органів, які вони перебирають від одного до іншого стрибаючи.
Його мама сьогодні після великоднього столу поділимось зі мною, як їй це болить. А я не знаю що казати, як реагувати. Щоб мій син був таким дуже не хочу, в решті думок гублюся.
Як би ви ставились?
Зубожиння• 05 мая 2024
Ех, краще гомосексуал… бо в мене двоюрідний натуральний підар - вірить в рашистську пропаганду, що в нас бендерівці бігають і хто не каже українською того бьють… і коли ми в підвалі сиділи ще в 22-му на восьме березня прислав мені картинку зі святом…
Ковбой Хагис• 05 мая 2024
Ответ дляМамкиня доця
Кем доказано что такими становятся? Таким никогда не станет гетеро, только би или номосексуал от рождения.
Профессорами психологии и социологии.Нет медицинских свидетельств, о том ,что у таких людей были мутации ген, нарушения физ.развития или изменений в головном мозге, а также сбои в работе гормональной системы .Но есть закономерности психического развития, особенно в период половой идентификации
Мамкиня доця• 05 мая 2024
Ответ дляКовбой Хагис
Почему в таком случае два парня, живущих в одной среде, даже, если оба подверглись насилию, если вы об этом, но один нк становиться гомосексуалом, а второй становится. Или когда мальчик с самого раннего детства имеет все признаки гомосексуала.
постою_послушаю• 05 мая 2024
Ответ дляТоматико
Любая дичь в головах первым делом прикрывается церковью
Вот не нужно. Церковь одинаково отрицательно относится к беспорядочным половым связям с людьми любого пола.
И гомосексуальные связи не одобряет, но при этом не отказывается от этих людей. Ненавидеть нужно грех, а грешника нужно любить
постою_послушаю• 05 мая 2024
Ответ дляМамкиня доця
Церковь очень даже поддерживает, там куча гомосексуалов. Как воспринимать? Мне было бы искренне пофиг, лишь бы был счастлив и здоров.
Не поддерживает Церковь, не выдумывайте.
Мамкиня доця• 05 мая 2024
Ответ дляпостою_послушаю
В смысле не выдумывайте? Вам не известно про засилие в церквях священников геев и педофилов?
постою_послушаю• 06 мая 2024
Ответ дляМамкиня доця
Какое отношение это имеет к позиции Церкви?
’Грехи в Церкви это не грехи Церкви, а, наоборот, грехи против Церкви’
Чтооооооооооо?• 06 мая 2024
’Судить грехи чужих вы так усердно рветесь- начните со своих....’(с)
Вишиванка• 06 мая 2024
Що саме вас бентежить в його способі життя? Що перебирає партнерами?
А коли гетеросексуали перебирають - це ок?