Намакушка• 06 мая 2024
У кого вьющиеся пушистые волосы
Какими средствами для укладки (несмываемыми) пользуетесь? Чтоб хоть немного распрямить и разгладить без помощи утюжка.
все по ГОСТу!• 06 мая 2024
В мене після освітлення стало пушисте волосся,лікую + маски,поки без результату,навіть і дайсоном толком не можу гарно вкласти волосся.Тому послухаю)
Поліцейський патруль• 06 мая 2024
У меня без утюга не получается)
Сначала вытягиваю брашем при сушке, потом утюг
Перекус беру завжди• 06 мая 2024
Средством для кудрей выравниваю, оно не крутит волосы, а собирает их вместе и не пушатся кончики. Плюс прическа для кудрей, чтобы собирались кудри вместе. Поэтому, выпрямляя волосы, получаю на концах волны красивые
Намакушка
• 06 мая 2024
Ответ дляmorskaja
Вот такой нашла для себя выход, revlon 10 в 1+ расческа-выпрямитель rowenta, результат отличный, много времени не занимает
Но расческу использую на самой низкой температуре.
Спасибо
Баба_Воля• 06 мая 2024
Навчитися жити з таким волоссям.
Нажаль людина влаштована ті хто мають пряме волосся хочуть його закрутити, а ті хто мають кудряве волоссячко все життя його вирівнюють
Намакушка
• 06 мая 2024
Ответ дляБаба_Воля
Навчитися жити з таким волоссям.
Справа в тому, що воно недостатньо кучеряве, щоб виглядати гарно і недостатньо пряме, щоб можна було зробити гарну стрижку. Поки носила довге, можна було якось гарно зачесати, зав´язати хвіст. Тепер мені довге не личить, такий вік, обличчя змінилось. А будь-яка стрижка довжиною до плеч і коротше потребує щоденної укладки, інакше на голові казна що.
Куда_бежать• 06 мая 2024
Ответ дляНамакушка
Почему то мне кажется, что у меня та же проблема. Но у меня руки не стоят постоянно укладывать.