Курочка-чубаточка• Изменено 06 мая 2024
Болять нирки, який план дій, допоможіть, будь ласка
Дівчатка, що робити, щось вже не смішно, другий день болять нирки. Чоловік у відрядженні, мені в середу на роботу, допомогти мені нікому. Можу на машині завтра до лікаря поїхати, але ж це поки запишуть на прийом. Мені треба до сімейного спочатку чи одразу до уролога? Болять нирки, біль така ниюча, та брюшна порожнина болить, но-шпа не діє щось. Також на днях був сильний цистит та часті позиви в туалет, але це я повʼязувала з тим, що скоро менструація. От, власне, сьогодні і почалась. Шо робити, куди біжати?
Ще є температура субфебрильна, але це почалось раніше, разом із нежиттю
Вкаблучках• 06 мая 2024
Утром мочу сдайте общий развернутый. Результат может к обеду быть. Смотря где сдать. На узи записывайтесь. Говорите, что болит и надо срочно. И лучше уролог сразу. Семейный тут бесполезный
Курочка-чубаточка
• 06 мая 2024
Ответ дляВкаблучках
Спасибо, так и поступлю🙏
Блакитне небо• 06 мая 2024
З нирками до нефролога, а не до уролога.
Можете почати самостійно пити канефрон чи щось подібне, але до лікаря треба потрапити.
Курочка-чубаточка
• 06 мая 2024
Ответ дляБлакитне небо
Дякую!
Засомневаю• 06 мая 2024
Анализ мочи, крови платно, она недорого стоит и результат можно получить онлайн, дороже экспресс (результат быстрее будет). УЗИ желательно МПС системы (раньше 250 грн стоило, если платно, но день в день вряд ли сделают). Это все с утра можно сдать в любой частной лаборатории и тут же едьте к врачу. Можно, если что, взять номер телефона, и отправить ему анализы врачу, если он согласится.
Вкаблучках• 06 мая 2024
Ответ дляКурочка-чубаточка
Спасибо, так и поступлю🙏
Кровь еще делайте общий развернутый с формулой. Мне это все знакомо. Потому хотя бы эти 2 анализа и не тяните с визитом
Вкаблучках• 06 мая 2024
Ответ дляБлакитне небо
Нефролога сложнее найти. Обычно урологи этим всем тоже занимаются. Они чаще встречающиеся варианты )
Курочка-чубаточка
• 06 мая 2024
Уявляєте, майже 37 років, все було ок, останній раз в лікарні була на кесаревому 3 роки назад. Це я мабуть наїлась помідорів солоних, бо перед менструацією іноді кришу зносить.
Вкаблучках• 06 мая 2024
Ответ дляКурочка-чубаточка
Тогда бы мочевой давал о помидорах знать. Почки это все уже выше. Где-то могли застудить. Выздоравливайте
Курочка-чубаточка
• 06 мая 2024
Ответ дляAnnushka
если у вас месячные, то анализ мочи будет не показателен
лучше сдать кровь, биохимию развернутые и сделать узи
Поняла, спасибо❤️
Курочка-чубаточка
• 06 мая 2024
Ответ дляВкаблучках
Спасибо❤️
Вкаблучках• 06 мая 2024
Ответ дляAnnushka
Анализ мочи можно собрать и во время месячных. Все равно динамика нужна будет.
Море Щастя• 06 мая 2024
Идти к урологу или нефрологу, он назначит анализы и лечение. Какой ещё может быть вариант?
Джинци на Флісі• 06 мая 2024
Ответ дляКурочка-чубаточка
У вас часті цистити? Інфекція піднялась у нирки, пієлонефрит скоріше за все, нічого, пропʼєте антибіотики, все буде добре.
Море Щастя• 06 мая 2024
Ответ дляAnnushka
Неправда. Во влагалище тампон и собрать мочу. Врач уролог сказал, что это не помеха.
Вкаблучках• 06 мая 2024
Ответ дляAnnushka
не будет
во время месячных тольк катетером из мочевого будет показательный анализ
Надеюсь, что вы не доктор
Море Щастя• 06 мая 2024
Ответ дляБлакитне небо
Уролог точно так же занимается почками
Море Щастя• 06 мая 2024
Ответ дляAnnushka
не будет
Шо ж вы такой бред несете
Курочка-чубаточка
• 06 мая 2024
Ответ дляДжинци на Флісі
Так, хронічні, ще з дитинства. В дитинстві десь в 13 років був піелонефрит, але тоді була кров у мочі.
Відчим заставляв на 16 поверсі прибирати сніг з балкону, там був страшенний вітер. От тепер маю..
Море Щастя• 06 мая 2024
Ответ дляКурочка-чубаточка
Идите к врачу, вам сейчас назначат здесь кучу анализов и лечение. Анализы для почек сдаются разными способами. У врача свой план, он же и УЗИ назначит, если необходимо.
Курочка-чубаточка
• 06 мая 2024
Ответ дляМоре Щастя
Спасибо❤️
Море Щастя• 06 мая 2024
Ответ дляAnnushka
Т.е. вы утверждаете, что проводили сравнительный анализ ОАМ у одних. тех же женщин вне и в дни менструации и они не отличались?
Вы гарантируете, что никакой разницы и никакой погрешности в анализах при этом нет?
Я утверждаю, что вы несете бред
Курочка-чубаточка
• 06 мая 2024
Дівчата, ви навіть в такій темі знайшли як посваритися😅 обожнюю вас❤️
Море Щастя• 06 мая 2024
Ответ дляAnnushka
Я готова признать свою ошибку, можете аргументировать свое мнение или дать ссылку на исследования?
Как человек, живущий с МКБ более 20 лет, и сдающий часто анализы, в том числе во время КД, лечащийся у разных врачей.... могу сказать, что это не мнение из Гугла , а реальность.
Перші дні то казочки, у мене після операції запалились нирки, та так що чуть дуба не дала. Перші дні теж спочатку не зрозуміла що це поясниця болить так і чого. Про нирки подумала тільки після того, як потрапила до лікаря і от коли піднявсь нирковий тиск тоді і почались ягідки. Запальний процес краще збити зразу, бо якщо він підніметься, то там хіба швидка спасе. Він піднімається різко і зразу до стану обморочного. Мені прописували 3 препарата : від грибка, антибіотик і протизапальний. Там нема що досліджувати, лікування завжди таке і є. Дають від усього , бо дуже швидко погіршується стан. Уже після зникнення симптомів або частково, роблять аналізи, щоб визначити причину : узд обовязково, аналіз мочі, деколи крові (але кров рідко інформативна) . Чому кажу швидко погіршується, в гострій формі, у вас є 5 днів, чекати на аналізи і черги собі гірше. Назначала тоді головний уролог лікарні.