Качка в тапцях• 07 мая 2024

Чи можна пригощати половиною паски?

Знайома в церкву на освячення корзинок принесла мені пів паски відрізаної ніби сама пекла і я маю спробувати. Хотіла в мою корзинку вкинути , я не дала, сказала дякую не треба, ледве відбилася від її гостинця.
Дівчатка , таке питання то що таке було ?
Навіщо мені відрізана половина паски? Невже на цілу маленьку не хватило тіста раз вже так їй хотілось мене пригостити чи то з якоюсь другою ціллю була та половина?
Мочалкин блюз• 07 мая 2024
Яка ви тошнотна
Блондинка в Законе• 07 мая 2024
Якась ви перелякана
Не будь КакСвета• 07 мая 2024
Яке їхало, таке здибало )
автор Качка в тапцях • 07 мая 2024
Ответ дляБлондинка в Законе
Якась ви перелякана
Та ні не перелякана, просто навіщо мені вже порізана паска? Ви б взяли напевно
Блондинка в Законе• 07 мая 2024
Ответ дляКачка в тапцях
А навіщо вам ціла паска?
Пупуговка• 07 мая 2024
Ответ дляКачка в тапцях
а я бы взяла, не вижу проблему. еще и целую тему накатали, такое ж важное событие!
marishka1001• 07 мая 2024
Багато хто так пригощає. Взагалі нічого дивно не бачу,половина чи ціла
Трусиковед• 07 мая 2024
Автор, а почему вы испугались? Что плохого?
автор Качка в тапцях • 07 мая 2024
Ответ дляБлондинка в Законе
А навіщо вам ціла паска?
А якщо іншу половину вона на кладовище понесе чи ще десь діне .. ви не вірите в таке, маєте право
Не рахую, а вважаю• 07 мая 2024
Ото ви душна, автор. Обмінюються і половинками, и четвертинки на роботу потім несуть до чаю. Вам так була від неї нада ціла паска? О, боже...Сподіваюсь, ви пасковий тріль.
Голубка миру• 07 мая 2024
Ну ви і тошнотік
автор Качка в тапцях • 07 мая 2024
Ответ дляmarishka1001
Ніколи не бачила такого
Блондинка в Законе• 07 мая 2024
Ответ дляКачка в тапцях
Ну понесе на кладовище, чи псам скормить, чи сама з‘їсть, чи алкашу Петі віддасть… а вам що з того?
julia-678c• 07 мая 2024
Так а чего именно вы боитесь? Порчи?
автор Качка в тапцях • 07 мая 2024
Ответ дляНе рахую, а вважаю
Мені від неї зовсім нічого не треба, я достатньо забезпечена, мене паски свої були , просто чого саме половина
Щира українка• 07 мая 2024
Ответ дляБлондинка в Законе
Якась ви перелякана
А напуркуа такие угощения? Цирк и колуны. И вообще я впервые такое слышу, чтобы паску разрезали и половиной угощали
автор Качка в тапцях • 07 мая 2024
Ответ дляБлондинка в Законе
Чого ви така агресивна ? Я тут нікому не хамлю , ви також можете спокійно спілкуватися
julia-678c• 07 мая 2024
Ответ дляКачка в тапцях
Так и просили бы у нее
Марися_• 07 мая 2024
Багато хто так пригощає, нічого тут такого, а як так дивитись то взагалі нічого не можна, а як уявити що діти з могилок збирають цукерки та їдять ...
Трусиковед• 07 мая 2024
Ответ дляКачка в тапцях
Так принято, делиться/обмениваться пасочками.
Хорошо, что не взяли, а то потом бы язык обпекли чаем, и женщину ту обвиняли
Марися_• 07 мая 2024
Ответ дляКачка в тапцях
Ти вона Вас спробувати дала, в цей день кажуть 12 пасок бажано скуштувати)
Блондинка в Законе• 07 мая 2024
Ответ дляКачка в тапцях
Ну от ви в моїх словах агресію бачете, а діях тої пані якийсь умисел підступний, в половинці паски — страшне прокляття. Що з вами не так, подумайте?
автор Качка в тапцях • 07 мая 2024
Ответ дляЩира українка
То ви згодні зі мною ? Що половинка паски якось дивно ?
Не рахую, а вважаю• 07 мая 2024
Ответ дляКачка в тапцях
Це була спроба підкладу! Тепер її мерці, яким вона іншу половину віднесла, будуть до вас приходити вночі!
автор Качка в тапцях • 07 мая 2024
Ответ дляЩира українка
Я також , але ж бачите для багатьох це норма.
трішки в шоці від відповідей
Веккy• 07 мая 2024
Ответ дляБлондинка в Законе
Якась ви перелякана
Наоборот все правильно. Че за бред собачий . Я первый раз такое слышу , что угощают половиной паски
Щира українка• 07 мая 2024
Ответ дляКачка в тапцях
Полностью. Я впервые слышу что такое возможно. Или мудачка или сектактантка какая то.
Продавчиня кіз• 07 мая 2024
Ответ дляКачка в тапцях
Может вторую половину она кому-то еще отдала ил просто экономная, а похвалы хотелось, если вы во все это верите то и целая тогда ничем не лучше) Я не особо люблю чужую выпечку, как правило на мне невкусная, поэтому тоже бы не радовалась такому презенту, но так принято пасками обмениваться, не знаю откуда пошло.
Веккy• 07 мая 2024
Ответ дляmarishka1001
Никого за всю жизнь не видела , чтоб так угощали. Это типа жалко дать целую ?
автор Качка в тапцях • 07 мая 2024
Ответ дляВеккy
Дякую за підтримку. Для мене це також дивно і не приємно