Гжегож Бженчишчикевич• 07 мая 2024
Нервує свекруха
Мене нервує свекруха, ніби вона до мене і нормально ставиться, але я постійно відчуваю, що щось не так. Вона має дуже сильний вплив на мого чоловіка, як вона сказала, так він і робить. Вона навіть йому одяг купує та вирішує, що краще купити. Чоловік весь день з нею на гучномовці розмовляє, якщо кудись їдемо, то цілу дорогу з нею бесідує. До того ж постісно приходить до нас, не запитуючи нашу думку ( житло ми орендуємо), а на днях я взагалі дізналась, що вона дає чоловіку гроші на оренду квартири цілої, я свою половину йому повертаю, а вона в результаті думає, що це вона платить та поводить себе як удома. Я вже не можу це терпіти, на фоні нервів почались проблеми зі здоров´ям, що порадите??
Морковна• 07 мая 2024
Ви створили тему про свекруху. А вона тут взагалі ні до чого. Проблема саме у ваших стосунках з чоловіком
Не рахую, а вважаю• 07 мая 2024
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Ви її не бачили))
Здається ви викладали фото
Пухнасті штани• 07 мая 2024
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Виходить, що так((
Вас наказывали в детстве. И вы продолжаете над собой издеваться. И он и его мать.
А зачем?
Почему Вы считаете что Вы не заслуживаете хорошего человеческого отношения к себе?
А зачем?
Пухнасті штани• 07 мая 2024
Ответ дляМорковна
У них нет отношений.
Ею пользуются, пользуются ее деньгами, она считает что это норма.
Мушля з Криму• 07 мая 2024
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Мої родичі з дитинства мною маніпулювали, якщо щось не так, то змушували мене відчувати провину, хоча я і не була винна
Бежать, менять отношение к себе и стать счастливой.
Та прям багіня• 07 мая 2024
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Я не надто красива, в мене не ідеальна фігура, не розумна, не успішна
У мене велика жо і великий ніс, посередній розум, кар´єру вже не зроблю і вік за 40. І я така класна))) І чоловік так вважає, бо що йому лишається)) Вчіться любити себе просто так, не шукайте за що
Вумна вутка• 07 мая 2024
Що у вас за відносини, що ви платите ’свою’ частину? Тікайте, бо краще не буде
Та прям багіня• 07 мая 2024
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
І шо, за це треба карати себе таким злиденним життям?)
Гжегож Бженчишчикевич
• 07 мая 2024
Ответ дляПухнасті штани
А зачем?
Тому, що до мене по людський практично ніхто не ставився, мама била, обзивала по різному, брат лише грошей позичає, двоюрідний теж. Ніхто за людину мене не сприймає, тому тут не можливо себе полюбити
Та прям багіня• 07 мая 2024
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Якщо Ви розумієте причини, то це перший крок до подолання проблеми. Це треба пропрацьовувати
Гжегож Бженчишчикевич
• 07 мая 2024
Ответ дляТа прям багіня
Я думала, що так. Що нічого кращого нема, що чекати((
Пухнасті штани• 07 мая 2024
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Они могут даже кататься на люстре. Это не имеет никакого значения. Вы должны теперь сами себя любить и уважать.
Сами, понимаете?
Мушля з Криму• 07 мая 2024
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Виходить, що так((
Так Ваш брак все равно обречён с таким отношением к себе.
Неуважение, нелюбовь к себе будет его со временем раздражать, бесить. Он Вас заменит.
Гжегож Бженчишчикевич
• 07 мая 2024
Ответ дляТа прям багіня
Я ходила до психолога, але мені не допомагало
Пухнасті штани• 07 мая 2024
Ответ дляТа прям багіня
Она не понимает как это - любить саму себя.
Ей для этого нужен кто то посторонний.
Пухнасті штани• 07 мая 2024
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Как можно проветрить Вашу голову?
Вот правда, хочется взять лопату и отбрасывать.....
Та прям багіня• 07 мая 2024
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
У вас криві установки. Це пропрацьовується
Гжегож Бженчишчикевич
• 07 мая 2024
Ответ дляПухнасті штани
Как можно проветрить Вашу голову?
Не знаю, сама б зрадістю це зробила
Шалена красуня• 07 мая 2024
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Ви її не бачили))
Автор, в 24 роки навіть 100 кг виглядають непогано, молодість і пружність шкіри - великий плюс.
Навіть якщо ви нерозумна і все решта, що ви там понаписували про себе, то можете розглянути роботу домогосподарки на платній основі, через агентство. Нянею, доглядальницею. Зараз ви це робите безкоштовно.
Пухнасті штани• 07 мая 2024
Ответ дляТа прям багіня
У нее ужас ужасный в голове(((
Чтобы человек так себя не уважал.
Пухнасті штани• 07 мая 2024
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Не знаю, сама б зрадістю це зробила
Автор, что должен сделать Ваш супруг, чтобы Вы от него ушли?
Не рахую, а вважаю• 07 мая 2024
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Дякую))
Автор, у вас нещодавно був день народження (в березні вам було ще 23). Що чоловік подарував?
Гжегож Бженчишчикевич
• 07 мая 2024
Ответ дляПухнасті штани
Зрадити або вдарити
Та прям багіня• 07 мая 2024
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Значить, йти до іншого, поки не допоможе. До речі, в багатьох містах є безкоштовні групи
Мушля з Криму• 07 мая 2024
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Зрадити або вдарити
А разве он Вас уже не предаёт, когда обманывает на деньги.
Пухнасті штани• 07 мая 2024
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Зрадити або вдарити
А потом Вы сядете на Советчице и будете писать что другая женщина разбила Вашу семью и она такая перетекая?
Пухнасті штани• 07 мая 2024
Ответ дляМушля з Криму
Это не повод
Шалена красуня• 07 мая 2024
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
В ютубі багато безкоштовних блогерів, які ставлять мізки на місце. Ви повинні самі себе витягнути. Родичів всіх нах... заблокувати.
Пухнасті штани• 07 мая 2024
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Зрадити або вдарити
Зрадити.....а за ним очередь стоит?
Шалена красуня• 07 мая 2024
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Зрадити або вдарити
Зробіть це перша та підіть з гордо піднятою головою. Ото вони здивуються