Вельшановна• 07 мая 2024
Планирую беременность, какие анализы проверить?
2 месяца не получалось. Решила сдать анализы. Какие обычно сдают? К гинекологу записалась через 10 дней аж
Лялька в колисці• 07 мая 2024
Так и выясните у него. Проверьте карточку, ребенок- дорогое удовольствие
Lesik_2013• 07 мая 2024
Щитовитку перевірте (Т3, Т4, АТПО, тощо), загальний аналіз крові, АМГ, ФСГ, пролактин сечу, інсулінорезестентність. УЗД молочних залоз гінекологічне УЗД, УЗД щитовитки.
Вельшановна
• 07 мая 2024
Ответ дляДобродійка
Перед плануванням на віруси і зппп щоб не було сюрпризів
Зппп это что
Lesik_2013• 07 мая 2024
Ответ дляДобродійка
Що таке зппп?
Добродійка• 07 мая 2024
Ответ дляВельшановна
Зппп это что
Заболевания передающиеся половым путем, мікоплазми уреаплазми і т д
Горня капучіно• 07 мая 2024
Ответ не по теме. Стоматолог в первую очередь, пролечить все зубы. Бо если заболят зубы во время беременности будет ж..
Все знаю від і до• 07 мая 2024
Спочатку сходіть на узд, перевірте чи є овуляція. Тоді відпадуть ті списки гормонів і гроші збережете.
Вельшановна
• 08 мая 2024
Ответ дляГорня капучіно
С этим все в порядке) недавно брекеты сняла
Lesik_2013• 08 мая 2024
Ответ дляВсе знаю від і до
Овуляцію треба щомісяця моніторити. Я коли ходила до репродуктологів, вони в першу чергу хотіли знати про щитовитку, інсулінорезистентність, АМГ, ФСГ, пролактин. Коли вже потім приходила з фолікулометрією за пару місяців, то, звичайно, картина була яснішою.
Все знаю від і до• 08 мая 2024
Ответ дляLesik_2013
Через два місяці планування ніхто не біжить до репродуктологів. Тут просто треба зрозуміти причина в тому, що мало планують чи нема овуляції. А те все, що ви написали блокує овуляцію, якщо не в нормі.
Маргарита sh• 08 мая 2024
Вам гинеколог и выпишет нужные анализы в соответствие с вашим анамнезом )Не сдавайте заранее
Lesik_2013• 08 мая 2024
Ответ дляВсе знаю від і до
Овуляція може бути, а запліднення не бути. Є різні випадки.
Все знаю від і до• 08 мая 2024
Ответ дляLesik_2013
І яким боком до цього пролактин? От з цікавості поясніть як ви розумієте?
Lesik_2013• 08 мая 2024
Ответ дляВсе знаю від і до
Все знаю від і до• 08 мая 2024
Ответ дляLesik_2013
фото
Пролактин блокує овуляцію! Я це знаю і написала вам вище. А ви мені скріни з гугла з загальними фразами)). Якщо є овуляція, то здавати пролактин не потрібно!
Все знаю від і до• 08 мая 2024
Ответ дляLesik_2013
От як пролактин по вашому впливає на те, що овуляція є, а запліднення нема?
Lesik_2013• 08 мая 2024
Ответ дляВсе знаю від і до
Не здавайте, Вас ніхто не примушує.
Додекаэдр• 08 мая 2024
Ответ дляВсе знаю від і до
Тут, напевно, пролактин з прогестероном, можливо, переплутали)))
Все знаю від і до• 08 мая 2024
Ответ дляДодекаэдр
Можливо й так, але з таким підходом можна робити мрт всього тіла після кожного чиху і підвищення температури)))