Уси Пуси• 08 мая 2024
Смарт-ваги Xiaomi Mi Smart Scale 2, хто користується, глючать?
Зараз у мене механічні ваги, купувала до цього двоє електронних, але вони швидко виходили з ладу і показували неправильну вагу. Наче гарні відгуки про xiaomi, але сумніви беруть. Або порадьте інші надійні. Дякую!
Шаманю второпях• 08 мая 2024
Чудові, дома були і за кордоном теж їх замовила, після спроб користуватись місцевими.