Баба на горошині• 08 мая 2024
Дезодорант у вашого підлітка який? Щоб не був різкий запах і натуральний 12 р
Дівчинка
Де купити з нормальним складом
Дуже дякую всім
Та чекаю фотки🫡
Де купити з нормальним складом
Дуже дякую всім
Та чекаю фотки🫡
ГейТуда• 08 мая 2024
У дочери такой как и у меня. Рексона, Дав, берем то что ей больше нравится, сейчас перешли на спреи, ей лучше от пота защищают.
Залатавая• 08 мая 2024
Все, що натуральне не допомагає. У підлітків дуже інтенсивно виробляється запах.
ГейТуда• 08 мая 2024
Ответ дляЗалатавая
Вот с этим согласна. Брала спрей с хорошим составом без солей алюминия, та то вообще бред(
Забагаловка• 08 мая 2024
автор, попробуйте соду, ни следов на одежде, ни запаха. на мокрые руки растереть щепотку подмышками потереть.
дамаАмстердама• 08 мая 2024
Якщо волосся під пахвами не видаляти, дезодорант буде допомагати на пів дня, якщо волосся немає любий гарнієр легко справляється.
Тоска в носках• 08 мая 2024
Ответ дляЗалатавая
До 15 років купляла натуральну вєлєду, зараз користується, як і я - коллістар.
Вважаю, той майже дитячий вік можна пережити без алюмінію.
Сумка з негодою• 08 мая 2024
Ответ дляЛукава Кішка
Такий, запах унісекс, склад класний
С таким даже я воняю через пол дня, а подростки ещё более интенсивны.
Залатавая• 09 мая 2024
Ответ дляТоска в носках
Моїй дочці це не допомагає. Від неї дуже сильно пахне потом. Лікар переконує, що це минеться найближчим часом і я сподіваюсь, що тоді можна буде перейти на щось натуральне.
Круто, що вам підійшла Веледа і коллістар. Мені Веледа взагалі не підійшла. Купувала в них різне і тилькі викинула гроші.