Сердючка• 09 мая 2024

Наснився сон з мого минулого, моє студентство.

Як ми з подругою стоїмо наводимо красу перед дзеркалом , як я задоволена своєю зовнішністю, струнка фігура, міні спідничка, біла кофтина(хоча тоді я була геть не задоволена з собою, вся в прищах, і одяг в мене був дві кофти навперемінку і штани))). Як за все платили мої батьки, купували все батьки. Я відчула ту атмосферу у ві сні, як ми запізнились на пару, як я підсіла в аудиторії до того хлопця, який мені подобався(з яким у нас нічого не вийшло), але зараз я частенько його згадую і сумую за ним(. І на тому моменті коли він на мене глянув і я підсіла до нього, ми мали почати діалог..але ні. Будильник спрацював( і потрібно було прокидатися на роботу. Прокинулась якась незадоволена собою, глянула в зеркало, розповніла зовсім..зараз можу собі дозволити кращий одяг, догляд, косметику, але все щось не те, немає тих барв тих емоцій, робота в жіночому колективі, де кожен день одне і теж, звідки я хочу звільнитись, але піти внікуди не можу .. Сум за тими часами, коли була безтурботна.
Крошка Енот• 09 мая 2024
Розкажить це своєму психотерапевту. Йому буде, про що з Вами балакати

Леді Душка• 09 мая 2024
Це просто сон. Ви не були б щасливі з тим хлопцем. І час не може залишитись незмінним. А зовнішність це просто зовнішність, вона немає значення.
руки_Крюги• 09 мая 2024
Это вам намек, что нельзя себя запускать. Можно в любом возрасте собой заниматься и внимание будет от мужчин
автор Сердючка • 09 мая 2024
Ответ дляКрошка Енот
В мене його немає..
Леді Душка• 09 мая 2024
Ответ дляруки_Крюги
Да. Во время войны самое важное это внешность и внимание мужчин
руки_Крюги• 09 мая 2024
Ответ дляЛеді Душка
Вам не важно ни в какое время, я смотрю. Оправдание лени. А другим вот важно.
Леді Душка• 09 мая 2024
Ответ дляруки_Крюги
Глупости какие-то. Сейчас важно выжить. А не макияжи, шмотки или внимание каких-то мужиков.

руки_Крюги• 09 мая 2024
Ответ дляЛеді Душка
А я думаю, почему все замотались в мешковину и даже душ не принимают?
Аааа, поэтому
Чумачечая Весна• 09 мая 2024
Я вас понимаю и это правда подростковый возраст и молодость не вернуть,в том возрасте действительно мир был наполнен яркими красками
Леді Душка• 09 мая 2024
Ответ дляруки_Крюги
Аааа, поэтому
Фанатам святой мотни и штанов в доме лучше подняться в отдел ’нет жизни без мужика’.
руки_Крюги• 09 мая 2024
Ответ дляЛеді Душка
Ага. Сейчас все начнем мечтать располнеть кг на 100, и чтобы ни одного мужика в районе не было распугаем внешним видом
Леді Душка• 09 мая 2024
Ответ дляруки_Крюги
Абсолютно все равно. Причем тут вид и мужики? Это смысл жизни?
Леді Душка• 09 мая 2024
Ответ дляруки_Крюги
В целом это неплохая идея. Если стать жирной100+ кг поможет избавиться от надоедливых мужиков, то можно попробовать.