Асталависта бэйби• 09 мая 2024

купівля генератоа на будинок

живу не в Україні, моя квартира в новому ЖК пустує.
мешканці хочуть скинутись на генератор для дому для:
а) води,
б) ліфта (в мене 2 поверх).
Я не проти, але коли я повернусь. Зараз я просто живу в 0, і вільних коштів нема взагалі. Працюю (не отримую допомогу).
Вільних коштів просто нема. Хіба не куплю дитині босоніжки - і т.п.
Але це новий ЖК, і пранують включити в платіжку за комунальні 5 тис грн.
Це нормально сказати, що оплачу при поверненні, а зараз не можу?
Туфли в чешуе• 09 мая 2024
А якщо не повернетесь? Ми не живемо в квартирі, здаємо на все, на що збирають. Теж купували генератор, але ще восени.

МЧСница• 09 мая 2024
Цілком нормально, Ви ж не відмовляєтеся. У багатьох зараз не густо з грошима. Тим більше Ви не проживаєте.
автор Асталависта бэйби • 09 мая 2024
Ответ дляТуфли в чешуе
ну а якщо я не можу оплатити, то що мені зробити?
Летюча помилка• 09 мая 2024
Ответ дляАсталависта бэйби
Автор, це Тайм?
В мене те ж саме питання
Не планую оплачувати той генератор
МЧСница• 09 мая 2024
Оплачуйте поки комунальні за мінусом цієї суми, а коли з´являться кошти, оплатите борг.
Бабайко• 09 мая 2024
Ответ дляАсталависта бэйби
Квартиру продать.
Скользкая• 09 мая 2024
Ответ дляБабайко
Квартиру продать.
І я за те щоб дивитись правді в очі. Третій рік війни. Кормити людей обіцянками «що ось колись я повернусь і сплачу»…
Я також, автор, за кордоном якщо що. Мости вже всі рублять
Дайте подуться• 09 мая 2024
я выехала - денег лишних нет
и вообще - у меня второй этаж, мне тот лифт и вода не надо, и так все хорошо

Прекрасно что у вас так, но люди живут, что то планируют, слава богу, если большинство ЗА - то раскидают по платежках, говорить никому ничего не надо. Когда сможете - тогда и оплатите
Бабайко• 09 мая 2024
Ответ дляСкользкая
От того что вы и автор выехали, оставшимся поставить жизнь на паузу?
По вашей логике не должны вы и придомовую оплачивать, если не ходите по ней 2 года?

из желе я• 09 мая 2024
Ответ дляАсталависта бэйби
у вас буде просто висіти той борг
автор Асталависта бэйби • 09 мая 2024
Ответ дляБабайко
якби я там проживала, то вважала б за доцільне поділити між тими, хто там проживає
автор Асталависта бэйби • 09 мая 2024
Ответ дляиз желе я
у вас буде просто висіти той борг
ага, а потім суд
Скользкая• 09 мая 2024
Ответ дляБабайко
Я как раз с вами согласна. И призываю автора или сдать или продать квартиру и оплачивать всё. Люди живут дальше и ждать что она когда-то может быть вернется смысла нет
из желе я• 09 мая 2024
Ответ дляАсталависта бэйби
ага, а потім суд
дивлячись який буде борг, за 5 тис навряд чи будуть судитись
автор Асталависта бэйби • 09 мая 2024
Ответ дляБабайко
якраз я оплачую щомісяця комунальних на 1500 грн, а взимку біля 3000 (опалення на трохи вмикають), тому не треба.
Летюча помилка• 09 мая 2024
Ответ дляАсталависта бэйби
ага, а потім суд
Ви договір на обслуговування будинку з УК підписували?
Чи лише отримали виписку про право власності?
Бабайко• 09 мая 2024
Ответ дляАсталависта бэйби
Между ними и так поделено ваше отопление квартиры, где у вас в квартире выключен счетчик и отапливается она за счет соседних квартир
автор Асталависта бэйби • 09 мая 2024
Ответ дляБабайко
ні, я писала вище. всі комунальні оплачую
БезПаспортаНеПродаю• 09 мая 2024
Я б відновилася до такого, як до комуналки. Тобто, не пручалася, але, якщо немає можливості оплатити зараз, розуміла б, що буде борг, який, врешті, сплачу.
Це багатоквартирний будинок і, стосовно того, чим користуються спільно всі сусіди, мають долучатися всі мешканці. Інакше всі місця і блага, які в сумісній власності, перетворяться на треш.

автор Асталависта бэйби • 09 мая 2024
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
але ж я оплачую охорону, опалення, всі обов´язкові витрати.
і на такі витрати просто зараз нема можливості.
якби мені сказали пів року тому - оплатила б і все
Туфли в чешуе• 09 мая 2024
Ответ дляАсталависта бэйби
ага, а потім суд
Ну так знайдіть ті гроші та заплатіть
Бабайко• 09 мая 2024
Ответ дляАсталависта бэйби
Ну такое)
У нас тоже все говорят что вкл у них отпление. Но мы же видим показания по 000 все 2 года
автор Асталависта бэйби • 09 мая 2024
Ответ дляБабайко
Ну такое)
я вмикала, бо це в моїх інтересах.
’внизу’ і ’зверху’ ніхто не живе, там не вмикають. а в мене меблі, техніка - тому вмикала.
звичайно, в квартирі не було +22, але і не холодно аж
БезПаспортаНеПродаю• 09 мая 2024
Ответ дляАсталависта бэйби
За 5000, якщо ви сплачуєте все, ніхто вас до суду притягати не буде. Врешті, можна спокійно сусідам пояснити, що зараз можливості немає, але ви не відмовляєтеся.
Запевняю, за місяць на генератор, всеодно, не назбирають. Два-три місяці точно будуть збирати.
автор Асталависта бэйби • 09 мая 2024
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
а хто тоді буде покривати цей борг? якщо все розділять порівну?
половину квартир 100% не заплатять.
УК на себе не візьме цей борг
Електрохарчування• 09 мая 2024
Ответ дляАсталависта бэйби
Ви сама собі суперечите.
Зараз нема оплати за опалення, якраз за літо частинами оплатите за генератор 5 тис.
В чому проблема?
Шукаєте тут підказки, як не платити?
Летюча помилка• 09 мая 2024
Особисто я не оплачую комунальні.
Забудовник не виконав всі свої зобовʼязання і не підключив будинок до загального енерго та тепло постачання.
І ще досі незрозуміло як буде надалі.
Генератор - це буде ще одна класна стаття для УК щоб ще більше намахувати на платіжках, як зараз вони роблять з лічильниками електроенергії та тепла.
Буду чекати до поки забудовник не виконає все, що має, лише тоді підпишу договір на обслуговування і почну сплачувати комунальні та все інше.
автор Асталависта бэйби • 09 мая 2024
Ответ дляЕлектрохарчування
Ви сама собі суперечите.
В чому проблема?
Шукаєте тут підказки, як не платити?
я ж писала, раніше оплатила б.
саме зараз складна фінансова ситуація.
я завжди все сплачую, але страждає через це дитина. от я відмінила дитині басейн і танці, бо не тягла.
тому я не хочу дальше урізати себе через не такі обовязкові для мене витрати
автор Асталависта бэйби • 09 мая 2024
Ответ дляЛетюча помилка
Особисто я не оплачую комунальні.
І ще досі незрозуміло як буде надалі.
та ще не факт, чи цей генератор поставлять.
або куплять вдвічі дешевший.
якщо забудовник включився - значить йому це вигідно
Летюча помилка• 09 мая 2024
Ответ дляАсталависта бэйби
або куплять вдвічі дешевший.
Я спілкувалась з цього питання зі знайомим юристом, і той каже, що в нашому випадку забудовник ніколи не буде у мінусі) Він використає схеми та можливості і зробить так, що власники самі будуть сплачувати за його провтики та недоробки, в них є вже давно пропрацьована схема. Навіть цю різницю по вартості за кВт вони розкидують по всім лічильникам)
Дуже хвилююсь, як вирулиться ця ситуація, бо зараз ми всі у заручниках