dArtagnan• 10 мая 2024

Мосейчук: "Меня заказали"

Как выяснилось, все обвинения против Мосейчук по поводу находящегося за границей сына - результат заказа врагов.
"Очевидним для мене лишаються те, що існують люди в Україні і росії, які намагаються дискредитувати мене, розхитати ситуацію в середині країни, використовуючи такі підлі методи. Більше того вони є авторами та ідейними натхненниками ботоферм, гібридної пропаганди, очернення та брехні. Замовлені пости в телеграмі! Тисячі коментарів написаних під копірку: «як ти вивезла з країни свого сина?», «де ховаєш сина-ухилянта?». Я ніколи не посягала на приватність людей та дотримувалась принципу, що сімʼя — це особисте", - Наталя Мосейчук.

"Зазначу, що на боротьбу з жодним іншим українським медійником не вкладалися такі шалені ресурси, як з метою мого приборкання. Тому українці, я вкотре закликаю вас — не піддаватися маніпуляціям", - підкреслила Мосейчук.

Я только не понял: ее сына за границу тоже отправили враги?
Стешк@• 10 мая 2024
Ответ дляnatlem
А за що їм воювати? Діти жили то в Німеччині, то у США. І майбутнє пов´язують явно не з Україною, незалежно від війни. Їх мама у США (чи де зараз?) Заради чого дітям кидати свою матір, навчання і їхати у воюючу країну? Щоб комусь на Порадниці легше стало? Почніть зі своїх дітей і своїх чоловіків. Я далеко не прихильник Кличка, але вважаю напад на його дітей абсурдним. Там 100 % вже давно інше громадянство є, я взагалі не пам´ятаю, щоб вони в Україні жили. Але саме ці діти мають їхати і захищати вас, правда?
До речі, брат кличка у перші дні війни був поруч з старшим. Ось це не може не викликати повагу. Бо тоді ще не було зрозуміло чим скінчиться. Він міг сидіти у США спокійно, але став поруч з братом. На мій погляд - це чоловічий вчинок, обом було що втрачати.
Хто у владі - їх діти і сім´ї мають жити в крані, навчатись в ній теж.
Це повинно бути обов´язковим пунктом, тільки тоді і будуть робити щось для країни

natlem• 10 мая 2024
Ответ дляСтешк@
Головне, щоб ви пам´ятали про це, коли віддаєте голос за кандидата.
Дивні люди - спочатку самі обирають, потім невдоволені. Чи виборці не знали, що сім´я кличка живе за межами України? Знали. Самі голосували? Самі....
Але у випадку кличка принаймі його брат прилетів зі США підтримати брата на початок війни, хоча міг і не летіти, і навпаки - залишити Київ. Тобто, в критичній ситуації сім´я якраз була в Україні. Жінці і дітям там нічого було робить взагалі, якби русня зайшла у Київ, то знищили б і жінку, і дітей.
aliss-trikotag.com.ua• 10 мая 2024
Як вони вже усі задрали. Якщо не дують їм в дупцю, то ботоферма, пропаганда. Найкращій захист - це напад. І скільки ми це все будемо терпіти, аа?
Jimson• 10 мая 2024
Ответ дляСтешк@
Видимо, еще тогда ему пообещали трон, как уехать
Тогда Владимир Александрович еще маленький был, известность к нему пришла значительно позже, когда он стал фронтменом команды ’Запорожье — Кривой Рог — Транзит’ (капитаном был Гуликов)
Alena.i• 10 мая 2024
Ти ба як заспівала.
Так син то вже повернувся і готується на нуль?
Вера• 10 мая 2024
Это её Холоденко заказала)
Jimson• 10 мая 2024
Ответ дляAlena.i
Ти ба як заспівала.
Даремно ви так, хлопець сам-один утримує весь гамбурзький фронт. Ви вважаєте, що йому легко?
herba fresca• 10 мая 2024
Ответ дляСтешк@
Согласна
vlad-svs• 10 мая 2024
Ответ дляВэнди Стар
наивность.. это состояние непроходимое
да, только гетьман Петя спасет страну

Takamaka• 10 мая 2024
Ответ дляrainbow2018
Терпіти не можу Мосейчук, але її син за кордоном з 2019 року. Фактично, пред´явити йому ухилянство немає приводу. Те, що вона - скажене безпринципне провласне дзявкало, цього не міняє.
То чому ж масово пред’являють ухилянтство усім чоловікам, що емігрували до початку великої війни? Чому відмовляють у консульських послугах? Чому погрожують повернути ледь не силоміць? Чи «єта другоє»? Її сину і тисячам таких як він, то виходить можна, а іншим — ні? Її син «емігрант», «це його вибір», а всі інші емігранти — ухилянти і вибору в них бути не повинно?
Просто запитання, заради справедливості. Синів не маю, якщо що.
Стешк@• 10 мая 2024
Ответ дляnatlem
Слухайте, у влади ті, за кого ВИ голосуєте)
Діти мають право жити там, де хочуть. Кличко з жінкою весь час жили на дві країни - вона з дітьми окремо, він окремо. У нас купа жінок, розведених з чоловіками, які живуть з дітьми в Україні, а чоловік живе в азіатській країні, наприклад. Яка матір відправить при цьому свою дитину у воюючу Сирію чи Ірак до тата, щоб її дитина захищала сирійський чи іракський народ? Маячня повна. Діти будуть там, де їх матір (якщо з нею росли) і де бачать своє майбутнє.
Їх статус має накладати певні обов´язки і їх діти і сім´ї мають їх підтримувати. Якщо ні - то у відставку.
Коли у Польщі будували нову країну, то ніхто з керівницва і також їх родини не мав права займатися бізнесом, навіть саджали. У нас всі закони під себе...
Olenka_bum• 10 мая 2024
Ответ дляdArtagnan
Она ответила: сын в Германии, но это его личный выбор. Значит, не уклонист, как те, к кому в дверь постучит СБУ.
Ага, у нього є особистий вибір, а у інших чомусь цей самий вибір забрали
Olenka_bum• 10 мая 2024
Ответ дляdArtagnan
Если серьезно, то я раньше не хотел учавствовать в выборах, потому что не видел выбора. Но теперь - принципиально проголосую за самого результативного соперника зе, даже если этот соперник будет нацистом-педофилом.
То есть вас так и не научило делать выбор более ответственно и обдуманно? Да...с таким подходом жесть ещё впереди
мульти1• 10 мая 2024
тупа курка, як журналіст повний 0
Павлик Равлик• 10 мая 2024
Ответ дляnatlem
Заради справедливості: діти Кличка мера все життя за кордоном з мамою. З жінкою він наче розлучився. Що дітям робити в Україні в такій ситуації?
Тим паче, зелену шоблу вони 💯 не обирали
sur_sur• 10 мая 2024
Ответ дляdArtagnan
Сын в Германии, и она его осуждает) младшего по-другому воспитывает))
sur_sur• 10 мая 2024
Ответ дляdArtagnan
А смысл скрывать? Пипл-то все равно хавает. Просто одни, как Кличко, Гордон, говорят ’Да, мои сыновья за границей, потому что у них другое гражданство, так что, идите на’. В нормальной стране это вызвало бы вопросы у людей: ’Если чиновник дает гражданство другой страны своим детям, значит. не верит в будущее своей страны и зачем он тогда такой нужен?’.
В Украине же вопросы не задают.
Они ни при чем)) это личный выбор сыновей))
Jimson• 10 мая 2024
Ответ дляСтешк@
Як ми можемо змусити їх, якщо вони навіть закони пишуть під себе? У нас кількість преторіанців (силових структур) серйозна, скажімо так. Наведу дуже старі дані просто для ознайомлення. Восени минулого року, коли все ще вірили у диво, мене за це буквально випатрали.
Fighter05• 10 мая 2024
Дівчата, ну що за претензії, залиште вже цю пречудову пані у спокої.

sur_sur• 10 мая 2024
Ответ дляPaolla
В одному з ефірів вона сказала, що він емігрант, він вчиться за кордоном. Дивіться не переплутайте, у неї емігрант, а у всіх інших ухилянти.
Вийшов з українського громадянства?))
Але ж ні)) Тоді як усі)) нехай Німеччина поверне його))
Решка7777• 10 мая 2024
Ответ дляherba fresca
Потому что сейчас война стала касаться очень многих.
Понижение мобил. возраста,усиление мобилизации ,не выдают документы мужчинам за границей без обновления данных в тцк,Польша обещает отправлять укр мужчин обратно в Украину,и все такое .

Недавно была шедевральная тема про повестки в Киеве.
Ах как так,в самом Киеве много стали повесток раздавать,какая наглость и когда это закончится.

А то что из сел,пгт, маленьких городов давно мужиков выгребли,так то пустяки,хи-хи.
Ой да...и куча флагов на кладбище( сельском
_Katya_1985• 10 мая 2024
второй Спартак Суббота, не зря у него брала интервью
Павлик Равлик• 10 мая 2024
Ответ дляnatlem
Думаєте, Кличко може вплинути на зелену владу?
kapira• 10 мая 2024
Паскуда
анна 1986• 10 мая 2024
В смысле - ’заказали’? Я как только ее высказывания услышала,сама пошла в гугл и почитала про двух ее сыновей 26 и 21г. и ’бывшего’ мужа. И всегда так делаю. К примеру сын и внук Ротару,помню как попались при попытке незаконного пересечения,их отправили в Киев и чудесным образом они выехали законно. И много у кого тоже сыновья так же чухнули. Почему как касается их детей,то это ипсо? Наши дети тоже хотят иметь возможность выехать и учиться за границей,чем наши хуже, почему наши долги отдавать должны и воевать,а их это не касается.пусть шурует вместо своих сыновей,а не распоряжается чужими детьми.
анна 1986• 10 мая 2024
Ответ дляrainbow2018
Он должен был вернуться. Начнем с того,какого вообще их дети все учатся за границей? Учатся,лечатся,живут. Пусть возвращаются или пусть идёт вместо сыновей и мужа или шурует из страны вслед за ними.
diana32• 10 мая 2024
Тема си...сына не раскрыта
Vlada-Maria• 10 мая 2024
Ответ дляСвітланкаОК
Ахахах жму руку абнімаю, сидить певно облизується))) Таку файну Пецю не захтіли, хай тепер виздихають, так? Так не достанься ж ти нікому!!!
наступного разу відповідайте ’сама дурна’)))) смисл буде той самий, що і написаної беззмістовної від безвиході верети, а писати буде менше

Раджу ще перечитати свої пости в темаїх 2019 року і повторити тих 2 слова своєму відображенню в зеркалі)
А виздихувати ви будете тепер не через Пецю, а через самих себе
Luxurygirl• 10 мая 2024
Ответ дляksyuha831
Їй треба прізвище змінити, їй більше Скабєєва підходить.
Скабеева хотя бы симпатичней
Vlada-Maria• 10 мая 2024
Ответ дляСтешк@
на жаль, не будуть, це марна надія. Скоріш перетворять країну на власне царство