Вітаю! Потрібна допомога, або консультація!
Ми сімейна пара , які не розписані і чекаємо дитину через чотири місяці. Знаходимося в Україні зараз.
Питання, які шанси в нас пройти співбесіду на виїзд в США ( звісно при запрошенню спонсора), якщо ми не одружені?
Love_Love_Love_• 11 мая 2024
Ответ дляSvitlo_
Вперше вони мабуть рік назад подавали.
Білорус, дві відмови + ( найважливіше) не був в Україні. Нічого не буде 100000%
На початках навіть купа москальні заїжали з українцями по цій програмі ( фіктивно). Зараз все
Ответ дляLove_Love_Love_
Інколи мені здається, що він і заміж її позвав, щоб отримати шанс злиняти з білорусі. Плюс вона його практично годує на данний час в білорусі. Вона архітектор, має закази в Україні онлайн
Love_Love_Love_• 11 мая 2024
Ответ дляSvitlo_
А хто за того адвоката платив ? ( p.s ви собі навіть не уявляєте на скільки це тупа і безглузда ідея). В нього є шанс перейти через Мексику, можливо навіть, посидіти в тюрьмі там, але якщо все вийде вони отримають хороші шанси легалізуватися
Ответ дляLove_Love_Love_
Я знаю все зі слів мами, каже вони найняли.
Love_Love_Love_• 11 мая 2024
Ответ дляSvitlo_
Дурні і глупі. Нічого не вийде, ідея провальна вже і судячи по всьому адвокат розводіла
Angel-Tereza• 11 мая 2024
Ответ дляTeonaa
А яка Вам різниця?! Як думає, то його справа. Добре що думає, значить є чим. Дивний комент. Мова взагалі не про це!
Я б також хотіла почути відповідь на це питання. Може і мій чоловік скористується порадою
Love_Love_Love_• 11 мая 2024
Ответ дляnata.ant
В мене знайому одобрили,він в европі ,в Україні не був з 20 року
Та тисячі одобрили. Але в цьому випадку про який ми говоримо, прямо, букет.
Не громадянин
Не був в Україні
БІЛОРУС
Не громадянин
Не був в Україні
БІЛОРУС
Ответ дляAngel-Tereza
Ну то і писати потрібно ж інакшим «тоном»🤷♀️
І я б хотіла,
Но сарказм той був так собі. Ніби їй автор мала відзвітувати спершу як чол відітє лі збирається чкурнути
І я б хотіла,
Ответ дляLove_Love_Love_
Не громадянин
Не був в Україні
БІЛОРУС
Не громадянин
Не був в Україні
БІЛОРУС
Да я розумію,просто написали що обов´язково повинен бути на території України на 11.02.22.Він ще не полетів,чекає поки дружині теж видадуть
Love_Love_Love_• 11 мая 2024
Ответ дляnata.ant
А, так його можуть не впустити, там все на розгляд офіцера. Їм краще летіти в якесь не популярне місто
Love_Love_Love_• 11 мая 2024
Ответ дляnata.ant
Зрозуміла,я думала якщо отримали то сто відсотків пропустять
Ні, це 50%
LoveYouOrNot• 12 мая 2024
Автор, чоловіка можуть спокійно одобрити і без вас, по програмі не потрібно бути одруженим. Співбесіди також ніхто не проводить. Мінімальне інтерв´ю на кордоні, але зазвичай пару питань, відбитки пальців, і усе.
МАМА НИКИТКИ-2• 14 мая 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
А це має значення?
Ви дивна. U4u для українців і членів їх сімей. Автор неодружена.
Love_Love_Love_• 14 мая 2024
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Я четвертий раз прошу вас не писати мені вашу єресть
МАМА НИКИТКИ-2• 14 мая 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Єресь пишете ви, ренулврно.
А щас ще й людину в оману вводите.