Десь так, але...• 11 мая 2024
Скажи одне слово по якому можна зрозуміти з якого ти міста?
Алгонавт• 11 мая 2024
Ответ длясказочное_Бали
Підказка.
Я там зараз не живу, але виросла.
Дніпропетровськ
Тётушка Лошадь• 11 мая 2024
Ответ дляП´яна вишня
дім Ківалова. Одеса?
Чернівці 😊 Тут є університет, який називають українським Хогвартсом, бо він дуже схожий на нього
Дую на вітер• 11 мая 2024
Ответ дляДжинци на Флісі
По фоткам шось осталось, но чисто как руины.
тварюки кацапські
це ж перший в союзі такий, потім вже повторювали цей проект в різних містах. в Харкові, в Запоріжжі.
Дружная семейка• 11 мая 2024
Ответ дляКоник-стрибунець
Украина не морское государство , к сожалению
Иди домой, матрешка
Менее Более• 11 мая 2024
Ответ дляКавуся
Можна вас спитати. Ми впо шукаємо де оселитись не дорого ( квартиру купити) розраховуємо на 10-12 т долларів.
Варто чи ні обирати КР?
Нет
Дружная семейка• 11 мая 2024
Ответ дляКоник-стрибунець
Такая некрасивая песня
Рюмка водки куда забористее
Джинци на Флісі• 11 мая 2024
Ответ дляДую на вітер
тварюки кацапські
И вообще уникальный город, расчерченный под линейку, нигде больше не видела такого, где все дороги или прямо или под прямым углом
Джинци на Флісі• 11 мая 2024
Ответ дляЯзвочка
шо это значит ?
Вчера тревога в Харькове была 13 часов, непрерывная без отбоя
Дую на вітер• 11 мая 2024
Ответ дляДжинци на Флісі
його ж будували в 50-ті під хімкомбінат, тому він і не має звичного вигляду міст, що розвивались еволюційно від центру до околиць
Джинци на Флісі• 11 мая 2024
Ответ дляДую на вітер
Это я знаю, но таких подобных не видела (или не была в них)
Дую на вітер• 11 мая 2024
Ответ дляДжинци на Флісі
ґуґєл стверджує, що руйнувать в Сєвєрі більше навіть ніж в Маріуполі.
Джинци на Флісі• 11 мая 2024
Ответ дляДую на вітер
Ого. Не знала… но Север и меньше по размерам. А лупили его дольше
Дую на вітер• 11 мая 2024
Ответ дляДжинци на Флісі
Намагаюсь про це не думати.
Місто дитинства. Походи з бабусею на ринок, де завжди вдавалось виклянчить солодку вату...риболовля з дідом на Чистому...
Я_не_аноним_100%• 11 мая 2024
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
Туалетний папір, відомий)
обухівський)