А що таке?• 11 мая 2024

Цистит, нічого не рятує..

Дівчата, допоможіть з делікатною проблемою ... 2 дні мучаюсь з циститом, сьогодні потрібно було їхати в інше місто, перенести ніяк не можу( Їхати всього 3 години, випила цистон та ношпу.Сподівалася, як то доїду. А мені нічого не допомагає! Дуже болить низ живота та постійні позиви.. Буквально 10 хв тому була зупинка, я сходила, а тепер знову хочу. А зупинок вже не буде.Що робити? Почитала, що треба пити багато води.А як це робити в моїй ситуації? Коли нема вільного доступу до вбиральні. І ліки зовсім не допомагають.Вже 3-й день і сьогодні ще гірше ніж вчора(З чим це пов´язано? Чи це правда через воду?Хто був у схожій ситуації, що ви робили? Бо їхати ще годину, не так багато, але не для мене...
Цветочница• 11 мая 2024
Д маннозу пробовали?

Купи слона• 11 мая 2024
Монурал купите
Тримаю свічку• 11 мая 2024
Вредно,но помогает очень быстро,фурадонин
Купи слона• 11 мая 2024
И не воду,а клюквенный морс пейте.Хоть и магазинный.
ШобВам_КакНам• 11 мая 2024
Для всех, кого беспокоит цистит, подскажу одну версию. Врачи почему-то об этом не говорят
Аллергический цистит, актуально для тех, кто аллергик
Если вы не можете годами вылечиться, подумайте об этом.
У меня цистит проявлялся из-за аллергии на силиконовую смазку, на презервативы, на синтетическое белье
К аллергическому почти всегда присоединялся бактериальный
Убрала эти аллергены и цистита рецидивов нет уже год
ШобВам_КакНам• 11 мая 2024
А так тоже пила спасалась монуралом, фурамагом/фурадонином, клюквой, маннозой, уролесаном. Пить вообще воды - только хуже становилось
Анализы были чистые
Mirinda78• 11 мая 2024
Може допоможе, от і пишу треба купити глістер емвей зелений елексир для зубів, по по 5 капель в воду, кожні 3 години
Тріль!• 11 мая 2024
Листья толокнянки, есть в чайных пакетиках - кроме них ничего не помогало. Если накануне был секс - то всегда после надо пИсать, хоть каплю.
автор А що таке? • 11 мая 2024
Ответ дляКупи слона
Дякую за пораду, але він сечогінний, а мені ще годину їхати у маршрутці)

Купи слона• 11 мая 2024
Ответ дляА що таке?
А вода не сечогiнна?Ви ж взагалі питаєте,а не на найближчу годину.
автор А що таке? • 11 мая 2024
Ответ дляКупи слона
так, але хотілось як то полегшити стан на цю годину, бо дуже погано
Купи слона• 11 мая 2024
Ответ дляА що таке?
Випийте паоацетамол.Зніме загальне запалення на кілька годин.
Радостина• 11 мая 2024
Мені допомагала катарія, але до лікаря при нагоді і лікуватися, а не знімати симптоми
Гарнюнька• 11 мая 2024
Ответ дляА що таке?
Так а шо ви хочете, якесь закляття шоб порятувало вас тут і зараз?

Це проблема за раз не вирішується.
Тут по перше треба було здати аналіз мочі щоб подивитися лейкоцити, ну і бажано бакпосів шоб подивитись бактерії.
По друге ОБОВЯЗКОВО пити якнайбільше чистої води, або клюквенного морсу, або настою шиповніка. До речі, можете бахнуть 1 мг вітаміна С, днів на 5, це вас прям не вилікує, але впринципі покращить загальну ситуацію.
По третє пити курс якихось трав типу канефрон, уролесан. Прям курс, а не 5 днів.
Ну і по лейкоцитам антибіотики. Самий поширений монурал (фосфоміцин), має швидко помогти. 1 пакет, як не помогло через 24(чи 48 годин не помню вже, в інструкції подивіться) ще один пакет.
НО САМЕ ОСНОВНЕ ПРАВИЛО ЦЕ ПОСТІЙНО ПИТИ І ПІСЯТИ.
Фрикаделька• 11 мая 2024
Только Монурал. Классное средство! Ничего так не помогает.
Леопардові панчохи• 11 мая 2024
Ответ дляШобВам_КакНам
А мне сказали, что какая-то проблема в кишке прямой или в кишечнике
автор А що таке? • 11 мая 2024
Ответ дляГарнюнька

Це проблема за раз не вирішується.
Так, я знаю це. Тільки що просила зупинку, бо терпіти вже не можу, водій відмовив😭
marina120975• 11 мая 2024
Монурал на ночь или его аналоги - первая помощь при цистите. Вам правильно тут его уже порекомендовали. У меня он в домашней аптечки всегда. Но это не все. После монурала Вам надо долго лечиться. И установить причину цистит. А это может быть и молочница. Чаще всего молочница возбудитель цистита. Поэтому надо посетить гинеколога. А пока что после монурала пейте минимум две недели клюквенный морс ( если молочница есть то без сахара) исключите молочные продукты и пробейте 1,5 месяца канефрон. Выздоравливайте.
Пушап Мі мі• 11 мая 2024
Нітроксолін три раза на день.

І памперс в дорогу. Навіть не уявляє як його можна терпіти....

Anasta997• 11 мая 2024
Була така проблема кілька років тому. Фурадонін, монурал допомогали на короткий час, потім знов виникали симптоми циститу. Врятував ципрофлоксацин 250 мг утром і ввечері три дні, пити води достатньо.
автор А що таке? • 11 мая 2024
Ответ дляmarina120975
Дякую❤️